Dodaj do ulubionych

Apratamentowiec zamiast szkoły P.Guział mówi TAK

06.07.11, 10:07
W czasie wakacji gdy część Ursynowian, spokojnie odpoczywa Burmistrz Guział postanowił załatwić kilka niewygodnych tematów. Wczoraj Mauzoleum, dziś wspiera firmę, która dostała od miasta teren za darmo pod budowę kompleksu oświatowego, jednak wyszło jej, że lepiej będzie postawić tu apartamentowiec, Burmistrz Guział popiera projekt. Wczoraj punkt miał stanąć na Radzie Dzielnicy, ale Burmistrz Guział go wycofał. Dlaczego Burmistrz nie broni interesu dzielnicy i miasta tylko developera?

warszawa.gazeta.pl/warszawa/1,60265,9898763,Obiecali_szkole__zbuduja_blok__Burmistrz__no_trudno___.html
Edytor zaawansowany
 • jan-w 06.07.11, 10:27
  To nie powinno nikogo dziwić. Guziałowi zawsze bliższe było robienie powiedzmy eufemistycznie "uprzejmości" firmom i organizacjom które mogły mu się zrewanżować osobiście, niż interes mieszkańców Ursynowa.
 • turtle3 08.07.11, 08:39
  :-) Czy Ty naprawdę uważasz, że wystarczy wrzucać na forum ad nauseam te jednostronne teksty rzekomo świadczące o tym, jaka obecna władza dzialnicy jest do bani, a jak poprzednia była rewelacyjna. Człowieku więcej finezji w tych działaniach przynajmniej, bo się tu zanudzimy.

  Także specjalnie dla Ciebie tym razem krótkie szkolenie na przyszłość. Niepotrzebnie podałeś link, w którym jak wół jest napisane:

  "Akt notarialny podpisał z nią ówczesny burmistrz dzielnicy Stanisław Faliński z Unii Wolności. Zrobił to w ostatnich dniach urzędowania. Wcześniej radni zgodzili się, by inwestora zwolnić z opłat za użytkowanie wieczyste, bo obiecywał budowę szkoły wyższej. Nie przeszkadzało im, że w chwili składania wniosku Wena nie prowadziła żadnej uczelni, a jej kapitał zakładowy wynosił zaledwie kilkadziesiąt tysięcy złotych".

  I dzięki temu wiemy, że to jednak nie obecna władza do tego doprowadziła, ale wszystkie urzędasy w dzielnicy po kolei się do tego przyczyniły (Guzioł oczywiście też). Wyluzuj proszę trochę z tym czarno-białym światem na Ursynowie, bo zaczynasz przypominać pewną partię i jej czarno-biały sposób przedstawiania jednej katastrofy lotniczej. Proponowałbym Ci też zapoznanie się z brytyjskim sposobem bycia w opozycji, Jest dużo bardziej konstruktywny i generuje mniej złych emocji niż ten nasz słowiański.;-)
 • fajnypodroznik 10.07.11, 19:59
  Pewnie musi spłacic dług z kampanii.
 • pronovia 10.07.11, 22:56
  Czy kolejna "Wyższa Szkoła Lansu i Baunsu" to byłoby aż takie dobro dla dzielnicy? Po tytule myślałam, że chodzi o coś, co rzeczywiście służyłoby ursynowianom, ale wyższa szkoła? W Warszawie jest więcej wyższych szkół niż hoteli...
  --
  If homo sapiens were in fact homo sapiens, is it why they're extinct?
  To nie to samo mieć jacuzzi, co puszczać bąki w wannie.
 • ancymon123 12.07.11, 11:23
  Ja też uważam że kolejna prywatna uczelnia to strata pieniędzy. Myślałam, że chodzio podstawówkę. Juz teraz dzieciaki uczą się na dwie zmiany.
  W sumie jak ma być kolejna uczelnia o miernym poziomie, to niech lepiej postawią apartamentowiec.
  --
  http://www.suwaczki.com/tickers/43kt3e5etw1f2005.png

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka