Dodaj do ulubionych

Opinie o szkole muzycznej ARTE

11.09.11, 20:06
Witam,
Bardzo proszę o wszelkie opinie na temat szkoły muzycznej ARTE - opinie na temat nauczycieli, poziomu kształcenia - itp. Będę wdzięczna również za opinie na temat tej szkoły w porównaniu z innymi szkołami muzycznymi na Ursynowie.
Z góry serdecznie dziękuję.
Małgorzata.
Edytor zaawansowany
  • bazylea1 12.09.11, 10:16
    z samej szkoły nie korzystaliśmy ale panią Elę - dyrektorkę znamy z przedszkola gdzie od lat prowadzi rytmikę, jest cudowną osobą kochającą muzykę i dzieci :-)
    --
    nie odpowiadam na posty zawierające słowo "mega"
  • rafi_pl 14.09.11, 18:54
    Dziekuje za ta opinie.
    Bede wdzieczna za Wasze wypowiedzi na temat rowniez innych muzycznych szkol prywatnych - na przyklad szkoly Yamaha.
    Pozdawiam
    M.
  • mary_ann 15.09.11, 11:28
    Moja córka (gimnazjalistka) chodzi do ARTE na lekcje gitary. Poproszę ją, żeby sama się tu wpisała, ale wiem, że jest ze szkoły zadowolona.
  • hayet 17.09.11, 22:37

czy moze mowisz o przedszkolu na ul. warchalowksiego? a pani ela to taka blondynka, niewysoka?
  • bazylea1 21.09.11, 09:23
    tak
    --
    nie odpowiadam na posty zawierające słowo "mega"
  • hayet 21.09.11, 16:28
    dzieki za odp.
    faktycznie super babka, moja corka ja uwielbiala

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.