Dodaj do ulubionych

Biegaj jak konie - 2 września - Tor "Służewiec"

22.08.12, 12:59
Biegnij tam gdzie konie

W Warszawie odbywa się wiele biegów – ulicznych, po parkach, lasach czy innych terenach. 2 września o godz. 10.30 biegacze będą mieli jednak wyjątkową okazję zmierzyć się w rywalizacji w nieco mniej typowym miejscu – na Torze Wyścigów Konnych „Służewiec”.

Bieg pn. „Wielka Ursynowska” odbędzie się po nawierzchni trawiastej – dokładnie tam gdzie odbywają się gonitwy koni. Do przebiegnięcia są dwa okrążenia toru czyli około 5 km. Jest to nie lada gratka, bo tor rzadko wykorzystywany był w ten sposób. W 1987 roku odbyły się tutaj Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych, a w 2010 r. cykl kameralnych zawodów Grand Prix Wyścigów.

„Wielka Ursynowska” ma charakter charytatywny – całe zgromadzone wpisowe w wysokości 10 zł od osoby, przekazane zostanie na rzecz fundacji Pegasus z przeznaczeniem na rehabilitację uratowanych koni cierpiących w skutek niehumanitarnych działań człowieka.

Zawody odbywają się w ramach Dnia Ursynowskiego na Wyścigach, który obejmuje również bezpłatny piknik rodzinny (od godz. 11.00 - w programie m.in. występy artystyczne, atrakcje sportowe, dmuchane zjeżdżalnie i wioska indiańska) oraz Gonitwę „Nagroda Dakoty o Puchar Burmistrza Dzielnicy Ursynów” – o godz. 15.00.

Organizatorem biegu i pikniku jest Dzielnica Ursynów m.st. Warszawy.

Zapisy do „Wielkiej Ursynowskiej” i regulamin zawodów na stronie www.wielkaursynowska.pl

Serdecznie zapraszamy do udziału!!
Edytor zaawansowany
  • dziedzicznacytadelafinansjery 03.09.12, 17:44

    --
    Nie rzucajcie polskich pereł przed europejskie wieprze!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka