Konie na Ursynowie Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Moje dziecko, spedzilo wlasnie dlugi weekend na koniach na Mazurach. (a ja
    wlasnie umalowalam mieszkanie !!!)
    Przed chwila z nim rozmawialam przez telefon i bardzo sie zapalil (znaczy do
    koni, nie do talentow malarskich mamy). Stad moje pytanie: Gdzie na
    Ursynowie mozna posadzic dziecko na konia ?

Jesli jest juz taki watek, to przepraszam, ale znalezc nie umialam...

Pozdrawiam
    • Też od dawna drążę temat. Była kiedyś fajna ujeżdżalnia w Pyrach (30 lat temu),
      ale chyba deweloperzy ja "przejęli". Obecnie jest o ile wiem tylko stajnia sggw,
      obok restauracji stajnia. Nowoursynowska 100 tel 0 22 644 52 98 To jest telefon
      do restauracji, ale też ją polecam ;-). Wolica - koniec Nowoursynowskiej.
      --
      Kabaty Moczydło
      dzieci neostrady
    • ul.Hołubcowa niestety numeru nie znam chodż to niedaleko mnie,ale łatwo trafić,
      stadnina i chyba pole golfofowe,co do cen niestety nie znam.Jest to zielony
      ursynów,a ul.Hołubcowa odchodzi od ul.Krzsnowolskiej
      • > ul.Hołubcowa niestety numeru nie znam chodż to niedaleko mnie,ale łatwo
        trafić,
        > stadnina i chyba pole golfofowe,co do cen niestety nie znam.Jest to zielony
        > ursynów,a ul.Hołubcowa odchodzi od ul.Krzsnowolskiej

a nazwe stadniny moze znasz?
        to bym poszukala telefonu ;)
      • Jakieś bliższe namiary ?
        --
        Kabaty Moczydło
        dzieci neostrady
        • polecam 2 stajnie do nauki jazdy w Warszawie - KORONA w Wilanowie.Jeździłam tam
          rok czasu (a w sumie jeżdżę juz z 20 lat w róznych częściach kraju i za granica
          :-))musiałam jazdy przerwać ze względu na ciąże, i naprawdę mi sie
          podobało.szczególnie ze względu na dobre jakosciowo konie, miłą atmosferę no i
          przystepna cenę.www.stajnia-korona.pl b. fajna jest instrukorak Aneta Piwońska
          - 0600 702 804.ta stajnia jest fajna jak dziecko umie juz coś same, nie boi się
          i generalnie ejst obcykane końmi.
          Natomiast druga stajnia jest obok jeziorka czerniakowskiego - to że dziecko
          nauczy sie tam jeździć macie jak w banku.znakomici instruktorzy - ja polecam
          p.Arka Szewca 0-508-388-236 www.tkkfhubert.horsesport.pl stajnia z tradycjami,
          konie spokojne - cena dość wysoka.ale... lepiej posłać na pare profesjionalnych
          lekcji i mieć pewnosć ze nic sie nie stanie niż iść gdzieś bo tanio.
          jeśli macie jakieś pytania końskie to ja chętnie pomoge, doradzę udzile
          informacji etc. można na priva lub na forum.
          aha... nie zrźcie sie tym że jedna stajnia jest w wilanowie a druga obok
          jeziorka czerniakowskiego bo dojazd jest dobry zarówno komunikacją jak i samochodem.
          pozdrawiam
          Katalina

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.