• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Policja sprawdzi, czy kierowcy brali narkotyki

• 21.02.07, 06:55
    A może będą próbki kału pobierać z odbytu bezpośrednio szpatułką.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: narkoman IP: *.240.213.215.Dial1.Phoenix1.Level3.net 21.02.07, 06:58
      "Wykryją wiele narkotyków, od tych najpopularniejszych np. marihuany,
      amfetaminy, kokainy, po morfinę, opiaty, konopie czy narkotyki syntetyczne."
      Sorry, moze sie nie znam ale czy marihuana to przypadkiem nie sa konopie???
      • 21.02.07, 08:13
        • Gość: dj_trouble IP: *.cable.ubr07.newt.blueyonder.co.uk 21.02.07, 19:16
          1. qrcze, nie dobrze... a tak fajnie sie jezdzi najarany na maxa, powolutku 30 km/h, po miescie, szyby w dol, czarny hiphop w glosnikach - przeciez taki typ jest nieszkodliwy.
          2. hahaha, jak zamierzaja wykryc kwasy...
          3. rozwiazanie: trzeba bedzie ze soba wozic tak zwanego "boba" czyli typa nie jest 'under influence' ;)

respekt.innit
      • Gość: tanx IP: *.ists.pl 21.02.07, 08:39
        być może dziennikarzynie chodziło o konopie przemysłowe, taki do produkcji sznurka do snopowiązałki... %-D
      • Gość: bogor IP: *.acn.waw.pl 21.02.07, 11:15
        A czy przypadkiem morfina to nie jest opiat? x_X
      • Gość: Acho IP: *.in.lublin.pl 21.08.08, 02:30
    • Gość: zi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 06:59
      "Kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających czy leków psychotropowych
      jest traktowane tak samo jak jazda po pijanemu"

A jaka będzie dopuszczalna dawka LSD?
      • Gość: rabin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 07:09
        Buhahahaha test na LSD jak LSD odkłada się we włuknach nerwowych i wogóle nie
        jest wydalane z organizmu. A swoją droga ciekawe czy te testy maja odpowiednie
        atesty. Bo jak nie to nie stanowią dowodu. Pozatym na badanie trzeba się
        zgodzic, tu policja nie pozna po chuhcu, że ktoś pił.
        • Gość: arm IP: *.chello.pl 21.02.07, 11:13
          BZDURA. THC odklada sie w oslonkach mielinowych komorek nerwowych, lsd zazywa s ie w dawkach podanych w MIKROGRAMACH. (150-250 ug to przecietna dawka).

"LSD nie odkłada się nigdzie w organizmie, by po jakimś czasie nagle się rozpuścić, powodując fleszbeki. W rzeczywistości LSD jest metabolizowane i wydalane w ciągu kilku godzin."

za hyperreal.
          hyperreal.info/node/226
    • Gość: , IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 07:24
      tak i ty bedziesz probowal jezykiem
    • Gość: ui IP: 195.205.118.* 21.02.07, 07:46
      jaks strasznie kumata osoba pisała ten artykuł, może lepiej niech sie zabierze
      za rubryki towarzyskie i skupi np na dodzie
    • Gość: pani maria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 07:46
      sami siebie niech sprawdzą - dobra rada
    • 21.02.07, 07:52
      Ależ ktoś lody ukręcił. Brawa za przedsiębiorczość. Co do testów, to jaki jest
      sens? Przecież ktoś kto wypalił skręta tydzień temu, też wykaże na teście, że brał.
      A i uważajcie od dziś na bułki z makiem, makowce itp.
      Co do artykułu- merytoryczne dno: "marihuany, amfetaminy, kokainy, po morfinę,
      opiaty, konopie czy narkotyki syntetyczne." Nie wiedziałem, że marihuana i
      konopie to dwa różne dragi, a amfetamina nie jest narkotykiem syntetycznym Brawo
      autor!!!! Później ludzie opierają swoją wiedzę na takich bzdetach i wiedzą, że
      marihuaniniści robią macę z dzieci.
      • Gość: bohun-podpulkownik IP: *.146-14-84.ripe.coltfrance.com 21.02.07, 09:50
        Jeszcze o tych rozkojarzonych ludziach po amfetaminie...
        To studenci też pewnie bioą amfertaminę, żeby się rozkojarzyć i nie móc uczyć :)
        I Żołnierzom w czasie IIWS też pewnie dawano po to, żebys się trochę
        rozkojarzyli...

Dobrze ktoś napisał - do rubryki towarzyskiej idźcie pisać o Dodzie a nie o
        narkotykach, ignoranci.
    • Gość: pan Maria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 07:55
      Tak! Sprawdzą! Zaraz po tym jak wyprodukują trochę amfy i wypalą co znajdą w
      kieszeniach u chłopaków z Ursynowa . Umyją raczki jak Ryś z Klanu i poliżą
      testery. Swoją drogą może ktoś wie po jakim czasie ulatnia się Mary z organizmu,
      żeby nie wykryło? Może jakiś mundurowy napisze instrukcję obsługi, hę?
      • Gość: efd IP: *.centertel.pl 08.07.08, 14:40
        v
    • 21.02.07, 08:07
      Jak juz ktos zauważył, takie testy nie maja sensu, bo niektóre narkotyki sa
      wykrywalne na wiele dni po ustaniyu działania narkotycznego. Przypuszczam, ze
      wszyscy złapani przyjma taka linie obrony przed sądem - tak, paliłem, ale dawno
      --
      Zapraszam na bloga Okiem Svetomira:
      svetomir.blox.pl/html/
    • Gość: bolec IP: 195.16.88.* 21.02.07, 08:08
      skoro lsd nie bierze udzialu w procesach metabolicznych.
      • Gość: lolek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 08:29
        Ludzie! Czy was już do reszty poje...ło.
        O czym wy gadacie? Jakieś tematy zastępcze - tu chodzi żeby wyłapywać gnoi
        jeżdżących na haju i baranów po kielichu, bo to jest zabójczo niebezpieczne. I
        dobrze, że są testy.]
        Dopiero jak jakiś najaranycw.. jadąc samochodem zabije wam kogoś bliskiego na
        pasach, zrozumiecie w czym rzecz??????????????????
        • Gość: DearSir IP: *.adsl.inetia.pl 21.02.07, 08:36
          Znam wielu kierowców, którzy od jakis 10 lat palą marihuane 3-5 razy na tydzien
          i prowadzą wówczas samochód - faktem jest, że są bardziej ostrozni i
          prawdopodobienstwo wypadku jest mniejsze. Jesli chodzi o inne narkotyki - pewnie
          tak nie jest.
          • Gość: Beny IP: 195.33.70.* 21.02.07, 09:50
            W takim razie proponujesz aby wprowadzic obowiazkowego skreta przed wyjazdem na
            ulice. Moze nawet zapachowe marichuanowe choinki.

Poknij sie facet w glowe. Chcesz se jarac, jaraj se ale z daleka ode mnie i
            mojego auta.
        • 21.02.07, 08:43
          Gość portalu: lolek napisał(a):

> Ludzie! Czy was już do reszty poje...ło.
          > O czym wy gadacie? Jakieś tematy zastępcze - tu chodzi żeby wyłapywać gnoi
          > jeżdżących na haju i baranów po kielichu, bo to jest zabójczo niebezpieczne. I
          > dobrze, że są testy.]
          > Dopiero jak jakiś najaranycw.. jadąc samochodem zabije wam kogoś bliskiego na
          > pasach, zrozumiecie w czym rzecz??????????????????

Wszystko ok, sqrw.. którzy jeżdżą pod wpływem powinni eliminować na miejscu
          (obrona konieczna). Ale to nie powód Żeby: a)pisać beznadziejny tekst upstrzony
          ewidentnymi kłamstwami, b) wywalać kasę podatników na testy które z założenia są
          wątpliwe (długi okres wykrywania, wrażliwość na substancje zawarte w
          pożywieniu). Jeśli są to testy bazujące na przeciwciałach, to nie polecam
          konsumpcji czegokolwiek z makiem. Może test sprawnościowy: Jaskółki itp.
        • Gość: Sowiecki Agent IP: *.pro-internet.pl 21.02.07, 10:27
          jak dziala amfetamina?
        • Gość: arm IP: *.chello.pl 21.02.07, 11:15
          a anglii robiono badania naukowe, ktore wykazaly, ze ludzie pod wplywem marihuany jezdza OSTROZNIEJ.
      • Gość: DearSir IP: *.adsl.inetia.pl 21.02.07, 08:31
        1. Artykuł napisany beznadziejnie.

2. Skoro w tym przypadku marihuanę traktuje się tak samo jak alkohol to dlaczego
        nie traktuje się jej tak samo w innych przypadkach? Trzeba być naprawdę
        niedokształconym dziwakiem, by uważać marihuanę za bardziej szkodliwą od alkoholu.
      • Gość: włodziu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 09:04
        można wykryć tylko w drodze skomplikowanych badań, a poza tym jego ślady
        utrzymują się około 2 lat w organizmie. Tzn ze jak sobie huknalem kwasa rok temu
        to juz nie moge jezdzic bryka??? bzdura kompletna...
        • 21.02.07, 09:23
          to proste, poplasterkują Ci mózg i pod spektrograf. W ten sposób LSD szybko się
          znajdzie.

Znajdzie się bowiem kij na narkomański ryj :).

Nikt tu nie będzie zaznawał chemicznych rajów! W IV RP raj jest możliwy tylko po
          śmierci!

--
          blog perfidny
          • Gość: arm IP: *.chello.pl 21.02.07, 11:17
            lsd jest polsyntetykiem, otrzymywane jest ze sporyszu (ergotaminy).
    • Gość: Guiterez IP: *.gprspla.plusgsm.pl 21.02.07, 08:30
      Wykryją wiele narkotyków, od tych najpopularniejszych np. marihuany,
      amfetaminy, kokainy, po morfinę, opiaty, konopie czy narkotyki syntetyczne. Z
      tymi konopiami to chodziło zapewne o haszysz, bo coś mi się wierzyć nie chce,
      że ktoś marihuany nie zalicza do konopii. Kierowców po amfie powinni puszczać,
      przecież są na maksa skoncentrowani. Zresztą po gandce jak sie człowiek wbije w
      jazdę to jest się połaczeniem schumachera z księdzem prowadzącym autobus pełen
      sierot. A po kwasie to się chyba u-botem steruje nia prowadzi pojazd:)
      • 21.02.07, 09:27
        na trasę - to dość częsty proceder. koncentracja i lekkość prowadzenia, poza tym
        nie rozwala tak jak mieszanki typu kawa zalewana cocacolą.

--
        blog perfidny
    • Gość: March IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 08:30
      No to co że wychodzi nawet po paru tygodniach? Wezmą wtedy gościa na badania do
      szpitala i tam przetrzepią. To ma zaoszczędzić pieniędzy podatnika, nie być
      dowodem w sądzie. Artykuł może i niekonkretny, ale narkotesty cool!
      Zażywasz-przegrywasz :D
    • 21.02.07, 08:33
      Polecam "gazecie" sprawdzic ta informacje
      70'000 testow po okolo 22 pln netto za sztuke
      daje to 1'500'000
      • Gość: g4l IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 09:27
        mam nadzieje:}duzo szumu ..
      • Gość: g4l IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 09:45
        znam paru co biora tyle ze hoho,a wielu na słuzbie wyglada mocno podejrzanie ,a
        sie wie cos na ten temat:)
    • Gość: Terapeuta uzależni IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 08:47
      "Wykryją wiele narkotyków, od tych najpopularniejszych np. marihuany,
      amfetaminy, kokainy, po morfinę, opiaty, konopie czy narkotyki syntetyczne."
      Kto to pisze????
      Marihuanę wykryją i konopie też?!? no niesamowite... bez komentarza;)
      Amfetaminę i narkotyki syntetyczne? Następna zadziwiająca zbieżność....
      Jak ktoś nie wie o czym pisze nie powinien dotykać klawiatury!!
      • Gość: Dr Feelgood IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 09:11
        maaaaariiiihuaaaaanaaa zdrooooowaaaa jest od raaaanaaaa!!!
    • Gość: sufin IP: *.awf.poznan.pl 21.02.07, 09:12
      wiem jak działa amfa, widzialam jak działa "faja" - chcę być bezpieczna, nie
      chcę by ktoś mnie zabił...
      • 21.02.07, 09:24
        najpewniej zabije cię kierowca pijący legalny alkohol.
        Alk0 For t3h w1n!

miłej agonii, i by nikt Ci czasem morfiny wówczas nie podał.
        Cierpienie zbliża do Chrystusa.
        --
        blog perfidny
      • Gość: t IP: 193.82.98.* 21.02.07, 09:52
        proponuje poszukac na youtube filmika zrobionego przez angielska telewizje
        dotyczacego porownania jakosci i zdolnosci kierowania pojazdem na trzezwo, po
        spaleniu dzointa oraz po spozyciu alkoholu. moze nie jest to do konca
        miarodajne, ale warto zobaczyc.

niestety, wynik testu nie koniecznie musi sie spodopbac Tobie sufin czy innym
        nastawionym anty do marysi....

:DDD
        • Gość: Beny IP: 195.33.70.* 21.02.07, 09:56
          > proponuje poszukac na youtube filmika zrobionego przez angielska telewizje
          > dotyczacego porownania jakosci i zdolnosci kierowania pojazdem na trzezwo, po

Proponuje podac link, jak sie jest takim "mondralom".

> niestety, wynik testu nie koniecznie musi sie spodopbac Tobie sufin czy innym
          > nastawionym anty do marysi....

A czy sprawdzanie na obecnosc "marysi" zwalnia ze sprawdzania alkomatem? Czy po
          spozyciu alkocholu mozna juz prowadzic i tylko zli policjanci uwzieli sie na was
          narkomanow?
    • Gość: Zenior IP: 83.18.183.* 21.02.07, 09:37
      Miejsce akcji - piątek, sobota pod dowolną dyskoteką. Szczególnie typowani -
      posiadacze aut z niebieskimi diodami, ciemnymi szybami i rura kanalizacyjną
      zamiast tłumika ;-)
    • 21.02.07, 09:39
    • Gość: A IP: *.siec2000.pl 21.02.07, 09:47
      Z narkotesterami to akurat jest dobry pomysł.
      Ciekawe dlacze jesteś przeciwny. Może sam bierzesz.
    • Gość: przyży IP: *.chello.pl 21.02.07, 09:55
      "Wykryją wiele narkotyków, od tych najpopularniejszych np. marihuany, (...),
      konopie [...]"

a zawsze myślałem że to tylko dwie nazwy jednej rzeczy.. mógłby mnie ktoś
      oświecić bo nie wiem czy to błąd czy po prostu ja mam downa..
    • Gość: moi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.02.07, 09:56
      marihuana = konopie, dokładniej marihuana to konopny susz.
    • 21.02.07, 10:09
      Póki co nie była jeszcze jakiegoś dramatu ale lepiej chuchać na zimne

www.foto-tel.pl/
    • Gość: wywrotowiec IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 21.02.07, 10:37
      W tytule newsa jest błąd - o ile mi wiadomo nie ma jeszcze testu badającego
      zawartość LSD w organiźmie.
    • 21.02.07, 10:44
      coca murowana...
    • Gość: bobo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.02.07, 10:53
      w policji pracuje bardzo wielu mlodych ludzi i wiem z opowiadan ze niektorzy z nich jako rozrywke stosuja małe palonko lub na nocke amfetamine ...
    • 21.02.07, 10:55
      kilka razy zdarzyło mi się prowadzić w stanie "niezupełnym". przeważnie po
      dobrym bluncie ale i raz po LSD. trudna to sztuka jeżdzić i jednocześnie
      "jeździć". można policję oszukać znając kilka myków ale nie o to chodzi. tak
      więc mądry kierowca nie złapie się za kółko po kwasie. każdy user kwaśnych
      znaczków wie że trip i technika to dwie różne bajki. szkoda rydzykować.
      natomiast jazda po ziołach jest sprawą kontrowersyjną. jeden z moich kolegów
      constans jeździ ujarany i jak dotąd nie zauważyłem coby mu to przeszkadzało.
      twierdzi wręcz, że często mu to pomaga w koncentracji. średnio wiarygodne ale
      fakt jest faktem... a policja? niech sprawdza. ciągle jest niemało ludzi którzy
      poprowadziliby nawet TIRa wciągnąwszy uprzednio dobrą ścieżkę koksu czy spida. i
      przedewszystkich tych powinno się inwigilować. jednorazowych szaleńców, amatorów
      zbyt mocnych wrażeń, którzy ryzykują życie i zdrowie innych poprzez brak własnej
      wyobraźni... meeeeeee
      --
      nie dla wrażliwych: bombek.blox.pl/html
      • Gość: holo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.09, 23:44
        ja czesto jezdze zjarany i wcale nie uwazam zeby to przeszkadzalo.
        mysle ze wieksze zagrozenie na drodze powoduja starzy ludzie i
        kobiety ktore nie maja pojecia o prowadzeniu samochodu, ew ludzie
        ktorzy pisza smsa przy 100kmh w zakrecie... bez sensu wydatek ,
        wiecej ludzi straci prawko , kilku pojdzie przez to siedziec. Taka
        bedzie szkodliwosc spoleczna zakupienia narkotestow
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.