Gazeta.pl   Forum   Aktualności i Media   Metro   praca

praca

Autor: Gość: z-ca kierownika IP: *.ssp.dialog.net.pl 14.04.11, 19:30
pracuje w biedronce (jeronimo) od 6 miesięcy. Podkreslam, że nie mogłam znaleźć pracy i przyjełam się tam bardzo niechętnie.
Wcześniej pracowałam w 4 firmach a w dwóch byłam zastępcą kierownika.
Proszę Państwa, w żadnej z poprzednich firm nie miałam tak wysokiej premii, w żadnej z firm nie były tak przestrzegane przepisy i w żadnej firmie nie czułam się tak komfortowo.
Wracam do domu zmęczona, bo jest to praca dla osób energicznych i pracowitych, ale kiedy widze swoje konto (przed 10) to wiem za co pracowałam.
Życze wszystkim by każdego dnia idąc do pracy, robili to z ochotą...
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.