Dodaj do ulubionych

teatrzyk ryżego

IP: *.tvgawex.pl 20.09.10, 13:34
Karnowski (jednak) z poparciem PO


Prezydent Sopotu Jacek Karnowski jednak otrzyma wsparcie Platformy Obywatelskiej. Nie mamy wyboru - tłumaczą politycy.

Deklarację o tym, że partia rządząca nie wycofa się z poparcia Karnowskiego złożył lider pomorskiej PO - Sławomir Nowak. Jego zdaniem poparcie udzielone politykowi mającemu zarzuty prokuratorskie nie będzie "formalne, ale polityczne".

Wcześniej premier Donald Tusk zapewniał, że PO nie da swojego szyldu osobie, mającej tak poważne zarzuty. Krytycznie o kandydaturze Karnowskiego wypowiadała się też Julia Pitera. Co się stało, że politycy Platformy nagle zmienili zdanie?

- Nic - mówi Niezależnej osoba z otoczenia premiera Tuska. -Od początku chodziło o pewien teatrzyk. Karnowski może nam się nie podobać, jednak ma ogromne poparcie. Premier o tym wie, patrzy jednak na sondaże ogólnopolskie. Stąd krytyczne słowa Pitery, czy samego Donalda Tuska. Jednak akurat w sprawie Karnowskiego panuje w PO zgoda - to nasz kandydat, którego musimy poprzeć. W tym temacie nie ma sporu - tłumaczy nasz rozmówca
Edytor zaawansowany
 • Gość: Kir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.09.10, 21:47
  Raczej kolejny przykład teatrzykyku sejciarstwa pisowego ,którego pokaz mieliśmy przy sprawie Zajajewa ten sam sposób traktowania organów państwa i rozumienia ich niezależności tylko,że w tym przypadku mógłbym nawiązać do funkcjonowania bolszewickich Trybunałów Ludowych gdzie partyjne media i prasa kształtowały dowody winy poddawanych osądowi,można zacząć od sprawy Leppera Rywina Konferencji medialnej z Mariottta Prok Engelkinga,,który później wprost twierdził,że było to konieczne bo nie było wystarczających dowodów na akt oskarżenia ,a Kaczmarek był przecież MSW Kiedyś też Miller twierdził,że Tusk zostanie oskarżony podobnie jak ludzie z afery starachowickiej jego zdaniem nie oparte na konkretnych dowodach,ale cieszył się z czystej złośliwości ten niby lewicowy uczciwy polityk wychowujący Napieralskiego,który z kolei cieszył się chyba jak sldowska młodzieżówka traktuje Cimoszewicza przez cały ten czas nikt nie zmienił procedur aby nie dopuszczać do znanych już wcześniej pstologicznych sytuacji sprzyjających sekciarskiemu bolszewizmowi i pomówieniom
 • Gość: jolka IP: *.tvgawex.pl 20.09.10, 22:59
  www.youtube.com/watch?v=gQtiBKU3ba0&feature=fvsr
 • Gość: fghd IP: *.tpnet.pl 21.09.10, 08:31
  Przecież to były skarbnik PO w Trójmieście. Ryży sepleniasty musi go kryć. A proces będzie się ciągnął pewnie jak Jaruzelskiego i Kiszczaka.
 • Gość: roh IP: *.pools.arcor-ip.net 27.09.10, 09:46
  bedzie sie ciagnal bo szef teatru ma role POcieszacza ofiar wypadku pilgrzymki na autobanie w ddr
 • Gość: Kir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.10, 13:44
  Gość portalu: roh napisał(a):

  > bedzie sie ciagnal bo szef teatru ma role POcieszacza ofiar wypadku pilgrzymki
  na autobanie w ddrWłaściwie twoja wypowiedź wystarcza za komentarz przy ostententacyjnym
  umieszczaniu zdjęć zmarłych jedynie słusznej partiii n a fotelach sejmowych jednocześnie słyszymy o rozpaczy i godnym ucczeniu ofiar tragedii,pododobno wszystkich, w tym przypadju premi9er państwa składa w imieniu jego obywateli londolencje rodzinom ofiar wypadku, mógłby to też z ramienia pełnionej funkcji zrobić Prezydent czy Głowa kościoła bo są rzeczywistymi a nie samozwańczymi przedstawicielami społeczeństwa których obowiązuje równe traktowanie każdego członka społeczeństwa i to w nakładane przez obowiązek przestrzegania zasad demokratycznego państwa jak w potocznym rozumieniu traktowane jest równouprawnienie,najlepiej pokazuje casus p.Radziszewskiej,gdzie nawet mniejszości seksualne miały do niej pretensje,że ich nie preferowała, a za coś takiego przyjęły, możliwość decydowania o przyjęciu do pracy nauczycielki o ściśle określonych preferencjach, ciekawy byłbym tej równouprawnieniowej reakcji gdyby w szkole publicznej nauczyciel odrzucał "teorię Darwina uwzględniając jedynie bibliojną teorię o pochodzeniu życia dlatego łatwiej mówić o wartościac i zasadach życia niż ich przestregać w swoim postępowaniu zgodnie z zasadą,że "u bliźniego drzazgę w oku dostrzeżessz kiedy w swoim belki nie widzisz"

  Widać,że powszechna obłuda daje ludziom poczucie dobrego samopoczucia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka