Dodaj do ulubionych

Alertowicze: Nie działa system AliorBanku. "Sys...

IP: 195.182.52.* 08.11.10, 14:55
Szanowni Państwo,

Alior Bank informuje, że została przywrócona pełna funkcjonalność systemów.

Bardzo serdecznie przepraszamy swoich Klientów za wszelkie niedogodności wynikające z zaistniałej sytuacji.

Z poważaniem,
Zespół Alior Banku

Edytor zaawansowany
  • Gość: marcin p IP: *.toya.net.pl 08.11.10, 16:23
    jak to działa ?? !! Nadal nie mam dostepu do ror widze tylko rachunek brokerski, a jest godzina 16:22 !! LUDZIE, przez to jestem bardzo zly bo w plecy jestem dzisiaj transakcje !!
  • Gość: marcin p IP: *.toya.net.pl 08.11.10, 16:30
    no dobra juz widze, pewnie wszyscy sie rzucili do logowania i dziala to baaardzo powoli, ale dziala ... pozdrawiam AliorBank ;)
  • Gość: marmeladka IP: *.lanet.net.pl 15.11.10, 13:18
    mam konto w jednym z bankow ktore dzis padly i to nie byl pierwszy raz, masakara. mam nadzieje ze sa jeszcze banki ktore daja rade w obludze kont internetowych bo wlasnie musze jakiegos poszukac, nie chce poraz kolejny nie moc wyslac np. bardzo waznego przelewu
  • Gość: zegarmistrz IP: *.54.18.31.static.telsat.wroc.pl 16.11.10, 05:58
    mi tam w getinie nie padły jeszcze, a przynajmniej nie zauważyłam takiej sytuacji a mam już jakiś czas to konto i aktywnie go używam, w końcu nie muszę za nie płacić - poprzednie naciągało mnie za koszty za prowadzenie i przelewy, teraz już tego nie mam
  • Gość: Mika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.10, 12:03
    Ja polecam sprawdzić ofertę w getin banku ja mam u nich konto i jak dla mnie oferta bardzo korzystna....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.