Dodaj do ulubionych

Red. Wyszyńska! Wstyd!

11.11.10, 20:47
W Wiadomościach świątecznych, czyli dzisiejszych, usłyszałem, że wiersz - Kto ty jesteś - Polak mały... był ZAKAZANY!!!!!! w czasach PRL! Ludzie! czy wyście już zupełnie powariowali? Toż to bzdura i to kosmiczna! A na wstępie Wiadomości red. Ziemiec oświadczył z radosną miną, że 11 listopada Polacy"wywalczyli" niepodległość!!! Chyba w szkole miał dwóję z historii! Ale jak zdał maturę?
Kiedy do Wiadomości powróciła red. Wyszyńska, miałem nadzieję, że ten program powróci do normalności i do jakiegoś minimalnego poziomu. A tu co? Bzdury jak za PISu!!!!
Ludzie! Wstydźcie się!
Edytor zaawansowany
  • 12.11.10, 08:38
    -- Niestety nie ustaje fałszowanie najnowszej historii. Jeśli pretendująca do miana rzetelnej i kompetentnej Wyszyńska opowiada takie bzdury wielomilionowej widowni to czego się spodziewać po takich zaciemniaczach jak Pospieszalski, Wildstein, Sakowicz czy Ziemkiewicz. Niniejszym zaświadczam,że wiersza "Polak mały" uczyła mnie nauczycielka Minodora Serbeńska w szkole, gdzie na honorowym miejscu stało popiersie Stalina. Sam w swoim czasie doświadczyłem represji ze strony tamtego reżymu, ale nie mogę zgodzić się wprowadzanie w błąd młodego pokolenia, które z powodu żenująco niskiego poziomu nauczania w szkołach jest edukowane przez stronnicze media.
    wlodzimierzdajcz.blog.onet.pl <*> wdajcz
  • Gość: Don Tuskone IP: 62.61.58.* 12.11.10, 10:27
    No i widzicie towarzyszu wdajcz, macie recydywe komuny w postaci czystej-PZPO. A co najlepsze, wcale tego nie zauwazyliście. Mozecie już postawić sobie na biurku popiersie Stal...Tuska
  • Gość: Kir IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.10, 15:03
    Kto wykorzystuje zakłamanieczasów PRL-u

poprzez porównywanie ich z czasami ubeckich represji? gdy za krytykę samego portretu Stalina
    wsadzali do tiurmy
  • 12.11.10, 18:13
    Zakłamywanie historii a zwłaszcza nurzanie w błocie okresu PRL to celowy zabieg prawicy a zwłaszcza jej narodowo - klerykalnego odłamu czyli PISu. Zresztą PO też nie ma tu czystego sumienia! Ale Wiadomości TVP miały się już uwolnić od tej prawicowej schizofreni. I co? Red. Wyszyńska nadal w najlepsze uprawia PISowską "politykę historyczną". I kto tu kogo oszukuje?
  • Gość: Don Tuskone IP: 62.61.58.* 12.11.10, 23:08
    asso1 napisał:

> Zakłamywanie historii a zwłaszcza nurzanie w błocie okresu PRL to celowy zabieg
    > prawicy a zwłaszcza jej narodowo - klerykalnego odłamu czyli PISu. Zresztą PO
    > też nie ma tu czystego sumienia! Ale Wiadomości TVP miały się już uwolnić od te
    > j prawicowej schizofreni. I co? Red. Wyszyńska nadal w najlepsze uprawia PISows

Towarzyszu ass, macie bardzo trafnie dobrany nick.
    Na komentowanie "tresci " waszego komentarza szkoda jednak czasu.
  • 13.11.10, 20:53
    No jasne, jak brak argumentów, to się mówi, że szkoda czasu. I wszystko po staremu!
  • Gość: Don Tuskone IP: 62.61.58.* 13.11.10, 21:11
    asso1 napisał:

> No jasne, jak brak argumentów, to się mówi, że szkoda czasu. I wszystko po star
    > emu!
    Jakbyś ze swojej strony jakieś przedstawił, to mógłbym się do nich odnieść- kontrargumentacją. Natomiast polemizować z intelektualną próżnią się nie da.

• 14.11.10, 00:41
    Argumenty przedstawiłem na początku. Mam nadzieję, że umiesz czytać i cokolwiek rozumiesz. Czy podśmiewanie się z nika - podobnie jak z nazwiska - ma dowodzić twojej intelektualnej "głębi"? Bo taktu napewno nie.
  • Gość: Aladyn IP: *.adsl.inetia.pl 13.11.10, 12:10
    Się uczepił jakiejś dupereli.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.