Dodaj do ulubionych

Palikot, przestań już mówić o trawie

24.01.12, 06:28
Jasne miał zapalić, stracić immunitet i wylecieć z Sejmu, przecież Kopaczowa tylko na to czekała. To że to będzie tylko happening to było jasne od początku, a i Kopaczowa i media dały się wkręcić...
Obserwuj wątek
    • cyklina-klimkiewicz Re: Palikot, przestań już mówić o trawie 24.01.12, 09:10
      Słusznie zacząłeś. Jak on wie,że się wygłupia i namawia do postępowania niezgodnego z prawem, to jego wygłupy są tak właśnie traktowane. Tylko,że w Polsce jest jeszcze dużo spraw do właściwego uregulowania, jest dużo problemów, którymi się trzeba zająć. Występy kabaretowe nie są najmocniejszą jego stroną. Inni robią to śmieszniej, lepiej. Błazeństwa może sobie odpuścić. Sejm to nie estrada. B.Klimkiewicz.
    • stachu.cel Palikot, przestań już mówić o trawie 24.01.12, 16:18
      A tam, pierdzielicie hipolicie.
      Może nie dał popisu odwagi, ale kto z was zajarałby blanta przy obstawie policji i kamer?
      Moim zdaniem za to wetknął grubego czarnego k..asa wszystkim "anty".
      Te chojraki które mają mu do zarzucenia że mówi "ja nie palę, ale" to chyba na dołku gadają inaczej: "palę, bo nauczył mnie ten i ten mieszkający tu i tam, a kupiłem od tego, ale numer do niego miałem od tamtego, bo tamtego poprosił mój dobry koleszka ten".
      Tak w sumie tylko zastanawiam się, jak to z jego immunitetem?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka