Dodaj do ulubionych

Ciekawe reklamy graficzne

IP: *.centertel.pl 10.10.13, 10:42
Z zajęć z grafiki mam stworzyć jakąś fajną, kreatywną reklamę graficzną salonu spa. Macie może jakieś pomysły, inspiracje? Jak coś wam przychodzi do głowy to podsyłajcie linki do takich reklam graficznych, którymi mógłbym się zainspirować. Z góry dzięki.
P.S. Podkreślam, że szukam inspiracji, nie chcę robić kopii :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: piętaszek IP: *.centertel.pl 10.10.13, 12:51
    fundir.org/gallery,oryginalne_billboardy,8269,0,0.html
  • Gość: yolo IP: *.static.chello.pl 11.10.13, 10:05
    te bilboardy są fajne ale właśnie rodzi się pytanie czy masz zrobić reklamę prasową czy bilboard czy plakat informacyjny czy ulotkę? reklama graficzna to bardzo szerokie pojęcie :) a takiego billboardu w photoshopie raczej nie zrobisz, te powyższe robią wrażenie dopiero w kompozycji z otoczeniem w większości przypadków i te są najfajniejsze:) ale wiadomo, inspiracja fajna
  • 11.10.13, 14:08
    Myślę, że salon spa może mieć duży zakres usług, znaczenie może mieć także standard, wnętrza, pracownicy, klimat, atmosfera, lokalizacja, okolica, więc fajnie byłoby to zawrzeć w infografice. podsyłam jako inspirację infografikę co prawda z innej branży, ale myślę że dla salonu mógłbyś stworzyć coś podobnego:) www.pinterest.com/pin/480829697687288585/
  • 10.01.17, 23:27
    Bardzo kreatywne i nowatorskie reklamy graficzne tworzy firma Blik, wiele razy korzystałam z ich usług i za każdym razem spotykałam się z pozytywnym odbiorem ze strony klientów
  • 15.01.17, 17:45
    Może zainspiruj się portfolio firm, które marketingiem zajmują się na co dzień? (angelsadvertising.pl/portfolio/?term=71&orderby=date&order=DESC)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.