• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Tygodnik studencki itd

• 07.02.14, 01:05
    Bardzo zależy mi na posiadaniu odbitek mych zdjęć publikowanych w itd w czasach SOLIDARNOŚCI w latach 1980-1981.

Czy może ktoś podpowiedziałby mi miejsce, gdzie ewentualnie znajdę materiały przeznaczone do drukarni ww. czasopisma?:)
    --
    Recenzja książki, która niebawem pojawi się, KOŃ BY SIĘ UŚMIAŁ, CZYLI MÓJ PEEREL: fotokolaseum.pl/jaroslaw-kolasinski-wyliniala-grzywa-potrzasajac-stary-kon-sie-usmial/
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Iza IP: *.dynamic.chello.pl 02.06.16, 11:07
      znalazł Pan informacje gdzie znajdują się archiwa tego tygodnika? Mnie teź zależy na pewnym reportażu.
    • Gość: xyz IP: *.internetia.net.pl 17.09.16, 17:16
      ja mam czasopisma z lat 1970-1990, proszę napisać konkretny miesiąc lub rocznik to poszukam :)
      • 24.09.16, 13:38
        Witam,
        w latach 1970-1980 pracowałem w ITD, wraz z Maćkiem Rybińskim redagowaliśmy ostatnią stronę zwaną "itp". Poza tym pisałem dużo o kulturze studenckiej tamtych lat. Bardzo chętnie wróciłbym do tamtych czasów. Na jakiej zasadzie moglibyśmy podjąć jakieś działania?

Proszę o odpowiedź na januszpe@gmail.com.
        Pozdrawiam bardzo
        Janusz Płoński
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.