Dodaj do ulubionych

Zakowski...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.12.14, 18:08
... to jednak zalosna qrva.
Edytor zaawansowany
  • drzejms-buond 03.12.14, 09:07
    booo ?
  • Gość: Alfons IP: *.metro-networks.pl 03.12.14, 09:29
    Trza było brać inną.
  • teen69 06.12.14, 20:29
    Nie wiem skąd się wziął i dlaczego zaczął robić za autorytet. Widać, że ktoś z niego zrobił wyrocznię a ten ktoś płaci i wymaga. Czuć gó.... Zero spontanu.
  • dysonans_poznawczy 14.12.14, 04:22
    Popełnia błędy jak każdy inny. Nie lubię go. Nie jest apolityczny, sugeruje się swoim widzi mi się, brrr.
  • taniarada 07.12.14, 19:14
    Żakowski to tradycyjny zapyziały dziennikarzyna .Tuba pierdząca w jedna stronę.
  • sten44 12.12.14, 18:00
    Koscherny?
  • dysonans_poznawczy 14.12.14, 04:25
    Co to ma do rzeczy. Koszerny, niekoszerny, każdy z nas ma w sobie kawałek żyda, jak nie wierzy to niech sprawdzi swoje DNA. Setki lat mieszkali i też mają narządy rozrodcze, a sex zawsze był i będzie taki sam, gdzieś zawsze ktoś się puszcza na boku.
  • Gość: cmwd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.14, 11:03
    Portal GW i Zakowski to towarzystwo wzajemnej, debilnej, adoracji.
    Mogliby zmienic ciagle to samo, zmeczone i pomarszczone zdjecie
    tego skrzywionego durnia.
  • dysonans_poznawczy 14.12.14, 21:41
    Dorzuć do całości uprawianie polityki, bo to coś bezstronne nie jest. Napisałem to coś, bo to nie dziennikarz, to jest coś. Dziennikarz jest bezstronny, a to jest trudne, ale też świadczy o poziomie profesjonalizmu. Żeby komuś do głowy nie przyszło, że jestem po którejś ze stron politycznych.
  • dysonans_poznawczy 14.12.14, 21:45
    Jeszcze pamiętam jak d...l kiedyś rozpisywał się na temat trochę zahaczający o politykę, ale tak się składa, że akurat w tej dziedzinie jestem specjalistą i przyznam, że wiedza tego czegoś to poziom dna. Proste tekściki socjologiczne to każdy student potrafi wypluć spod klawiatury, ale jak już wchodzimy w zagadnienia, które niestety nie są proste, wymagają sporej wiedzy to niestety, albo nie piszemy, albo się kompromitujemy i tak robi coś.
  • rebellahope 08.01.15, 12:40
    Ależ tu sobie z lubością pierdzicie w trąbkę hejtu ;) Czad. Ktoś wam za to płaci, czy tak tryskacie jadem z własnej woli?
  • bajojo 09.01.15, 21:17
    Dlaczego nie ma w nim tej miłości do Kopacz jak do Tuska?
    Jak można tak bezpardonowo zaatakować rząd i min Arłukowicza, w końcu to rząd prawie Tuska.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka