Dodaj do ulubionych

PIS wprowadza cenzurę internetu.....

27.12.15, 18:24
Cenzura Internetu Nowa ACTA ....PIS wprowadza cenzurę internetu, już niedługo ustawa o kontroli internetu..Protestujmy.....
PIs w tajemnicy pracuje na ustawą ograniczająca wolność w internecie. Ma być to kolejna ustawa uchwalona zaraz po ustawie medialnej oddającej media publiczne i prywatne w ręce PIS. Posłowie PIS zamierzają wprowadzić cenzurę internetu Nowa Acta i wzorują się na przepisach obowiązujących w Rosji i Korei Północnej.
Tekst linka
Edytor zaawansowany
 • ewelinka_32 05.01.16, 01:03
  Ja już kupiłam i zamierzam nosić
  www.artykulypropagandowe.pl/przypinki/1418-przypinka-flaga-polska-unia-europejska.html
 • czebu 06.01.16, 17:55
  Nie rozumiem Twojego oburzenia. Po co straszyć ludzi PiS'em? PiS chce wprowadzić cenzurę związaną z naszą obronnością. Prosty przykład: mamy zakupić śmigłowce dla wojska. Po co inni mają wiedzieć, jakie to będą śmigłowce? Chyba nie zdajesz sobie sprawy o ilu rzeczach pisze się w Internecie. Ile jest informacji, w Internecie, przy przetargach, które ujawniają na przykład plany budynków jednostek wojskowych GROM i Formozy. To jest bardzo prosty przykład. Nie przekonuje to Ciebie? Ile jest informacji o tym gdzie znajdują się budynki tych jednostek w mapach internetowych.
 • gazetapo-lskapl2 06.01.16, 21:50
  Przepraszam Ciebie, ale twoja myśl poraża......
  Jeśli coś jest tajne to jest tajne i koniec. Są osoby odpowiedzialne na utrzymanie tajemnicy. Jeśli nie wykonują swoich obowiązków to co ma do tego internet. To jest tylko narzędzie do komunikowania się.
  Twoja prosta ( porażająca jak ludzie tak mogą myśleć)
  Proponujesz walczyć ze skutkiem a nie przyczyną.
  Twoja filozofia to:
  cenzura internetu
  cenzura korespondencji
  cenzura prasy
  cenzura TV i Radia
  cenzura naszego życia.
  Uległeś bezrefleksyjnie propagandzie PIS dla mało-rozumnych.
  Usa po dwóch latach wprowadzają do użytku cywilnego (ogólnie dostępne) najnowsze rozwiązania militarne. Zabronić międzynarodowych targów zbrojeniowych, bo wróg się dowie co Polska zamierza kupić.
  Wybacz, ale poziom mnie poraził.
 • czebu 07.01.16, 17:54
  Po co cenzura korespondencji? Już dawno służby specjalne czytają nasze listy. Istnieje takie państwo na Bliskim wschodzie, w którym jest cenzura i to jest państwo demokratyczne. I w nim kobiety są wyzwolone. Nie będę wymieniał nazwy, bo skasują. Zaraz będą podczepione nienawistne wpisy.
 • januka202020 10.01.16, 01:29
  Media trzeba przywrócić do służby nas wszystkich - obywateli, żeby nas nie okłamywały, jak to było dotychczas, /a bez takich zmian tego nie da sie zrobić/, a Trybunał Konstytucyjny nie może składać się z samych - prawie - Po- wców. Platforma Obywatelska w ostatnich dniach swojej władzy mianowała do Trybunału prawie wszystkich swoich sędziów -9 - a tylko jeden sędzia był z z PIS. TO BYŁO DEMOKRATYCZNE? TO WŁAŚNIE BYŁ ZAMACH NA TRYBUNAŁ I NA DEMOKRACJĘ! Jak więc ma działać obecny rząd, skoro Platforma możę blokować wszystko , co dobrego dla społeczeństwa polskiego robi obecny rząd /a juz teraz Platforma atakuje i wojuje w podły sposób z aktualnym, demokratycznym rządem!/. Dlatego trzeba to naprawić. Czy społeczęństwo polskie nie jest w stanie zrozumieć oczywistych spraw? Na pewno rozumie, a ci którzy jeszcze tego nie zrozumieli - przy dobrej woli zrozumieją - tu czas nagli. Nie można dać sie osobom o złej woli i swoich osobistych interesach - sprzecznych z interesami Polski - okłamać, otumanić, skłócić!

 • gazetapo-lskapl2 10.01.16, 09:11
  to są poglądy ludzi niewykształconych i bezrefleksyjnych powinienem użyć słowa "głupich"
  "lepiej z mądry zgubić niż z głupim znaleźć"
  Fakty:
  Trybunał konstytucyjny- na 9 obecnych sędziów głosował także PIS !!!!!
  Co ma blokować Trybunał??
  -500 zł na dziecko - NIE
  -walkę z korupcją NIE
  -kwota wolna od podatku-NIE - sam Trybunał wydał orzeczenie że powinna wynosić 9.000 zł-ale PIS tego nie wprowadzi
  -Media TVP i Radio- można wprowadzić uczciwe konkursy a nie swoich znajomych i popleczników jak to robi PIS
  co miałby blokować Trybunał???
  zapewne chodzi ci o wprowadzenie dyktatury grupy przestępczej PIS ??
  Tak, to mógłby spowalniać Trybunał, ale nie może tego zablokować ponieważ dla PIS prawo do tylko opinia.

  Bardzo współczuję Polsce z jakości obywateli
 • czebu 26.06.16, 16:56
  Byliśmy zwolennikami PIS-u, tylko dlatego, że mieliśmy dość tych wszystkich afer. Nie mogliśmy nic wiedzieć. Zrozumcie to, zwolennicy PiS-u nic nie wiedzieli. Zaczynam zmieniać zdanie co do PIS-u. To co oni robią, godzi w moje interesy. Nie tak sobie wyobrażam cenzurę. To powinno być na zasadzie, czegoś takiego jak policja internetowa, która wyłapuje nienawistne komentarze z Internetu. Tu nie powinno być cenzury. Cenzura psuje ludzką twórczość. Z cenzurą internetową można sobie poradzić. Oni musieliby wszystkie techniczne metody obejścia cenzury blokować. A to jest trudne. Poszukajcie w Internecie, jak się obchodzi cenzurę stron internetowych. A da się to zrobić. Wiem, że można. Tylko, nie chcę tego publicznie pisać. Zawsze można zbudować wolne strony internetowe, zbudować wolną telewizję i drukować wolną prasę. Trzeba chyba zacząć konspirację i próbować obalić ten rząd.
 • czebu 26.06.16, 20:26
  Muszę ochłonąć. Nie do końca tak myślę, jak pisałem o partii Prawo i sprawiedliwość.

  Zapomniałem dodać, że od 1 czerwca 2016 roku obowiązuje w Polsce ustawa antyterrorystyczna, która podobno dopuszcza cenzurę.

  Niestety w imię bezpieczeństwa, trzeba odrobinę zrezygnować z wolności.

  Nie rozumiem skąd Wy macie te informacje? "Z pierwszej ręki?" Z kim Wy rozmawialiście? Z politykami Pis-u? Co to jest ta ustawa o kontroli Internetu? To jest ustawa antyterrorystyczna?

  Myślicie, że w imię wolności możecie bezkarnie obrażać zwolenników partii Prawo i sprawiedliwość? Właśnie nie. Nie wolno się nawzajem obrażać. Trzeba konstruktywnie krytykować.
 • xystos 19.07.16, 10:53
  Zona Prezydenta RP ma otrzymywac
  wyplate dlatego ze jest zona ?

  ..aa jaka wyplate powinna dostac
  gospodyni domowa Maria zona
  slusarza Jana Kowalskiego ?

  --
  ZEN
 • czekam.na.lewice 28.07.16, 06:20
  No i co z tą ustawą. Jaki jest aktualny Przekaz z Moskwy ?
 • buldog2 05.11.16, 20:58
  Dowiemy się z doniesień na PiS.orgy

  --
  Opozytura to bardzo ładne słowo, bo zawiera i działanie PiS w charakterze ekspozytury - Magdolot

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.