Dodaj do ulubionych

PIS wprowadza cenzurę internetu.....

27.12.15, 18:24
Cenzura Internetu Nowa ACTA ....PIS wprowadza cenzurę internetu, już niedługo ustawa o kontroli internetu..Protestujmy.....
PIs w tajemnicy pracuje na ustawą ograniczająca wolność w internecie. Ma być to kolejna ustawa uchwalona zaraz po ustawie medialnej oddającej media publiczne i prywatne w ręce PIS. Posłowie PIS zamierzają wprowadzić cenzurę internetu Nowa Acta i wzorują się na przepisach obowiązujących w Rosji i Korei Północnej.
Tekst linka
Obserwuj wątek
  • czebu Re: PIS wprowadza cenzurę internetu..... 06.01.16, 17:55
   Nie rozumiem Twojego oburzenia. Po co straszyć ludzi PiS'em? PiS chce wprowadzić cenzurę związaną z naszą obronnością. Prosty przykład: mamy zakupić śmigłowce dla wojska. Po co inni mają wiedzieć, jakie to będą śmigłowce? Chyba nie zdajesz sobie sprawy o ilu rzeczach pisze się w Internecie. Ile jest informacji, w Internecie, przy przetargach, które ujawniają na przykład plany budynków jednostek wojskowych GROM i Formozy. To jest bardzo prosty przykład. Nie przekonuje to Ciebie? Ile jest informacji o tym gdzie znajdują się budynki tych jednostek w mapach internetowych.
   • gazetapo-lskapl2 Re: PIS wprowadza cenzurę internetu..... 06.01.16, 21:50
    Przepraszam Ciebie, ale twoja myśl poraża......
    Jeśli coś jest tajne to jest tajne i koniec. Są osoby odpowiedzialne na utrzymanie tajemnicy. Jeśli nie wykonują swoich obowiązków to co ma do tego internet. To jest tylko narzędzie do komunikowania się.
    Twoja prosta ( porażająca jak ludzie tak mogą myśleć)
    Proponujesz walczyć ze skutkiem a nie przyczyną.
    Twoja filozofia to:
    cenzura internetu
    cenzura korespondencji
    cenzura prasy
    cenzura TV i Radia
    cenzura naszego życia.
    Uległeś bezrefleksyjnie propagandzie PIS dla mało-rozumnych.
    Usa po dwóch latach wprowadzają do użytku cywilnego (ogólnie dostępne) najnowsze rozwiązania militarne. Zabronić międzynarodowych targów zbrojeniowych, bo wróg się dowie co Polska zamierza kupić.
    Wybacz, ale poziom mnie poraził.
    • czebu Re: PIS wprowadza cenzurę internetu..... 07.01.16, 17:54
     Po co cenzura korespondencji? Już dawno służby specjalne czytają nasze listy. Istnieje takie państwo na Bliskim wschodzie, w którym jest cenzura i to jest państwo demokratyczne. I w nim kobiety są wyzwolone. Nie będę wymieniał nazwy, bo skasują. Zaraz będą podczepione nienawistne wpisy.
  • januka202020 Re: PIS wprowadza cenzurę internetu..... 10.01.16, 01:29
   Media trzeba przywrócić do służby nas wszystkich - obywateli, żeby nas nie okłamywały, jak to było dotychczas, /a bez takich zmian tego nie da sie zrobić/, a Trybunał Konstytucyjny nie może składać się z samych - prawie - Po- wców. Platforma Obywatelska w ostatnich dniach swojej władzy mianowała do Trybunału prawie wszystkich swoich sędziów -9 - a tylko jeden sędzia był z z PIS. TO BYŁO DEMOKRATYCZNE? TO WŁAŚNIE BYŁ ZAMACH NA TRYBUNAŁ I NA DEMOKRACJĘ! Jak więc ma działać obecny rząd, skoro Platforma możę blokować wszystko , co dobrego dla społeczeństwa polskiego robi obecny rząd /a juz teraz Platforma atakuje i wojuje w podły sposób z aktualnym, demokratycznym rządem!/. Dlatego trzeba to naprawić. Czy społeczęństwo polskie nie jest w stanie zrozumieć oczywistych spraw? Na pewno rozumie, a ci którzy jeszcze tego nie zrozumieli - przy dobrej woli zrozumieją - tu czas nagli. Nie można dać sie osobom o złej woli i swoich osobistych interesach - sprzecznych z interesami Polski - okłamać, otumanić, skłócić!

   • gazetapo-lskapl2 Re: PIS wprowadza cenzurę internetu..... 10.01.16, 09:11
    to są poglądy ludzi niewykształconych i bezrefleksyjnych powinienem użyć słowa "głupich"
    "lepiej z mądry zgubić niż z głupim znaleźć"
    Fakty:
    Trybunał konstytucyjny- na 9 obecnych sędziów głosował także PIS !!!!!
    Co ma blokować Trybunał??
    -500 zł na dziecko - NIE
    -walkę z korupcją NIE
    -kwota wolna od podatku-NIE - sam Trybunał wydał orzeczenie że powinna wynosić 9.000 zł-ale PIS tego nie wprowadzi
    -Media TVP i Radio- można wprowadzić uczciwe konkursy a nie swoich znajomych i popleczników jak to robi PIS
    co miałby blokować Trybunał???
    zapewne chodzi ci o wprowadzenie dyktatury grupy przestępczej PIS ??
    Tak, to mógłby spowalniać Trybunał, ale nie może tego zablokować ponieważ dla PIS prawo do tylko opinia.

    Bardzo współczuję Polsce z jakości obywateli
  • czebu Re: PIS wprowadza cenzurę internetu..... 26.06.16, 16:56
   Byliśmy zwolennikami PIS-u, tylko dlatego, że mieliśmy dość tych wszystkich afer. Nie mogliśmy nic wiedzieć. Zrozumcie to, zwolennicy PiS-u nic nie wiedzieli. Zaczynam zmieniać zdanie co do PIS-u. To co oni robią, godzi w moje interesy. Nie tak sobie wyobrażam cenzurę. To powinno być na zasadzie, czegoś takiego jak policja internetowa, która wyłapuje nienawistne komentarze z Internetu. Tu nie powinno być cenzury. Cenzura psuje ludzką twórczość. Z cenzurą internetową można sobie poradzić. Oni musieliby wszystkie techniczne metody obejścia cenzury blokować. A to jest trudne. Poszukajcie w Internecie, jak się obchodzi cenzurę stron internetowych. A da się to zrobić. Wiem, że można. Tylko, nie chcę tego publicznie pisać. Zawsze można zbudować wolne strony internetowe, zbudować wolną telewizję i drukować wolną prasę. Trzeba chyba zacząć konspirację i próbować obalić ten rząd.
  • czebu Re: PIS wprowadza cenzurę internetu..... 26.06.16, 20:26
   Muszę ochłonąć. Nie do końca tak myślę, jak pisałem o partii Prawo i sprawiedliwość.

   Zapomniałem dodać, że od 1 czerwca 2016 roku obowiązuje w Polsce ustawa antyterrorystyczna, która podobno dopuszcza cenzurę.

   Niestety w imię bezpieczeństwa, trzeba odrobinę zrezygnować z wolności.

   Nie rozumiem skąd Wy macie te informacje? "Z pierwszej ręki?" Z kim Wy rozmawialiście? Z politykami Pis-u? Co to jest ta ustawa o kontroli Internetu? To jest ustawa antyterrorystyczna?

   Myślicie, że w imię wolności możecie bezkarnie obrażać zwolenników partii Prawo i sprawiedliwość? Właśnie nie. Nie wolno się nawzajem obrażać. Trzeba konstruktywnie krytykować.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka