Dodaj do ulubionych

Co znowu robi wyborcza

23.04.16, 15:25
W ostatnim miesiącu Gazeta Wyborcza przebiłą wszystko swoją manipulacją tak że nie wiem od czego zacząć.
Mamy ponoć zagrożony pluralizm w mediach publicznych a tak przynajmniej mówią statystyki w których spadliśmy od 26 miejsc. Szkoda że zwierzęta z wyborczej nie wspomnieli że to upublicznione teraz wyniki z 2015 w których spadliśmy przez Faszystowskie wkroczenie do redakcji Wprost i prawomocny wyrok w tej sprawie.
Od Podlemskiego pomawiający Rdesinskiego który ponoć w 95 (miał 15 lat) miał obrzucać Polskiego prezydenta jajami. Poprzez kłamanie o karze śmierci dla Tuska gdzie takie słowa w ogóle nie padły z ust osoby którą pomówiono.

Kłamanie że Rosjanie byli wyzwolicielami gdzie gdyby nie Ribentrp - Mołotov wojny by aż takiej nie było a okupacja Rosjan była gorsza od Niemców. Idioci zapominają że żołnierze wyklęci wysyłali swoich generałów na tereny izrela by pomóc temu państwu a Polska ma najwięcej Izrelskich nagród "sprawiedliwych wśród narodów świata" Haniebne wystąpienie Gronkiewicz która nienawidzi Polski i Polaków dało paliwo dla zachodu kłamiąc o antysemityzmie Polski który nie występuje w PIS a sam rząd skrytykował antysemityzm wielokrotnie w ostatnim czasie co nie może przebić się w TVN.
Edytor zaawansowany
 • savras 23.04.16, 15:30
  oczywiście myślisz, że nikt nie sprawdzi uzasadnienia co?

  Shortly after winning the 2015 elections, the conservative Law and Justice party passed a media law empowering the government to appoint and dismiss the heads of the state radio and TV broadcast media. It took effect in January 2016. Under a second law being prepared, the contracts of all the employees of these media would be terminated. Alarmed to see a European Union member violate fundamental EU values, the European Commission launched a procedure designed to ensure respect for the rule of law in Poland.

  https://rsf.org/en/poland

  Jeśli masz problem ze znajomością angielskiego (co w przypadku twojej opcji politycznej nie będzie zaskoczeniem), to polecam Google Translator
 • slightly.stupid 23.04.16, 15:43

  .
 • sznuje_rozum 23.04.16, 16:27
  Christian Mirh dla Deuche Wele "Wyniki właśnie opublikowanej listy dotyczą roku 2015, dodatkowo obejmują listopad i grudzień 2014 roku w zakresie napadów, aktów przemocy i aresztowań."
  To potwierdziły nawet sądy to jest faszystowskie działania Tuska. Teraz już nikt nie jest pacyfikowany, do demonstrujacych patriotów się nie strzela z gumowych pocisków doprowadzając niejednokrotnie do śmierci i nie ma bezpodstawnych aresztować. Wy nie pamiętacie jak na byle zgromadzenie prawicowe poteżdżały furgonetki z policją i aresztowano mnustwo ludzi a przede wszystkim organizatorów z byle powodów mimo iż marsze były legalne bez przemocy W końcu mamy wolność do zgromadzeń niezależnie od poglądów politycznych. A Adam Bodnar wykazuje smutek że ONR przestrzega prawo i nie można ich udupić.
  Każdy ma mieć prawo do protestów bez przeszkadzania:
  www.youtube.com/watch?v=0h2L0dYhP6c
 • yoma 23.04.16, 17:42
  Faszystowskie działania Tuska powodem zagrożenia pluralizmu w mediach publicznych. Człowieku, czy ty czasem czytasz, co wklejasz?

  --
  Nowogrodzka, bardzo proszę o rzucenie na odcinek kogoś o IQ wyższym od glisty. Bo nudno. 
 • freies_man 23.04.16, 16:48
  Jeśli masz problem ze znajomością angielskiego (co w przypadku twojej opcji politycznej nie będzie zaskoczeniem), to polecam Google Translator

  Jesteś złośliwy......
  Komorowski "spikał" po angielsku? Kopaczowa spikała? Niesiołowski? Schetyna?
 • odczepcie_sie 03.06.16, 15:38
  Nie, ale Tusk radzi sobie z tym tak, że jak go słucham, czuję się, jakbym wrócił do gimnazjum.
 • zapijaczony_ryj 23.04.16, 15:42
  w gadzinówce zwanej TV REpublika, a teraz dołączyła do nie druga gadzinówka TVP INFO-stacja antyinformacyjna
  --
  No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
  tiny.pl/htd75
  I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?
 • sznuje_rozum 23.04.16, 16:36
  Przecież na TVN nic się nie dowiesz. Wszystko co nieprzychylne dla opozycji jest ukrywane. Prawica nie może wyjść ze zdziwienia że informacje o Petru zostały podane do wiadomości a nie ukryte jak dziesiątki tysięcy innych. A rzeczy nieprzychylne dla partii rządzącej są najczęściej skrajnie naginane jak gorszy sort polaków albo broń elekrtomagnetyczna gdzie wycięto świadomie większość ze słów Macierewicza. Nawet PO`wcy wiedzą ze TVN skrajnie manipuluje ale tego nie powie bo lubią żyć w sztucznej rzeczywistości. PIS zrobił przez 100 dni dla zwykłych obywateli niż mafijnie, skorumpowane rządy Tuska przez 8 lat jego pomysł na gospodarkę jest tylko w Rosji i Mexyku. Zachód to szeroki mega Przemysł i system socjalnym. A pomoc od państwa Polacy odczują taką jaką jeszcze nigdy nie odczuli
 • zapijaczony_ryj 23.04.16, 16:50
  Głupiś, albo PiS_dzielec. TVN24 i Polsat news to jedyne obiektywne stacje informacyjne!!!
  Porównaj pacanie jutrzejsze "Woronicza 17" do "KAwy na ławę"

  --
  No niesprawiedliwe, żeby odwalić taki numer:
  tiny.pl/htd75
  I nie dostać co najmniej tytułu idioty roku?
 • freies_man 23.04.16, 16:52
  zapijaczony_ryj napisał:

  > Głupiś, albo PiS_dzielec. TVN24 i Polsat news to jedyne obiektywne stacje infor
  > macyjne!!!
  > Porównaj pacanie jutrzejsze "Woronicza 17" do "KAwy na ławę"
  >

  Najbardziej obiektywna jest TVN-24 - cała prawda, całą dobę do końca świata, a nawet trzy dni dłużej.
 • yoma 23.04.16, 17:43
  > Głupiś, albo PiS_dzielec

  A to jakaś różnica?

  --
  Najdłuższy miesiąc w roku to trzeci.
 • sznuje_rozum 25.04.16, 12:11
  TVN i Wyborcza tak obiektywni jak Radio Maryja.
 • j-k 23.04.16, 16:57
  co dnia oglasza jakies nowe idiotyczne quizy - myslac to to zahamuje jej spadek nakladu :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka