Dodaj do ulubionych

Miesięcznik SUPER LINIA

16.05.16, 13:04
Jak superlinia straciła moje zaufanie. Mam opłaconą prenumeratę Super linii do IX/2016 ale niestety nie otrzymuję miesięcznika. Nie odbierają żadnego z telefonów. Czyżby kolejni złodzieje wsadzili mi łapy do kieszeni ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: denadix IP: *.bauer.pl 10.06.16, 10:54
    Niestety, wygląda na to, że gazety przestały istnieć (Superlinia i Żyjmy dłużej).
  • Gość: Gabi IP: *.icpnet.pl 09.11.16, 15:47
    O widzę, że nie ja jedna zostałam naciągnięta na sumę 77,00 zł, na prenumeratę Super Linii, którą wpłaciłam 01.04.2016r., ani miesięcznika, ani zwrotu moich pieniędzy, mimo że kilkakrotnie monitowałam. Potwierdzam, że 4 telefony podane w gazecie są głuche jak pień.
    Super Linię prenumeruję od ~`roku 2000-nego, nigdy nie miałam żadnego problemu, to teraz po nowej zmianie, gdzie prezesem została pani Anna Barańska, nastąpiła złodziejska zmiana.

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.