Dodaj do ulubionych

Fabryka "Calej prawdy, cala dobe"

01.08.16, 12:37
czyli ekipa TVN zlapana na goracym uczynku.
" Światowe Dni Młodzieży przebiegły wyjątkowo bezpiecznie. Przez ten czas niektóre media jednak próbowały na siłę szukać sensacji, pisząc np. o masowych zatruciach policjantów. Tym razem w internecie pojawił się film, na którym sami policjanci nakrywają ekipę TVN-u na próbie manipulacji.

To były wyjątkowo pracowite dni dla policjantów. Ich praca została doceniona nie tylko przez ich przełożonych, ale przez samych pielgrzymów, którzy spontanicznie dziękowali funkcjonariuszom.
Ale najwyraźniej niektóre media próbują zdyskredytować ich pracę. Na Facebooku fanpage PMF - policjanci dla policjantów - zamieścił szokujący film nagrany przy jednym ze śmietników, w którym miały znajdować się śmieci wyrzucone przez funkcjonariuszy.
Policjant, który nagrał ten film telefonem na własne oczy widział, jak pracownicy TVNu podrzucają butelki po piwie oraz kilka produktów spożywczych, których nie mieli w racjach żywnościowych.
wpolityce.pl/media/302902-tvn-nakryte-na-probie-manipulacji-sdm-podrzucali-butelki-po-piwie-by-zdyskredytowac-policjantow-wideo
TVN ma nowego szefa, przyslanego prosto u USA.
Reakcja na wydarzenia bedzie dobrym testem jego intencji.
--
Europe must accept diversity or face war. No more Nation States.
www.youtube.com/watch?v=N14U5ZE-N2w
Edytor zaawansowany
  • czekam.na.lewice 01.08.16, 12:41
    ESBecka swołocz !
  • tw_wielgus 01.08.16, 12:42
    TVN24 - wstajesz i łżesz.

--
    "W Wyborczej nie ma cenzury. Czasem tylko kasują posty znieważające katolików, Prezydenta czy Panią Premier. Wyborcza to najbardziej obiektywna gazeta. A jej pracownicy to polscy patrioci." [by korgan123]
  • tw_wielgus 01.08.16, 12:45
    "Nie chcę się spotkać z tym człowiekiem". Powstaniec ostro o prezydencie i IPN (www.tvn24.pl)"

Ale przed spotkaniem z ekipą TVN nie miał oporów. Widocznie TVN24 w oczach niektórych powstańców to najbardziej patriotyczna telewizja będąca, zaraz po GW, krynicą prawdy oczywistej, której pracownicy są żarliwymi polskimi patriotami ( nie przesadziłem w pochwałach?)

--
    "W Wyborczej nie ma cenzury. Czasem tylko kasują posty znieważające katolików, Prezydenta czy Panią Premier. Wyborcza to najbardziej obiektywna gazeta. A jej pracownicy to polscy patrioci." [by korgan123]
  • czekam.na.lewice 01.08.16, 12:48
    tw_wielgus napisał:

> "Nie chcę się spotkać z tym człowiekiem". Powstaniec ostro o prezydencie i IPN (www.tvn24.pl)"
    >
    > Ale przed spotkaniem z ekipą TVN nie miał oporów. Widocznie TVN24 w oczach niek
    > tórych powstańców to najbardziej patriotyczna telewizja będąca, zaraz po GW, kr
    > ynicą prawdy oczywistej, której pracownicy są żarliwymi polskimi patriotami ( n
    > ie przesadziłem w pochwałach?)
    >
    Zostaw powstańc?w w spokoju. Nie podlegaj? Twojej i mojej a także Wałęsy, Michnika, Kaczyńskiego i innych ocenom. Można tylko pochylić głowę przed nimi z pokor?.
  • belphegor-pisu 01.08.16, 13:04
    Przestań kopiować pistrollu. Polskie litery jako znak zapytania pojawiają się tylko przy kopiowaniu.

--
    Dziękuję multinickowcowi tw_wielgus alias taniarada alias .... za prośby do lewaków z GW by mnie wreszcie zbanowano. Między 27.06 a 27.07 byłem (nie po raz pierwszy zresztą) zbanowany.
  • belphegor-pisu 01.08.16, 13:05
    Wygląda na to ,że olewa (nie on jeden) Maliniaka.

--
    Dziękuję multinickowcowi tw_wielgus alias taniarada alias .... za prośby do lewaków z GW by mnie wreszcie zbanowano. Między 27.06 a 27.07 byłem (nie po raz pierwszy zresztą) zbanowany.
  • belphegor-pisu 01.08.16, 12:52
    Czytam właśnie jedną łgarską książkę "Niezależne inicjatywy..."

--
  • belphegor-pisu 01.08.16, 12:55
    wpotylice.pl to rządowy (reżimowy) portal propagandy sukcesu odwracający kota ogonem. Twoje wPiSy nie raz pokazywały, że łżesz i manipulujesz jak Jacek Kurski.

--
  • szwampuch58 01.08.16, 13:14
    siostry Karnowskie....nie mam wiecej pytan ale jedno mnie zaciekawilo z tym amerykanskim wlascicielem:Dlaczego amerykance nie lubia"dobrej zmiany" i ciagle pluja kurduplowi do zupy?

--
    "PiS-em powoduje zwyczajna zaciekłość, która czasami odbiera wręcz rozum" - Donald Tusk
  • m.c.hrabia 01.08.16, 13:30
    mara ,towarzysz ,kupa, i wszystko jasne .

--
    październik 2015 J.Kaczyński
    Do władzy nie idzie się dla pieniędzy.
  • m.c.hrabia 01.08.16, 13:31
    mara ,towarzysz,kupa i wszystko jasne .

--
    Stoi Duda ..... I trudno powstrzymać to uczucie: ku..., jaki wstyd?
    S.Sierakowski
  • buldog2 01.08.16, 18:12
    To i tak się ekipie TVN upiekło. Następnym razem w wozie transmisyjnym sfilmują hurtowe ilości kokainy.

--
    SŁOWO I DIEŁO utinoje ! GOJDA ! GOJDA ! - PiS(b).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.