Dodaj do ulubionych

Komentarze pod tekstami na gazeta.pl

19.09.16, 03:29
Jestem ciekaw czy ktoś w redakcji jest tego świadomy, komuś to przeszkadza i w ogóle, że od dłuższego czasu komentarze pod polityczno-społecznymi tekstami są trollowane, czy wręcz hakowane przez kaczystowskie zastępy, na wzór ostatniej kampanii prezydenckiej?

Jak to jest, że w jednej godzinie tekst np. o kłamstwach Dziennika Telewizyjnego ma pierwszą stronę komentarzy uczciwie mówiących, że to chłam, propaganda i brudny pisizm, wszystkie komentarze +20/50/80, a w następnej mają już -10, a prym wiodą hymny pochwalne na cześć Jedynie Słusznej Kaczystowskiej Centrali, wszystkie po +50/80/100?

Wiem, że gazeta.pl pogrążyła się ostatecznie blokując komentarze nie tylko pod tekstami o uchodźcach i islamie (bo robiła to wcześniej, chociaż na dużo mniejszą skalę), zamiast zatrudnić moderatorów, ale naprawdę na własnym portalu można tak dawać sobą pomiatać i oszukiwać?

Wszystkie pro-kaczystowskie portale usuwają wpisy normalnych ludzi w pół godziny maks, a tutaj co, nie ma siły, nie ma odwagi?
Dlatego takie chamstwo i kaczyzm wygrywają, bo oni nie boją się używać kija, a reszta tylko pomacha chorągiewką w proteście.
Edytor zaawansowany
  • 23.09.16, 22:42
    To jest dramat, trwa to już dłuższy czas i nikt z tym nic nie robi. Jawne manipulacje głosami przez kaczystowskie zastępy płatnych pachołków są aż nazbyt widoczne. Kiedyś myślałem, że takie aż nadto widoczne wypaczanie rankingiem opinii to na wschód od nas, ale widocznie się pomyliłem.
  • 30.09.16, 09:55
    z tymi zastępami to lekka przesada. Jeden człowiek o kilkunastu nickach, który za 1500zł miesięcznie wrzuca teksty na forum. Wkurzające, to prawda ale z kimś takim nie wchodził bym w dyskusję. Gazeta wie kto to i im to nie przeszkadza, wprost przeciwnie, powoduje ze NAS TO BARDZIEJ WKURZA i o tym gadamy i nakręcamy jeszcze bardziej tę spiralę...i ...się kręci się...

KLIKALNOŚĆ! KLIKALNOŚĆ ! To się teraz liczy w necie ! Nie wartość przedstawianych treści .
  • 29.09.16, 14:36
    ;pppppppppppp
  • 30.09.16, 09:50
    ale przecież O TO CHODZI ! To z naszego punktu widzenia wydaje się to nielogiczne.

Próbowałeś coś kiedyś napisać na forum gazety przeciwko NATO albo Ameryce? Trzeba liczyć na nieuwagę cenzorów.
    Niestety wszystkie portale stosują cenzurę, w zależności od tego KTO PŁACI

Dezinformacja jest częścią tzw wojny hybrydowej. Zwiększenie się ilość wpisów propisowskich wynika
    z prostej przyczyny - na gazeta.pl jest coraz więcej wrzutów (bo nie nazwę tego artykułami) ANTYPISOWSKICH. Stąd wrażenie mnogości. A gdy my zajmujemy się wojną polsko-polską odkrywam że w serwisie" wiadomości-świat", wczoraj pojawia się TYLKO JEDNA INFORMACJA. Zupełnie jakby nic na świecie się nie działo(?) Gazeta zmieniła się w ostatnich latach na niekorzyść i niestety nasze narzekania już niczego nie zmienią. Jedyne wyjście to ...odciąć pępowinę...
  • 03.10.16, 02:04
    Na forum tutaj nie, ale pod artykułami tak. Nikt mi nigdy żadnego nie usunął, co najwyżej jeśli nie zgadzało się to z większością opinii to miałem -30.

Więc tutaj tego nie doświadczyłem, ale na portalach gazetowych i podobnych wspierających pis - tak.
    0 wulgaryzmów, 0 szydery, czyste przykłady i porównania, ktoś to zgłosił, a mod usunął.

Tutaj śmierdzi manipulacją na kilometr, ale reakcji żadnej. Poza kretyńskim wyłączaniem komentarzy, czego nie rozumiem...
  • 28.10.16, 08:39
    ;ddddddddddd

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.