Dodaj do ulubionych

Zasłużony początek końca

04.01.17, 17:43
wpolityce.pl/polityka/322063-ostateczne-upokorzenie-gazety-wyborczej-pismo-michnika-znow-przegrywa-wyscig-z-super-expressem-masowa-ucieczka-czytelnikow
Edytor zaawansowany
  • 04.01.17, 17:51
    niech padnie
    szczujnia jedna

--
    Fizyka wg Naciskowców z forum katastrofa: W czasie chodzenia, w fazie podparcia, czyli gdy stoimy na jednej nodze, kolano przenosi czterokrotny ciężar naszego ciała-przy 100 kg wynosi to aż 400 kg.[/i] Ludzie nie mający wiedzy są podatni na manipulacje mediów.
  • Wyborcza gorsza od "Faktu"? Jakie to poniżające i smutne.
  • 04.01.17, 17:57
    Niech pelikany spieprzają.
  • Piękne wzniosłe i takie rewolucyjne.
    W tym jednym zdaniu zawarł kwintesencję wiersza Majakowskiego z niewielką domieszką Puszkina.
    On żeby opisać to zjawisko użył następujących słów
    Błękitnobluzi,
    rwijcie
    za oceany!

Ty moim zdaniem zrobiłeś to lepiej. Pełniej obrazując ten słuszny robotniczy gniew jaki targa gazecianym proletarYatem.
  • 04.01.17, 17:59
    Gdy gruby schudnie to chudego diabli wezmą.
    Po prostu trzeba przeczekać.
    Gospodarka rozłoży rządy durni i prostaków.
    Cwani są ale gospodarka pokaże im miejsce w szeregi.
    Wiec i GW przeczeka!

--
    Ubolewam, że [D…] jest on absolwentem naszego wydziału. [Jako prawnik] dobrze wie, co to znaczy zasada demokratycznego państwa prawnego, co to znaczy Konstytucja i […] łamiąc Konstytucję po prostu nie realizuje swoich obowiązków jako Prezydent RP.
    (Prof. Jan Zimmerman)
  • 04.01.17, 18:33
    chrabya napisał(a):
    Zasłużony początek końca.

..... to o GW....

Zasłużony był początek i środek okresu działalności GW. Zasłużony atrakcyjnością informacji, profesjonalizmem dziennikarzy,dużą gamą informacji, krytycznym spojrzeniem na Polskę i Polaków, obiektywnymi komentarzami, ..... w efekcie GW była nr1 "polskich mediów". Niewiele zmieniło się w GW.
    Niezasłużony jest, obecny - nie z winy GW - kryzys finansowy GW gdyż wywołany jest atakiem z zewnątrz ; to zemsta PiS za stałą krytykę tej partii.

• Ależ skąd, wybitny koleg,o zupełnie nie zgodzę się z Twoim stanowiskiem.
    To właśnie "dobra zmiana" i obcięcie państwowych subwencji dało 'Gazecie Wyborczej' możliwość wysforowania się na niezależność.
    Pamiętam jeszcze nie tak dawno kadzili rządowi tak, że aż hadko było wytrzymać. A jak oni wtedy pluli na opozycję, no mówię Ci.....
    Zupełnie zatracili się w roli jaką powinny pełnić media w demokratycznym państwie. Teraz jak otwieram gazetę to pierwsze osiem stron bitej krytyki rządzących i czuj,ę że w końcu Wyborcza stała się normalną gazetą.
  • 05.01.17, 15:33
    kultywator.scierniskowy napisał:

> Ależ skąd, wybitny koleg,o zupełnie nie zgodzę się z Twoim stanowiskiem.
    > To właśnie "dobra zmiana" i obcięcie państwowych subwencji dało 'Gazecie Wyborczej' możliwość wysforowania się na niezależność
    .
    Można i tak prognozować. Wezmą się do roboty, przemodelują firmę i .... będą działać. Moja chata z kraju.Wiem, że gdyby GW znikła ..... pojawi się jednocześnie inna o takim samym krytycznym tonie jak GW.
    Pisząc tak : "Niezasłużony jest, obecny - nie z winy GW - kryzys finansowy GW gdyż wywołany jest atakiem z zewnątrz ; to zemsta PiS za stałą krytykę tej partii."
    Miałem na myśli, że zemsta polega na wycofaniu rządowych, samorządowych ogłoszeń z GW, a to były bardzo duże i stałe dochody (dla GW) . A pro po .... teraz PiS tak dofinansowuje bogato swoje usłużne media.... aż mierzi kiedy widzę / słyszę tych lizusów.

> Zupełnie zatracili się w roli jaką powinny pełnić media w demokratycznym państw
    > ie. Teraz jak otwieram gazetę to pierwsze osiem stron bitej krytyki rządzących
    > i czuj,ę że w końcu Wyborcza stała się normalną gazetą.

--
    tiny.pl/gddk3
    "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny" - K. Jarosław
  • 04.01.17, 19:19
    Doradzałbym ostrożność z takim diagnozowaniem PiSu, także w formie mocno zawoalowanej.

--
    OPTYMISTYCZNY AKCENT
  • 04.01.17, 19:22
    Bo odnośnie Gazety Wyborczej wypowiedział się sam Ojciec Dyrektor.
    Tu: OPTYMISTYCZNY AKCENT

--
    Opozytura to bardzo ładne słowo, bo zawiera i działanie PiS w charakterze ekspozytury - Magdolot
  • 04.01.17, 19:34
    szkoda mi ich...
    na swoja porazke sami zapracowali...

a fora internetowe (na ktorych aktualnie jestesmy)

sa nadal najlepsze w PL.

Dr. J.K.
    dzialacz "S" w 1981.
  • 04.01.17, 19:55
    j-k napisał:

> a fora internetowe (na ktorych aktualnie jestesmy)
    >
    > sa nadal najlepsze w PL.

To prawda, mimo cenzury zawsze można tu coś napisać, Można się posprzeczać, a nawet obrzucić łajnem,,,chyba jutro kupię "Gazetę"..
    Przykro mi że:
    „Agora” masowo zwalnia więc dziennikarzy „GW” , chcąc uchronić się przed zupełną plajtą. ciepłe posadki u Michnika stracić ma w sumie ponad 190 osób.

....ale takie jest prawo rynku na który się wszyscy powołują. Poza tym opozycja powinna zawalczyć w obronie tych 190 osób,,przecież chodzi o "Wolne Media"

--
    Polityka to sztuka dymania podatnika
  • 05.01.17, 04:03
    lech1966 napisał: ...poza tym opozycja powinna zawalczyć w obronie tych 190 osób,,przecież chodzi o "Wolne Media"

....a ZZ, a SDP.... ?
    Opozycja ? Liczy chyba, że (wraz z upadkiem GW) znajdzie się polski kapitał i zagospodaruje b.czytelników GW.
  • 05.01.17, 15:56
    czuk1 napisał:

> lech1966 napisał: ...poza tym opozycja powinna zawalczyć w obronie tych 19
    > 0 osób,,przecież chodzi o "Wolne Media"

>
    > ....a ZZ, a SDP.... ?
    > Opozycja ? Liczy chyba, że (wraz z upadkiem GW) znajdzie się polski kapitał i
    > zagospodaruje b.czytelników GW.

No czuk1 WOLNE MEDIA to hasło opozycji,,więc gdzie obrona tych dziennikarskich etatów?????
    Ja akurat wiem gdzie opozycja ma media.............

--
  • 05.01.17, 16:03
    lech1966 napisał:
    > No czuk1 WOLNE MEDIA to hasło opozycji,,więc gdzie obrona tych dziennikarskich
    > etatów????? Ja akurat wiem gdzie opozycja ma media.............

Nie zrozumieliśmy się. Formalnie, ustawowo i statutowo .... dziennikarzy powinny bronić ZZ,
    Stow. Dziennikarzy Polskich . Jeśli tej obrony nie ma to mamy dowód na to, że te organizacje są w rękach PiS. A to, że PO nie broni dziennikarzy GW świadczyć może jedynie o tym, że GW nie jest gazetą PO.
    --
    tiny.pl/gddk3
    "najgorsza część społeczeństwa /.../ element najbardziej zdemoralizowany, podły, animalny" - K. Jarosław
  • 05.01.17, 20:06
    czuk1 napisał:

Ja akurat wiem gdzie opozycja ma media.............
    >
    > Nie zrozumieliśmy się. Formalnie, ustawowo i statutowo .... dziennikarzy powinn
    > y bronić ZZ,
    > Stow. Dziennikarzy Polskich . Jeśli tej obrony nie ma to mamy dowód na to, że
    > te organizacje są w rękach PiS.

Gdyby to było takie proste to byłoby nieźle. Ja ci powiem że mają tak jak wcześniej,,tak i dziś głęboko ..............

A to, że PO nie broni dziennikarzy GW świadczyć
    > może jedynie o tym, że GW nie jest gazetą PO.

PO nie ma dziś nic do gadania w sprawie wsparcia gazet, a zostaną w Gazecie jedynie najwierniejsi żołnierze Michnika,,,,reszta pójdzie do odstrzału, mam nadzieje że "ci" na odstrzał zdają sobie z tego sprawę.
    --
  • 06.01.17, 11:58
    Lech1966. .... a zostaną w Gazecie jedynie najwierniejsi żołnierze Michnika,,,,reszta pójdzie do odstrzału, mam nadzieje że "ci" na odstrzał zdają sobie z tego sprawę.

W GW są dziennikarze z różnymi sympatii politycznymi. Część z nich może zostać zwolniona ale ...z powodu trudności finansowych GW. Gdyby było inaczej to GW stała by się tubą jednej opcji. Jakiej ?
    PO-nie. A więc jakiej ? Michnik -to nie partia lecz człowiek "u schyłku"...
    Przewidujesz likwidację GW. ?

--
    tiny.pl/gddk3
  • 06.01.17, 12:21
    Mam nadzieję że GW jednak nie upadnie. Byłoby źle gdyby nie było mediów poza rządowych, liczę na to że GW i Michnik wyciągną z tego odpowiednie wnioski i nie będą w przyszłości propagandową tubą PRL BIS i już nigdy więcej nie popełnią tego błędu ,,,,,no chyba że muszą (ze względu na założycieli ) to wtedy lepiej żeby splajtowali. Narobili dużo złego,,muszą to jakoś odkręcić jak chcą nadal istnieć. Muszą pokazać że dziennikarska bezstronność coś w ich firmie znaczy...

--
  • 06.01.17, 13:17
    Tego wypada im życzyć.

--
    tiny.pl/gddk3
  • 04.01.17, 19:54
    ....ze "Dupa Dody" lepiej siEm sprzedaje,buhahahahahaha...o przepraszam bardzo..... to musi byc prawda,oczywista oczywistosc.....buhahahahahaha
    --
    www.youtube.com/watch?v=XmypEQTZd9I
  • 04.01.17, 20:00
    U niego w zakonie rozmawia się tylko o Maryni, i to niecałej, już Młynarski nam to powtarzał.

--
    OPTYMISTYCZNY AKCENT
  • 04.01.17, 20:12
    Ciemny lud woli komiksy czytac.

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • 05.01.17, 11:41
    Tyson Gay ponownie przegrał z Usainem Boltem. Dno, sto metrów mułu, ostateczny upadek i początek końca.

--
    Polityk jest bardzo odważny, bo się nie boi tego, co robi (Julia, lat 5)

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.