Dodaj do ulubionych

Polacy giną z rąk islamistów a wyborcza blokuje ko

24.05.17, 09:47
Polacy giną z rąk islamistów a wyborcza blokuje komentarze, żeby żaden arabek się nie obraził.
Zygać się chce od tej waszej poprawności politycznej.
Edytor zaawansowany
 • religijnych.uczuc.obraza 24.05.17, 09:54
  Uchodźcy ekonomiczni giną z rąk uchodźców ekonomicznych.

  --
  Zachowanie pełne klasy w linku poniżej:
  www.youtube.com/watch?v=v324_vjrDr8
 • duda.laskawy 24.05.17, 10:01
  No ta i dlatego blokują.
 • religijnych.uczuc.obraza 24.05.17, 10:06
  No ta.

  --
  Zachowanie pełne klasy w linku poniżej:
  www.youtube.com/watch?v=v324_vjrDr8
 • f.a.q 24.05.17, 10:07
  Lewactwo w panice. Nie wie co robić! Jak tumanić ludność tubylczą którą uważa za mniej sprawną intelektualnie.

  --
  niepoprawni.pl/sites/default/files/ilustracje-publiczny/juz_mi_lepiej_0.jpg
 • religijnych.uczuc.obraza 24.05.17, 10:09
  Musi w takim razie poduczyć się od portalu wpotylice.prl i będzie wiedziało jak tumanić ludność tubylczą uważaną za mniej sprawną intelektualnie.

  --
  Zachowanie pełne klasy w linku poniżej:
  www.youtube.com/watch?v=v324_vjrDr8
 • tade-k53 26.05.17, 22:45
  Prawda o świecie nie jest łatwa do przyjęcia, bo nasza duma ludzka nie pozwala nam przyznać się nawet przed samym sobą do tego, że być może całe życie żyliśmy w błędzie.
  Tyle zła, nieprawości i obojętności religijnej nie było nawet za Dni Noego, dlatego polecam prawdę objawioną przez Boga i ostrzegam przed piekłem, do którego ludzie wpadają jak rzęsisty deszcz.
  Czy wiesz w jakich czasach żyjemy?
  tradycja-2007.blog.onet.pl/
 • adria231 27.01.18, 20:09
  Polacy giną na drogach,na przejściach dla pieszych,we własnych domach w czasie rodzinnych dyskusji.W Polsce nie ma uchdźcow, nie ma wojny, a w ciągu 2017 roku zginęło blisko 5000 Polaków. Nie potrzeba przybyszów o ciemniejszym kolorze skóry. My sami wkrótce pozabijamy się. Jeszcze tylko dozbroimy terytorialsów, pobudujemy strzelnice, wpuścimy do lasów i na okoliczne pola elity z bronią mysliwską i pozwolimy politykom, by nadal siali nienawiść lepszego sortu do gorszego sortu i odwrotnie.
 • xystos 15.04.18, 07:51
  Świat stanął na krawędzi wielkiej wojny. Dzisiaj w nocy w Syrii doszło do ataku rakietowego, który przeprowadziły wspólnie USA, Wielka Brytania i Francja. Pretekstem do wystrzelenia rakiet był dziwny incydent z bronią chemiczną, o który obarczono rząd syryjski. W kierunku Syrii poleciało podobno ponad 100 rakiet. Nie wiadomo ile z nich dotarło do celu. Według syryjskich mediów znaczna część z nich została zneutralizowana.  Ludzie zanurzeni w ordynarnej zachodniej propagandzie nie zadają już pytań o celowość tej awantury tylko kiwając głowami z aprobatą uznają, że to co słyszą w telewizji to prawda, a strasznemu satrapie Baszarowi Assadowi należy się śmierć, ponieważ tak pragnie Izrael i państwa sunnickie na Bliskim Wschodzie. Prawda przestała się już liczyć - nieważne kto dokonał niedawnego ataku chemicznego na ludność syryjską. Assad jest po prostu człowiekiem niewygodnym dla państw Zachodu, dlatego jest on nieustannie wrabiany w różne prowokacje, łącznie z tą najnowszą.  Należy zaznaczyć, że sprawcy zastosowania gazów bojowych w Dumie są OFICJALNIE nieznani. Władze Stanów Zjednoczonych nieustannie mówią, że są „przekonane” o winie Assada, zaś wszelkie dowody, które zostały pozyskane w tej sprawie zostały utajnione. Tymczasem Rosja tuż przed nocnym bombardowaniem oskarżyła Wielką Brytanię o udział w inscenizacji ataku chemicznego powołując się na zeznania dwóch świadków – pracowników medycznych jedynego szpitala w Dumie, którzy zgodzili się ujawnić przed światem.  Zgodnie z zeznaniami, pacjenci przedstawieni na nagraniu, które rzekomo świadczy o ataku chemicznym, zjawili się z typowymi objawami zatrucia dymem, lecz w tym momencie ktoś celowo wywołał panikę i rozsiał fałszywą plotkę o zastosowaniu przez wojsko gazów bojowych.


  Rosja wskazała, że rebelianci ostrzelali Damaszek i oczekiwali na odpowiedź sił zbrojnych. Gdy wojsko dokonało ataku odwetowego na enklawę, organizacja Białe Hełmy, która współpracuje z islamską opozycją, nagrała ostrzał i przedstawiła go jako atak chemiczny. Białe Hełmy są głównym źródłem informacji o tym incydencie, na które powołują się Stany Zjednoczone.  Również w piątek, syryjska armia znalazła w wyzwolonej Dumie prowizoryczną fabrykę, w której produkowano pociski i toksyczne substancje chemiczne. Oczywiście doniesienia te można interpretować w dowolny sposób i każdy ma prawo ocenić czyje dowody są bardziej przekonujące – rosyjskie i syryjskie, czy amerykańskie, których nikt nawet nie wiedział na oczy.


  źródło:internet

  PS:

  świerzą cymes rąbankę na Twoje
  zamówienie tanio sprzedaję,kontakt;

  rebe.schlacht@gmx.de

  --
  ZEN

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.