Dodaj do ulubionych

Pudelek - co onim sądzić?

IP: *.dynamic-ww-04.vectranet.pl 10.06.17, 13:41
Zastanawiam się tylko co mają w głowach osoby komentujące na Pudelku i wierzące w te bzdury, które tam wypisują.
Edytor zaawansowany
  • 22.08.17, 10:34
    Od 1 września ogłaszamy alarm i pełną mobilizację w walce z obecną nie demokratyczną władzą pudelkową. Żeby uratować tonącą Polskę. Za całodniowe protestowanie w Warszawie płacimy 200 złotych na dzień a poza Warszawą 100 złotych plus transport. Niezdecydowanych zapraszam do dobrze płatnej pracy na forach Internetowych. Biura KOD, PO, Nowoczesna. Będziemy do skutku apelować w Brukseli żeby Komisja Europejska w trybie pilnym zajęła się Polską ! Pan Tusk będzie wnioskował o jak najszybsze do ukarania Polski.
  • 08.09.17, 13:38
    Kiedyś gdzieś przeczytałam, że z pudelkiem to jest tak, że nikt go nie czyta, ale wszyscy wiedzą o co chodzi. Wydaje mi się że to stwierdzenie podsumowuje ich odbiorców.
  • Gość: brook IP: *.dynamic-ww-04.vectranet.pl 11.09.17, 18:50
    Co o nim sądzić przeczytasz tu: www.kopiprojekt.pl/2017/06/08/pudelek-i-jego-brudne-mysli/
  • Gość: we IP: *.185-36-169-0.net.eco.atman.pl 02.10.17, 18:23
    onet.pl
  • 13.10.17, 21:15
    Ciężko powiedzieć, na pewno nic co by miało cokolwiek wspólnego z mózgiem. ;D
  • 31.10.17, 13:58
    Wydaje mi się ze ludzie czytają pudelka, bo im się nudzi i chcą trochę rozrywki wciągu dnia w pracy itd. Ale nie mogę sobie wyobrazić ze naprawdę ludzie w to wierzą co czytają...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.