Dodaj do ulubionych

Pudelek - co onim sądzić?

IP: *.dynamic-ww-04.vectranet.pl 10.06.17, 13:41
Zastanawiam się tylko co mają w głowach osoby komentujące na Pudelku i wierzące w te bzdury, które tam wypisują.
Edytor zaawansowany
  • mjunhy 22.08.17, 10:34
    Od 1 września ogłaszamy alarm i pełną mobilizację w walce z obecną nie demokratyczną władzą pudelkową. Żeby uratować tonącą Polskę. Za całodniowe protestowanie w Warszawie płacimy 200 złotych na dzień a poza Warszawą 100 złotych plus transport. Niezdecydowanych zapraszam do dobrze płatnej pracy na forach Internetowych. Biura KOD, PO, Nowoczesna. Będziemy do skutku apelować w Brukseli żeby Komisja Europejska w trybie pilnym zajęła się Polską ! Pan Tusk będzie wnioskował o jak najszybsze do ukarania Polski.
  • daisy_123 08.09.17, 13:38
    Kiedyś gdzieś przeczytałam, że z pudelkiem to jest tak, że nikt go nie czyta, ale wszyscy wiedzą o co chodzi. Wydaje mi się że to stwierdzenie podsumowuje ich odbiorców.
  • Gość: brook IP: *.dynamic-ww-04.vectranet.pl 11.09.17, 18:50
    Co o nim sądzić przeczytasz tu: www.kopiprojekt.pl/2017/06/08/pudelek-i-jego-brudne-mysli/
  • Gość: we IP: *.185-36-169-0.net.eco.atman.pl 02.10.17, 18:23
    onet.pl
  • malymis666 13.10.17, 21:15
    Ciężko powiedzieć, na pewno nic co by miało cokolwiek wspólnego z mózgiem. ;D
  • kaktusik86 31.10.17, 13:58
    Wydaje mi się ze ludzie czytają pudelka, bo im się nudzi i chcą trochę rozrywki wciągu dnia w pracy itd. Ale nie mogę sobie wyobrazić ze naprawdę ludzie w to wierzą co czytają...
  • chanka_1990 18.01.18, 13:44
    Ludzie lubią czytać o cudzych niepowodzeniach, więc tytuły w stylu "Joanna K. przyłapana na zdradzie", "Znana aktorka przytyła 10 kg!" przyciągają tłumy. Jest się z kogo pośmiać, można bezkarnie pohejtować, poczuć się lepiej cudzym kosztem. Mnie tego typu portale nie interesują, więc ciężko mi powiedzieć na czym dokładnie polega ich magia. Może zaglądają tam ludzie, którzy się nudzą/chcą się odmóżdżyć po ciężkim dniu w pracy/leczą swoje kompleksy w Internecie ;)
  • pawell1225 16.03.18, 12:45
    Co mam sądzić to portal plotkarski i nic szczególnego.Wchodza tam tylko ludzie którzy lubują się w skandalach i plotkach.
  • adria231 10.04.18, 21:19
    Ostatnio lansuje się Ania , żona naszego wspaniałego piłkarza. Owszem, byłam ciekawa ważniejszych wydarzeń z życia znanego i najlepszego piłkarza.Wydaje mi się, że przy tej swojej wielkości jest skromnym człowiekiem.Natomiast jego żona
    chwali się torebką za kilka tysięcy, najdroższym wózkiem dla dziecka, a dziś fotografowała się przy podobno własnym, prywatnym samolocie. Strach otworzyć lodówkę , bo może Ania znów wyskoczy......

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.