Dodaj do ulubionych

Dzisiaj można kupić prenumeratę GW za 10 zł

31.12.17, 09:59
za kwartał. Myślę, że ta promocja będzie tylko dzisiaj, ponieważ taka była też, tylko w Wigilię.

--
Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
Edytor zaawansowany
  • chicarica 31.12.17, 10:01
    Kupiłam wczoraj :) ale dzięki za info!

--
    ---
    Sundry: "Chcesz dowcipu, obejrzyj komedię. Chcesz inteligencji, idź do Mensy. To jest forum, tu się tylko bzdury wypisuje:)"
  • bywalec.hoteli 31.12.17, 15:17
    Nie kupiłbym nawet jakby mi dopłacali. Nie lubię propagandy.
  • kotomama 31.12.17, 10:02
    Mam już do grudnia 2018.
  • karola2122 31.12.17, 10:06
    Ja nie mam takiej opcji :/ Jest propozycja 55 zł za kwartał, czyli taka standardowa.

Może dasz jakiś link?
  • asia-loi 31.12.17, 10:18
    karola2122 napisał(a):

> Ja nie mam takiej opcji :/ Jest propozycja 55 zł za kwartał, czyli taka standar
    > dowa.
    >
    > Może dasz jakiś link?

Ja właśnie piszę w tej sprawie z działem GW (od prenumeraty). Ta opcja jest widoczna dzisiaj (wczoraj nie było), ale tylko wtedy jak jesteś niezalogowana na konto GW. Jak jesteś zalogowana to rzeczywiście, jest za 50%/. Na razie odpisali mi wymijającego e-maila, więc przed chwilą napisałam drugi raz. Czekam na odpowiedź, czy dla mnie dostępna jest ta promocja, ponieważ ja wcześniej korzystałam z promocji, która skończyła mi się 4 dni temu.

--
  • bei 31.12.17, 10:23
    Jestem niezalogowany i widzę tylko za 50 %
  • zawsze-w-drodze 31.12.17, 10:17
    Mnie sie nachalna oferta kupna kwartału za dychę pojawia codziennie. A w wigilie były kody na darmowy dostęp na miesiąc. Ale promuj, promuj, staraj sie. Moze premia będzie. Dziennikarze ostatnio narzekają na nędzę. Oko.press stoi na rogu z kapeluszem:
    m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/oko-press-w-jeden-dzien-zebralo-115-tys-zl-od-czytelnikow
    Dziennikarki zostają fryzjerkami:
    m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/malgorzata-serafin-po-11-latach-rozstaje-sie-z-dziennikarstwem-zostanie-fryzjerka
    Reporterzy płaczą, że nie maja nawet minimalnej:
    m.facebook.com/story.php?story_fbid=1984250381601434&id=100000494734328&ref=content_filter
    Nic dziwnego ze jawnie sprzeczne z netykieta OGŁOSZENIE i AGITKA MARTKTINGOWA wisi i wisieć bedzie. I nikt jej na oślą nie ześle.
    Ja rozważę zakup jak bedzie 1 zeta za 24 miesiące. Chociaż pewnie prędzej zdechnie. Na życzenie własne.
    Jak tam Wybieralski? Wywalony? Związki sie zgodziły? Czy schowany?
  • asia-loi 31.12.17, 10:21
    zawsze-w-drodze napisała:

> Ja rozważę zakup jak bedzie 1 zeta za 24 miesiące. Chociaż pewnie prędzej zdechnie. Na życzenie własne.

Ale na e-matce jesteś.
    Jak GW zdechnie, to fora gazety.pl też :(

> Jak tam Wybieralski? Wywalony? Związki sie zgodziły? Czy schowany?

Nie wiem o co chodzi? Możesz rozwinąć.

--
  • zawsze-w-drodze 31.12.17, 10:32
    No rekomendacja do wywalenia była:
    www.google.pl/amp/wiadomosci.onet.pl/kraj/wirtualne-media-michal-wybieralski-zostanie-zwolniony-z-agory-po-zgodzie-zwiazkowcow/ggyw7cs.amp
    samego wywalenia nie.
    Ale doczytałam wlasnie, że gazecia mu poszła na rękę i zgodziła sie na samodzielne wymówienie. Bardzo ładnie. Nie zrobią przeciez chłopcu krzywdy wywalając dyscyplinarnie z 52.
    www.google.pl/amp/wiadomosci.onet.pl/kraj/michal-wybieralski-odchodzi-z-agory-wiemy-kto-go-zastapi/mjbm4lm.amp
    Gazeta.pl jako portalik pewnie zostanie. Wyborcza zdechnie.
    m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/wszystkie-dzienniki-ze-spadkiem-sprzedazy-kioskowej-w-pazdzierniku
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 31.12.17, 11:28
    asia-loi napisała:

> zawsze-w-drodze napisała:
    >
    > > Ja rozważę zakup jak bedzie 1 zeta za 24 miesiące. Chociaż pewnie prędzej
    > zdechnie. Na życzenie własne.

>
    > Ale na e-matce jesteś.
    > Jak GW zdechnie, to fora gazety.pl też :(

PiSowski głupek nie ogarnia dalej niż na odległość banknotu 500+

Xsioonc

• karola2122 31.12.17, 10:23
    Dzięki, udało się :) Faktycznie musiałam się wylogować, a dalej już było proste.
  • asia-loi 31.12.17, 10:48
    karola2122 napisał(a):

> Dzięki, udało się :) Faktycznie musiałam się wylogować, a dalej już było proste
    > .

karola2122, a zrobiłaś wszystko tak po kolei, jak pisze zamawiając elektronicznie czyli kliknij tu, kliknij tu, wybierz to? I jak przekierowuje na stronę banków, to wybieramy bank, logujemy się na swoje konto i co dalej? Masz już dostęp od razu, po zapłaceniu, (bo dzisiaj, ani jutro banki nie czynne).
    Ja chcę żeby przysłali mi fakturę (poprzednio tak mi przysłali).

--
  • bei 31.12.17, 11:43
    Mam i już czytam😊
    Płaciłam kartą kredyt. gdy chciałam przelewem to wyskakiwał błąd☹️
  • karola2122 31.12.17, 14:12
    Nie wiem, czy jeszcze nie wykupiłaś :) Ale gdyby nie, to:

tak, elektronicznie.

"Wybieram-wybierz sposób płatności: przelew online- zaznaczam zgody na dole, podaję adres mailowy - na kolejnej stronie jest wybór banków, ja wybieram Blik (bo nie muszę wtedy logować się na konto, wpisywać te wszystkie hasła itd. i płacą komórką; Blik naprawdę polecam; ale można też zalogować się na konto bankowe) - raz, dwa i gotowe. W międzyczasie otrzymuję parę maili, tuż po - fakturę (niczego [chyba ;)] nie zaznaczam, przychodzi sama). Dostęp i przedłużenie prenumeraty mam od razu, bo zaznaczyłam wcześniej wszystkie zgody.
  • asia-loi 31.12.17, 14:21
    karola2122 napisał(a):

> Nie wiem, czy jeszcze nie wykupiłaś :) Ale gdyby nie, to:
    >
    Dzięki za odzew. Wykupiłam, odważyłam się zapłaci on-line. I już mam dostęp do artykułów. :)

--
  • kaka-llina 31.12.17, 14:53
    Ja pay palem zawsze płacę ale nie przedłużam automatycznie tylko zawsze "ręcznie" i jeszcze nigdy nie płaciłam 55... zawsze jakieś 29 (dzięki temu info teraz załapałam się na dychę ;-))
  • bei 31.12.17, 10:25
    Wklej link proszę
  • bei 31.12.17, 10:26
    Wylogowuje się i mam za 50 % 🤨
  • karola2122 31.12.17, 10:39
    Wylogowałam się, i znowu mam propozycję: kwartał za 10 zł. Ale na kolejny teraz już nie kupię, chociaż napisane jest, że mogę kupić kolejne prenumeraty i tak przedłużyć aktywną.
    Wyloguj się, usuń cookie Wyborczej, i spróbuj raz jeszcze, ew. spróbuj wejść z innej przeglądarki
  • milka_milka 31.12.17, 11:04
    Naprawdę chce Wam się tak walczyć? Jeśli firma ma w nosie stałych klientów, a najlepsze propozycje są tylko dla nowych to po co? Stałych można olać, grunt, żeby nałapać nowych?

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • asia-loi 31.12.17, 10:35
    bei napisała:

> Wklej link proszę

wyborcza.pl/0,0.html

--
  • wilowka 31.12.17, 10:32
    Też mam kwartał za 27 zł :/

--
    [url=http://www.waszslub.pl][img]http://suwaczki.waszslub.pl/img-2009062701601630.png[/img][/url]
  • milka_milka 31.12.17, 10:36
    Nie zamierzam kupować wcale.

--
    Kobieta z racji posiadania dwóch XX ma w pakiecie wbudowaną opcję sprzątania.[...]x wygląda trochę jak kosz na śmieci, a trochę jak kosz na brudną bieliznę. Jak nie pucuje wszystkiego w zasięgu wzroku, to jest godna pożałowania.Facet ma Y a to wygląda jak kieliszek. On może olewać. by beataj1
  • karola2122 31.12.17, 10:41
    A możesz podzielić się informacją, jaką czytasz prasę codzienną? Płacisz za Rzepę? A może czytasz Fakt albo Nasz Dziennik? Nie, no po prostu jestem ciekawa..
  • milka_milka 31.12.17, 10:48
    Czytam wersje papierowe i nie jest to GW. Fakt ani Superekspress tez nie. Najczęściej Rzepa.

--
  • zeldaf 31.12.17, 10:46
    Czy ten wątek jest zgodny z regulaminem? Wszak to reklama.
  • jednorazowy22 31.12.17, 10:55
    Właśnie wyleciałam na ośla, za takie podejrzenie więc uważaj.
    Są równi i równiejsi.
    Tutajobowiązuje zasada: o wolno wojewodzie to ne tobie smrodzie.
  • zeldaf 31.12.17, 11:02
    Smutny koniec roku. To miejsce jest dla mnie ważne.
  • karola2122 31.12.17, 14:15
    zeldaf napisała:

> Czy ten wątek jest zgodny z regulaminem? Wszak to reklama.

To nie jest reklama, to jest informacja. Do tego przydatna.
  • milka_milka 31.12.17, 10:47
    Asiu, przepraszam, ale zgłaszam Twój post jako ogłoszenie. nie bierz tego osobiście. Zobaczymy, czy niektórzy są konsekwentni.

--
  • asia-loi 31.12.17, 10:52
    milka_milka napisała:

> Asiu, przepraszam, ale zgłaszam Twój post jako ogłoszenie. nie bierz tego osobiście. Zobaczymy, czy niektórzy są konsekwentni.

>
    Ale można to też potraktować jako wątek informacyjny.
    A jak zostanie usunięty, to przecież przeżyję, bo już co nieco, mi moderacja pousuwała.
    Chodzi o wątek, o kotach?

--
  • milka_milka 31.12.17, 10:56
    Nie, absolutnie. O zgodność z regulaminem, ogłoszenia i reklamę.

--
  • jednorazowy22 31.12.17, 10:56
    Nie są, wylatuje się za takie pytania na oslą.
  • milka_milka 31.12.17, 10:59
    Zwróciłam uwagę.

--
  • zeldaf 31.12.17, 11:03
    Też zglosilam.
  • jednorazowy22 31.12.17, 11:06
    Nic to nie da, to ogłoszenie jest poprawne politycznie.
  • ra-sowa 31.12.17, 11:13
    A wątek ichi o zakupach też jest rekalmą, powinien wylądować na Zakupach, anie tutaj. A wisi
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 31.12.17, 11:38
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • milka_milka 31.12.17, 11:44
    Bardzo, bo i tak jestem mądrzejsza od Ciebie.

--
  • nathasha 31.12.17, 12:10
    Tez zglosilam. Zobaczymy jak szybko dzis dziala moderacja
  • wilowka 31.12.17, 12:39
    a ile osób musi kliknąć, żeby wycięli? Z ciekawości pytam.

--
    Żeby tylko nie ten klimat do kitu
    Żeby Wisła nam płynęła na południe
    W tedy można by dojść do dobrobytu
    I pokazać jak może być tu cudnie...
  • nathasha 31.12.17, 12:45
    Zalezy od ich widzimisie.
  • ludborka 31.12.17, 13:05
    Też kliknęłam.
  • karola2122 31.12.17, 14:16
    milka_milka napisała:

> Asiu, przepraszam, ale zgłaszam Twój post jako ogłoszenie. nie bierz tego osobi
    > ście. Zobaczymy, czy niektórzy są konsekwentni.
    >

To nie jest reklama, to jest informacja. Do tego przydatna.
  • aagnes 31.12.17, 11:14
    skorzystalam, dzieki.

--
    Jeśli przechodzisz przez piekło nie zatrzymuj się.
    Winston Churchill
  • asia-loi 31.12.17, 11:15
    aagnes napisał:

> skorzystalam, dzieki.
    >

Rozumiem, że zrobiłaś to elektronicznie?
    Czy takie przekierowanie na stronę banku i płatność jest bezpieczne?
    Masz już dostęp do artykułów?

--
  • karola2122 31.12.17, 13:24
    Ja płacę Blikiem ;)

i też dziękuję za informację
  • asia-loi 31.12.17, 13:35
    karola2122 napisał(a):

> Ja płacę Blikiem ;)
    >
    > i też dziękuję za informację

Proszę bardzo. :)
    Już zapłaciłam on-line i mam już dostęp do artykułów. :)

--
  • aagnes 08.01.18, 14:59
    mysle, ze bezpieczne, byle nie ze smartfona, od razu dostalam dostep do wszystkiego. przepraszam, ze tak pozno odpowiadam, pewnie juz nieaktualne :-)

--
    Jeśli przechodzisz przez piekło nie zatrzymuj się.
    Winston Churchill
  • purchawkapuknieta 31.12.17, 11:23
    To fantastyczna wiadomość! Za dwa lata organu nie będzie, bo skoro wierne czytelniczki czekają na drastyczną obniżkę ceny prenumeraty, by ją wykupić - przyszłość maluje się w czarnych barwach :D

--
    pbs.twimg.com/media/DGPeID2XgAEPP9J.jpg
  • de_sueno 31.12.17, 11:27
    Też skorzystałam, dziękuję. Musiałam się wylogować i od razu pojawiło się ogłoszenie o prenumeracie za 10 zł. Tylko nie wiem, jak to zadziała, bo obecną mam jeszcze ważną 30 dni i chciałabym, żeby ta nowa włączyła się dopiero po zakończeniu tej aktualnej.
  • madamewu 31.12.17, 12:08
    U mnie zadziałało. Miałam jeszcze aktywną prenumeratę do lutego i została ona przedłużona o trzy m-ce.

Asia-loi, dzięki za cynk :)

--
    Time flies like an arrow, fruit flies like a banana.
  • asia-loi 31.12.17, 12:24
    madamewu napisała:
    >
    > Asia-loi, dzięki za cynk :)

Proszę bardzo :)

--
  • de_sueno 31.12.17, 12:40
    Super :)
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 31.12.17, 11:38
    asia-loi napisała:

> za kwartał. Myślę, że ta promocja będzie tylko dzisiaj, ponieważ taka była też,
    > tylko w Wigilię.

Dzięki za info! Kupiłem sobie kwartał!

Xsioonc
  • mum2004 31.12.17, 12:09
    Próbowałam w wigilię ale nie chciała mi wejść strona płatności. Tym razem udało siębez problemu. Mam i ja :)
  • kaka-llina 31.12.17, 12:16
    A jak macie jeszcze aktywna i chcecie przedłużyć to wpisujecie, że chcecie korzystać od razu, czy nie?
  • kaka-llina 31.12.17, 12:18
    Dobra nie ważne przedłużyli mi...
  • madamewu 31.12.17, 12:18
    Zaznaczyłam, że od razu. Nowa prenumerata została dodana do obecnej.

--
    Time flies like an arrow, fruit flies like a banana.
  • joa66 31.12.17, 12:26
    Dzięki za to ogłosznie.
  • nathasha 31.12.17, 12:34
    Och nie, to nie moze byc ogloszenie, przeciez ogloszenia sa niedozwolone! :>
  • zeldaf 31.12.17, 12:35
    😀
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 31.12.17, 12:53
    nathasha napisała:

> Och nie, to nie moze byc ogloszenie, przeciez ogloszenia sa niedozwolone! :>

To nie jest ogłoszenie, to jest informacja.

Xsioonc
  • milka_milka 31.12.17, 13:25
    Stillgrey też tylko informowała, nic nie ogłaszała.

--
  • ewwa345 31.12.17, 12:36
    Tu nie ma przecież ogłoszeń

forum.gazeta.pl/forum/w,654,165331332,165331332,Moderacyjne_szalenstwo_na_forum_emama.html?p=165331737
  • nathasha 31.12.17, 12:38
    Uwielbiam zwlaszcza cytat "nigdy nie byly tam tolerowane". Wlasnie widac jak to nigdy mozna interpretowac
  • aurinko 31.12.17, 12:29
    Wolę tę dyche dołożyć na schronisko niż płacić za nedznej jakości "artykuły".
  • kaka-llina 31.12.17, 12:35
    To daj, ktoś ci broni?
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 31.12.17, 12:55
    aurinko napisała:

> Wolę tę dyche dołożyć na schronisko niż płacić za nedznej jakości "artykuły".

Daj dwie. Drugą za mnie!

Xsioonc

PS. Prenumeraty nie ma, ale wie jakiej jakości są artykuły w GW. Zapewne z Ich Dziennika ;)
  • ewwa345 31.12.17, 12:35
    Niestety, to nadal za drogo za jakość jaką ostatnio oferuje gazeta.
  • asia-loi 31.12.17, 12:41
    ewwa345 napisała:

> Niestety, to nadal za drogo za jakość jaką ostatnio oferuje gazeta.

A na Frondzie jest lepsza jakość?

--
  • ewwa345 31.12.17, 12:46
    Nie no jasne, jak ktoś nie lubi przedruków z zagranicznej prasy (podpisanej nazwiskiem "autora") i błędów ortograficznych w leadach to na pewno z Frondy. Gratuluję szerokiego spojrzenia na świat.
  • asia-loi 31.12.17, 12:49
    ewwa345 napisała:

> Nie no jasne, jak ktoś nie lubi przedruków z zagranicznej prasy ...

Jak ktoś nie zna języków, to akurat ma możliwość poczytać na GW, zamiast w oryginale.
    To też jest jakiś plus. :)

--
  • ewwa345 31.12.17, 12:50
    Ale podpisanie tego co wyszło w innej gazecie swoim nazwiskiem i pobieranie za to opłaty jest oszustwem.
  • asia-loi 31.12.17, 12:56
    ewwa345 napisała:

> Ale podpisanie tego co wyszło w innej gazecie swoim nazwiskiem i pobieranie za
    > to opłaty jest oszustwem.

Możesz podać przykład, że tak robią?

--
  • ewwa345 31.12.17, 13:07
    wyborcza.pl/7,155287,22769915,najwieksza-grupa-mleczarska-na-swiecie-wycofuje-miliony-produktow.html

A tu artykuł w oryginale:
    www.google.pl/amp/www.telegraph.co.uk/news/2017/12/11/millions-lactalis-baby-milk-products-worldwide-recall-salmonella/amp/

I nie, nie wystarczy napisać "jak podaje telegraph" i potem wkleić kropka w kropkę ten sam tekst. To jest zwyczajny plagiat.

Mnóstwo jest tu takich artykułów, poznaję po pongliszu albo po dziwnych jednostkach (tak, zdarza się że w polskim tekście podają coś w jednostkach imperialnych).
  • 1st.world.problems 31.12.17, 13:17
    Agora nie zatrudnia nawet na smieciowkach tylko na stażach, do tego często darmowych. Info z pierwszej ręki od znajomej (dziennikarstwo na UJ, trzymiesiecxny bezpłatny staż w krakowskim gaz wyb na 5.roku)

Czasem w wysokich obcasach lub dużym formacie bywa coś wartosciowego
  • 1st.world.problems 31.12.17, 13:13
    Marketing szemrany?

Po wylogowaniu się mam opcję 27,50 za kwartał. A nie 10. Sprawdzałam wylogowana po kilka razy na telefonie, tablecie, kompie swoim po czyszczeniu pamięci podrecznej i kompie męża. Mąż nigdy nie miał żadnego konta na gazecie.peel i tez 27.50

Przypomniał mi się dowcip o radiu erewan

Słuchacze pytają: Czy to prawda, że na Placu Czerwonym rozdają samochody? Radio Erewań odpowiada: tak, to prawda, ale nie samochody, tylko rowery, nie na Placu Czerwonym, tylko w okolicach Dworca Warszawskiego i nie rozdają, tylko kradną.
  • najstarszy_syn_ksiedza_biskupa 31.12.17, 13:17
    1st.world.problems napisała:

> Marketing szemrany?
    >
    > Po wylogowaniu się mam opcję 27,50 za kwartał. A nie 10. Sprawdzałam wylogowana
    > po kilka razy na telefonie, tablecie, kompie swoim po czyszczeniu pamięci pod
    > recznej i kompie męża. Mąż nigdy nie miał żadnego konta na gazecie.peel i tez 2
    > 7.50

Jak Ci wstawię fakturę na jakiś fotosik to uwierzysz niewierny?

Xsioonc
  • 1st.world.problems 31.12.17, 13:20
    Będę błogosławiona która nie widziała a uwierzyła. Promo mogła być od 9 do 11. Teraz jest 13 z minutami.

Zalando tez tak ma ze cholernie manipuluje cenami i czasem trzeba mieć upór gracza giełdowego żeby coś kupić taniej bo natychmiast produkt wraca do regularnej ceny. Mialam tak z okularami i szalikiem.
  • asia-loi 31.12.17, 13:27

> Będę błogosławiona która nie widziała a uwierzyła. Promo mogła być od 9 do 11.
    > Teraz jest 13 z minutami.

Promocja jeszcze jest, tylko banki mogą mieć po godz. 15 przerwę konserwacyjną (mój ma).

--
  • kk345 31.12.17, 13:57
    Właśnie przedłużyłam sobie prenumeratę za dychę, wszystko działa.
  • morgen_stern 31.12.17, 13:18
    Coś źle sprawdzałaś, bo właśnie skorzystałam z promocji.

--
    Moi drodzy, po co kłótnie,
    Po co wasze swary głupie,
    Wnet i tak zginiemy w zupie!
  • asia-loi 31.12.17, 13:20

> Marketing szemrany?
    >
    > Po wylogowaniu się mam opcję 27,50 za kwartał. A nie 10.

Bezpośredni link

prenumerata.wyborcza.pl/lp/0,162172,22811295.html?cta=1sqbl-3an-510zlnowy?actionId=cbcda601-5e2c-404d-ba9d-23230cd543e1&campaignId=630e59cc-2b8d-4cd4-a169-e741cf65235a&articleReferer=http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/0,0.html

--
  • 1st.world.problems 31.12.17, 13:26
    Dzięki dobra kobieto- link ogólny (nie czestochowa ) przekierowuje do oferty z 10zl, ale za 1 miesiąc a nie kwartal. Nie mam teraz ustawionej lokalizacji w tel ale do Cz-wy mam kilka godzin drogi samochodem i nie domyslilabym się od razu ze tak można.
  • asia-loi 31.12.17, 13:37

> Dzięki dobra kobieto- link ogólny (nie czestochowa ) przekierowuje do oferty z
    > 10zl, ale za 1 miesiąc a nie kwartal. Nie mam teraz ustawionej lokalizacji w
    > tel ale do Cz-wy mam kilka godzin drogi samochodem i nie domyslilabym się od ra
    > zu ze tak można.

Nie ten link Ci wkleiłam, przepraszam.

Ogólny link na prenumeratę za 10 zł

prenumerata.wyborcza.pl/lp/0,162172,22811295.html?cta=1sqbl-3an-510zlnowy?actionId=cbcda601-5e2c-404d-ba9d-23230cd543e1&campaignId=630e59cc-2b8d-4cd4-a169-e741cf65235a&articleReferer=http://wyborcza.pl/0,0.html

--
  • 1st.world.problems 01.01.18, 03:51
    Tamten z czestochowa tez zadziałał - nie musisz przepraszac
  • morgen_stern 31.12.17, 13:17
    Dzięki za info! Mam konto ważne do końca stycznia i przedłużyłam sobie o kwartał. Zaznaczyłam opcję, że nie korzystam od razu, tylko po 14 dniach, w końcu konto jeszcze działa.

--
    Moi drodzy, po co kłótnie,
    Po co wasze swary głupie,
    Wnet i tak zginiemy w zupie!
  • annpierle 31.12.17, 13:25
    A ja skorzystalam, zaplacilam i .... nic.
    Ani maila nie dostalam, ani moje konto nie wydaje sie istniec...
    Nie lubie tak.
    Napisalam do oddzialu prenumeraty - zobaczymy.
    (bo pieniadze zostaly sciagniete, a jakze)
  • asia-loi 31.12.17, 13:39
    annpierle napisała:

> Napisalam do oddzialu prenumeraty - zobaczymy.
    > (bo pieniadze zostaly sciagniete, a jakze)

Jak napisałaś to Ci odpowiedzą, musisz tylko zaglądać na swojego e-maila. Ja z nimi też pisałam, i zawsze odpisywali.

--
  • annpierle 31.12.17, 14:00
    Odpowiedzieli - i bije sie w piers (ja sie bije; wole byc jasna, bo brak mi polskich znakow).
    Pomylilam sie w adresie - podalam nieistniejacy mixt z dwoch moich.
    Zobaczymy, czy cos z tym mozna dalej.
    W kazdym razie, odpowiedz otrzymalam po kilku minutach.
  • asia-loi 31.12.17, 14:05
    annpierle napisała:

> Zobaczymy, czy cos z tym mozna dalej.
    > W kazdym razie, odpowiedz otrzymalam po kilku minutach.

Wszystko da się z nimi załatwić, jak trzeba. Co najwyżej trochę sobie popiszecie.
    Ale ten dział GW, jest bardzo pomocny. Też miałam problem z poprzednią prenumeratą (z moje winy) i wszystko dało się pozytywnie załatwić.

--
  • annpierle 31.12.17, 14:11
    Sprawa zalatwiona - przepisano mi prenumerate na wlasciwe konto i juz czytam WO :)
    Rzadko tak sprawnie sie odbywa... a myslalam, ze bede musiala przynajmniej do wtorku poczekac.
  • karola2122 31.12.17, 14:22
    morgen_stern napisała:

> Dzięki za info! Mam konto ważne do końca stycznia i przedłużyłam sobie o kwarta
    > ł. Zaznaczyłam opcję, że nie korzystam od razu, tylko po 14 dniach, w końcu kon
    > to jeszcze działa.
    >

Spokojnie możesz zaznaczyć, że korzystasz od razu, prenumerata zostanie przedłużona od dnia zakończenia aktualnej. Te 14 dni - to chodzi o jakieś reklamacje, możliwość rezygnacji, coś tego typu. Jest o tym chyba w regulaminie, którego, jak się wydaje, nikt nie czytał ;) Jak nie chcesz rezygnować, to możesz zaznaczyć tę zgodę i mieć z głowy
  • capa_negra 31.12.17, 13:38
    10 złotych za PIERWSZY KWARTAŁ, kolejne po 55

--
    A weź ty takie rady zwiń w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa czopek
  • asia-loi 31.12.17, 13:40
    capa_negra napisała:

> 10 złotych za PIERWSZY KWARTAŁ, kolejne po 55
    >

Kolejnych można nie wykupywać, a prenumerata za 10 zł, wygaśnie po kwartale.
    A może będą kolejne promocje, np. na Wielkanoc.

--
  • capa_negra 31.12.17, 14:20
    Mam roczną, opłaconą do połowy kwietnia :-) wiec poczekam na promocję wielkanocną

--
    A weź ty takie rady zwiń w ciasny rulonik i rozważ znaczenie słowa czopek
  • karola2122 31.12.17, 14:24
    capa_negra napisała:

> 10 złotych za PIERWSZY KWARTAŁ, kolejne po 55
    >

No proszę, a ja miałam możliwość wykupienia kolejnych prenumerat za 10 zł ;) Ciekawe :)
  • asia-loi 31.12.17, 14:34
    karola2122 napisał(a):

>
    > No proszę, a ja miałam możliwość wykupienia kolejnych prenumerat za 10 zł ;) Ciekawe :)

Wiem z Twojego postu, że miałaś taką możliwość, bo pisałaś we wcześniejszym poście, ale ja napisałam e-maila do GW i mi odpisali, że 10 zł, jest tylko na ten kwartał, dalej cena jest bez promocji. Bo gdyby była taka możliwość (od tej pory zawsze za 10 zł), to bym to wzięła.

--
  • kaka-llina 31.12.17, 14:45
    Ja zawsze kupuję za jakieś 29 na kwartał, nigdy nie musiałam zapłacić 55 (a kupuję wtedy kiedy mi się skończy) dzisiaj kupiłam za dychę i mam spokój do końca kwietnia....
  • tereska.z.bombaju 31.12.17, 14:53
    Kliknęłam kosz bo przecież to reklama..a nie, jednak zwykła informacja 😐😐

--
    [url=http://emotikona.pl/gify/][img]http://emotikona.pl/gify/pic/pajak.gif[/img][/url]
  • asia-loi 31.12.17, 15:15
    tereska.z.bombaju napisała:

> Kliknęłam kosz bo przecież to reklama..a nie, jednak zwykła informacja 😐😐
    >

Uważam ten wątek, za wątek informacyjny. :)
    A jeżeli już uważasz Ty i inni, że jest to wątek reklamujący towar, to reklamuje główny produkt GW.
    Nie będzie GW, to nie będzie for gazety.pl w tym e-mamy. Jakby nie było, to fora gazety.pl, są własnością GW.
    I cieszę się, że iluś forumowiczów, dzięki tej informacji, mogło kupić prenumeratę GW tanio, w tym ja. :)

--
  • chatgris01 31.12.17, 15:26
    O, czyli jednak ogloszenia nie sa sprzeczne z regulaminem?
    Dziekuje, nie skorzystam. Bylo kotow nie wyrzucac :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.