Dodaj do ulubionych

Dzisiaj prenumerata GW za 10 zł, za kwartał

31.12.17, 12:42
Myślę, że ta promocja jest tylko dzisiaj, bo taka też była w Wigilię, a później już nie.

--
Gdy jedna osoba cierpi na urojenia, nazywamy to szaleństwem.
Gdy wielu ludzi cierpi na urojenia, nazywamy to religią.
Edytor zaawansowany
  • asia-loi 31.12.17, 12:50
    Żeby zobaczyć, tę promocję, to trzeba się wylogować, jeżeli ktoś ma konto i jest zalogowany.

prenumerata.wyborcza.pl/lp/0,162172,22811295.html?cta=1sqbl-3an-510zlnowy?actionId=cbcda601-5e2c-404d-ba9d-23230cd543e1&campaignId=630e59cc-2b8d-4cd4-a169-e741cf65235a&articleReferer=http://czestochowa.wyborcza.pl/czestochowa/0,0.html
  • asia-loi 31.12.17, 13:22
    up
  • taniarada 31.12.17, 13:51
    Notowania spadły.Mało wypowiedzi w wydaniach miastowych .Po prostu szału nie ma i kicha.A na forach to nędza i rozpacz.Stronkę otwierasz i dzień bez Kaczyńskiego stracony.Na Emama walka o kotki .Łapy opadają.😥
  • aniechto.only 31.12.17, 14:16
    A po co ci, stary capie, forum emama?
  • asia-loi 31.12.17, 14:28
    aniechto.only napisała:

> A po co ci, stary capie, forum emama?

Zaprosiłam go kiedyś na to forum, bo wbrew nazwie, na e-mamie jest wiele ciekawych wątków politycznych, dlatego że tam faceci też są, bezdzietni, starzy, młodzi - też. Są Polacy z całej Polski i z wielu krajów. Forum e-mama po prostu "żyje".
    Na e-mamie, dyskutuje się na każdy temat. Każdego dnia jest wiele ciekawych i długich dyskusji.
    A z kotami, to był forumowy bunt, przeciwko moderacji, która w/g wielu forumowiczów niesłusznie usunęła wątek o kotach.

forum.gazeta.pl/forum/f,567,emama.html

--
  • inocom 01.01.18, 13:44
    asia-loi napisała:

> aniechto.only napisała:
    >
    > > A po co ci, stary capie, forum emama?

>
    > Zaprosiłam go kiedyś na to forum, bo wbrew nazwie, na e-mamie jest wiele ciekaw
    > ych wątków politycznych, dlatego że tam faceci też są, bezdzietni, starzy, młod
    > zi - też. Są Polacy z całej Polski i z wielu krajów. Forum e-mama po prostu "ż
    > yje".
    > Na e-mamie, dyskutuje się na każdy temat. Każdego dnia jest wiele ciekawych i d
    > ługich dyskusji.
    > A z kotami, to był forumowy bunt, przeciwko moderacji, która w/g wielu forumowi
    > czów niesłusznie usunęła wątek o kotach.
    >
    > forum.gazeta.pl/forum/f,567,emama.html

To już wiem dlaczego nie ma tam zapijaczonego ryja i mu podobnych.

--
    Aby dowiedzieć się kto naprawdę usiłuje Tobą rządzić, sprawdź po prostu kogo nie wolno Ci komentować.
  • cossa.nostra 01.01.18, 13:49
    Alleluja!
  • aniechto.only 01.01.18, 14:18
    A ty dalej parasz się donosicielstwem na forum o moderacji?
  • taniarada 01.01.18, 16:37
    aniechto.only napisała:

> A ty dalej parasz się donosicielstwem na forum o moderacji?
    Kotku za dużo zadajesz pytań.Obrażasz innych i merytorycznie nic nie umiesz napisać.Nawet jak zakładasz wątki.W twoich to tylko wyzwiska i obrażanie ludzi.
  • lech1966 01.01.18, 14:03
    Jak będzie za złotówkę na kwartał to się zastanowię...

--
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • strikemaster 01.01.18, 14:09
    A jak będzie 10 Rubli Transferowych?

--
    Spodnie zabijają! Rzuć teraz.
    Nowe strony kiltowe
    Forum kiltowe
    18 maja - Dzień kiltów i Męskich Spódnic
  • buldog2 01.01.18, 14:10
    Wiemy, lesiu, że jesteś oszczędny jak Migalski. Mam dla ciebie dobrą radę: powiedz, że chcesz kupić subskrypcję, to ci dadzą złotówkę, żebyś tylko tego nie robił.
    Jakby były kłopoty, to podaj numer swojego prywatnegoi (nie służbowego w PIS czy u Ojca Dyrektora) konta, to ci zapłacimy.

--
    Osnownoj partorganizacijej jawliajetsja partijnaja jaczejka PIS
    Predateli i Swołoczi
  • cossa.nostra 01.01.18, 14:19
    Do końca roku nie dociągnie. Walnie o glebę w lecie. GW to płynne guano.
  • asia-loi 01.01.18, 17:15
    cossa.nostra napisał(a):

> Do końca roku nie dociągnie. Walnie o glebę w lecie. GW to płynne guano.

Jak padnie GW, to padną też fora gazety.pl. Bo fora gazety.pl są własnością GW. I gdzie wtedy będziesz pisał? Będziesz musiał siedzieć na frondzie - non stop. :D

--
  • lech1966 01.01.18, 14:22
    Co się czepiasz buldog.. Nie neguję przecież tego co robisz ze swoją kasą, możesz sobie nawet banknotami podcierać ............... . Oczywiście że jestem oszczędny, nie sponsoruje nieudacznikom życiowym biletów na MPK aby mogli dojechać na proszony obiad, nie składam się na czyjeś alimenty. Ale mogę zawsze wesprzeć realnych potrzebujących których dopadły jakieś życiowe realne kłopoty. REALNE,,,a nie z powodu lenistwa..

--
  • lech1966 01.01.18, 14:26
    buldog2 napisał:

> Wiemy, lesiu, że jesteś oszczędny jak Migalski. Mam dla ciebie dobrą radę: powi
    > edz, że chcesz kupić subskrypcję, to ci dadzą złotówkę, żebyś tylko tego nie ro
    > bił.

Coś ci się pomyliło, to nie Migalski a Trzaskowski sypnął groszem aż się zrobiło głośno..

--
  • pkt4a 01.01.18, 14:34
    dobrze że są te różne lech1966 , posikanabasia , homosovieticus którzy swoimi postami nabijają licznik gazeta.pl , a to reklamodawcy gazeta.pl bardzo cenią
    w tym nowym 2018 roku imieniu akcjonariuszy Agory przesyłam wam za tą aktywność na gazeta.pl najukochańsi i najmilsi serdeczne buk zapłać
    --
    apostazja.info/
  • lech1966 01.01.18, 14:38
    Reklamodawcy nie słyszeli o takim programie jak ADBlock??? Ja nie widzę żadnych reklam więc płacą za coś czego gazeta nie kolportuje dalej. Ale to lepiej, ci reklamodawcy powinni upaść razem z gazetą.

--
  • pies_na_czarnych 01.01.18, 14:48
    Gdzie się biedaku podziejesz jak upadnie. Pozostanie ci jedynie forum Rydzyka.

--
    Duda potrzebuje cudu, aby wytrzymać całą kadencję!
  • lech1966 01.01.18, 14:51
    Dlatego oferuję 1 PLN za kwartał dostępu, żeby forum nie upadło. A z forum rydzyka nie korzystam ( nie mam pojęcia czy w ogóle istnieje)

--
  • asia-loi 01.01.18, 17:13
    lech1966 napisał:

> Dlatego oferuję 1 PLN za kwartał dostępu, żeby forum nie upadło. A z forum rydzyka nie korzystam ( nie mam pojęcia czy w ogóle istnieje)
    >

Czy jest forum Rydzyka, to nie wiem, ale jest Fronda, to prawie jak Rydzyk. :)

--
  • taniarada 01.01.18, 17:30
    asia-loi napisała:

> lech1966 napisał:
    >
    > > Dlatego oferuję 1 PLN za kwartał dostępu, żeby forum nie upadło. A z foru
    > m rydzyka nie korzystam ( nie mam pojęcia czy w ogóle istnieje)
    > >

>
    > Czy jest forum Rydzyka, to nie wiem, ale jest Fronda, to prawie jak Rydzyk. :)
    >
    > Fronda to Rydzyk .Coś Ci się pomyliło.Wszystkie portale są potrzebne.Aby wyciągać wnioski i czytać opinię innych ludzi.Co by było jak by byĺy płatne jak GW w wydaniu miastowym .Żadnej komunikacji międzyludzkiej.Żenada.
    >
  • asia-loi 01.01.18, 17:37
    taniarada napisał(a):

> > Fronda to Rydzyk .Coś Ci się pomyliło.

Nic mi się nie pomyliło. Rydzyk czy nadpapież Terlikowski - jeden pierun.
    Chociaż, Terlikowski nie jest już naczelnym Frondy, ale to i tak nie ma większego znaczenia.

... Co by było jak by byĺy płatne jak GW w wydaniu miastowym .Żadnej komunikacji międzyludzkiej.

Trzeba było sknerusie, wysupłać tą dychę, to byś mógł komentować. :D

--
  • pkt4a 01.01.18, 17:56
    "jak by"
    ort.
    taniakiełbasa serdeńko , kup sobie w nowym 2018 roku słownik ortograficzny z zakresu szkoły podstawowej ,
    dajesz tutaj błędami ortograficznymi po oczach ,nieuku
  • taniarada 01.01.18, 18:43
    pkt4a napisała:

> "jak by"
    > ort.
    > taniakiełbasa serdeńko , kup sobie w nowym 2018 roku słownik ortograficzny z za
    > kresu szkoły podstawowej ,
    > dajesz tutaj błędami ortograficznymi po oczach ,nieuku
    Sam sobie kup kolpik czy jak ci tam sieroto po Palkocie.
  • pkt4a 01.01.18, 15:37
    lech1966
    samo twoje wejście na gazeta.pl to jest już liczone na plus , niezależnie czy coś blokujesz czy nie , polecam na ten temat badania klikalności publikowane np na press.pl
    jeszcze raz buk zapłać za finansowe wytrwałe wspieranie Agory
    --
    apostazja.info/
  • taniarada 01.01.18, 16:18
    pkt4a nikt cię tu nie lubi.Nawet w Sylwestra wklejasz swoje stare wypociny.I to nie na temat.Wyciągasz stare wątki i wszystkich atakujesz personalnie.Aż dziw bierze że nie zostałeś jeszcze zbanowany trollu.
  • niegracz 01.01.18, 16:20
    -za m-c
    to bym wziął

• strikemaster 01.01.18, 16:39
    Znaczy się, sprzedajny jesteś.

--
    Nowe strony kiltowe
    Forum kiltowe
  • qwardian 01.01.18, 17:35
    Zadzieram kiecę i lecę :)

--
    Kto ratuje jedno polskie życie, ratuje cały świat
    Talmud, Sanhedrin 37a
  • asia-loi 01.01.18, 17:41
    qwardian napisał:

> Zadzieram kiecę i lecę :)
    >

Już nic nie musisz zadzierać, bno promocja już się skończyła. Za dychę już nie kupisz.

--
  • taniarada 01.01.18, 18:11
    Sama widzisz że euforii nie zrobiłaś. Nawet starzy bywalcy i wielbiciele GW nie lubią bulić za coś co nie jest im potrzebne do niczego.
  • asia-loi 01.01.18, 18:24
    taniarada napisał(a):

> Sama widzisz że euforii nie zrobiłaś. Nawet starzy bywalcy i wielbiciele GW nie
    > lubią bulić za coś co nie jest im potrzebne do niczego.

Ale na e-matce, wielu forumowiczów kupiło. Wielu też domagało się usunięcia mojego wątku, gdyż po aferze z kotami, uważali, że jest to ogłoszenie, a nie wątek informacyjny. A ogłoszeń nie wolno zamieszczać. I moderacja mój wątek (który miał ponad 100 postów) wywaliła na forum: Prasa i media, i wątek zdechł :(

--
  • strikemaster 01.01.18, 18:15
    Przestałeś być lemingiem?

--
    Nowe strony kiltowe
    Forum kiltowe
  • taniarada 01.01.18, 18:40
    Oraz organ prasowy komitetu Solidarność.Sympatyzowali z rządem Mazowieckiego ,z Unią Demokratyczną.A później z Platformą Nieobywatelską.Sam Wałęsa zarządał dymisji Michnika,ale nie została przyjęta przez członków redakcji.Wyborcza w niedługim czasie i jej redaktorzy skierowali ataki przeciw PIS i kościołowi katolickiemu w Polsce.Spółka Agory którą założył Wajda , Bujak i Paszyński .I od jej wyników zależy los GW.Płatna prenumerata to strzał w kolana Agory.Nie ma ludzi do dyskusji ,wystarczy popatrzeć.Nie ma reklam nie ma nic.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.