Dodaj do ulubionych

Zmiana na gazeta.pl. Co to jest?

26.01.18, 08:30
Co szanowne redachtory zrobiły z gazeta.pl? Myślałem, że jakiś haker przerzuca mnie na w
Wirtualną Polskę. Bajzel, jak w Biedronce. Tego się nie daje oglądać, nie mówiąc o czytaniu.
Edytor zaawansowany
  • pkt4a 27.01.18, 20:45
    odwieczne prawo gorszego pieniądza który wypiera lepszy pieniądz ,
    chłopaki z gazeta.pl się nudziły no i zrobiły dobrą zmianę
    --
    www.facebook.com/Antykleryk/videos/vb.254720881284225/1584146108341689/?type=2&theater
  • antymenel.1 24.02.18, 21:26
    Uwagę zwraca olbrzymia ilość błędów jezykowych i dziwna polszczyzna.
  • b.dwornik 13.03.18, 14:46
    Obawiam się, że to nie z nudów, tylko tego gorszego pieniądza jest więcej, niż dobrego... Parafrazując klasyka, jeśli estetyka nie przynosi takich zysków, jak bałagan, tym gorzej dla estetyki :)

--
    Reporterzy.info - media i dziennikarstwo od kuchni
  • motylanoga2013 28.01.18, 09:40
    Dokładnie omal wczoraj nie oplułem ekranu, bo myślałem że mam coś z przeglądarką.Na wuj mi tyle zdjęć!!!!!
    I na jaki portal się teraz przerzucić?
  • koronka2012 28.01.18, 12:17
    Fak, ta obecna mania na posługiwanie się "pismem obrazkowym" doprowadza mnie do szału. Jakbym chciała pooglądać obrazki, to bym sobie komiks kupiła - od portalu potrzebuję INFORMACJI, a nie przeglądania pierdyliona zdjęć z których nic nie wynika.

Nie cierpię takich zmian - a ta dodatkowo jest mega niewygodna. Kto zdecydował się na wersję dla mańkutów???? kategorie informacji nieczytelne, nie wyodrębione, główne informacje z lewej strony, podtytuły rozciągnięte tak, że mieszczą się ze 3, pasek do przewijania - nie do uchwycenia. Koszmar.
  • motylanoga2013 28.01.18, 15:22
    Ale na Chromie mam OK czyli mam coś z lisem!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.