Dodaj do ulubionych

Gazeta Wyborcza to najbardziej wiarygodna

12.02.18, 21:37
i opiniotwórcza gazeta w Polsce!

--
Dzielna walka wybitnego stratega:
tiny.pl/htd75
Niestety nie dał rade i poległ-można powiedzić
Edytor zaawansowany
  • szlachcic 12.02.18, 21:43
    Dla pisich najbardziej wiarygodna i opiniotworcza jest TVP ktora uwaza wyborcow PIS za ciemniakow
    I tu sie z Kurskim calkowicie zgadzam
  • zapijaczony_ryj 12.02.18, 21:47
    NIestety nie zgadza się z moją opinią PiSi moderator na FK, który mnie szykanuje!
    I dlatego załozyłem ten wątek.
    Niestety na razie mnie nie wysłał na osła, ale to kwestia czasu, bo jest bezkarny z zwalczaniu przeciwników PiSiej ferajny!

--
    tiny.pl/htd75
  • szlachcic 12.02.18, 22:04
    Tez jestem wyrzucany, i to jednak swiadczy ze GW jest obiektywna.
    Moderator reaguje na "kosze" od pisich i chce miec spokoj
    Wylatujemy na osla lawke dzieki pisowcom ktorzy chca usuwania naszych watkow - tak mi sie wydaje
    Wyobrazasz to sobie w pislamskich mediach albo u Rydzyka? To nie mozliwe aby glos przeciwnikow politycznych cos znaczyl.
    Milion ludzi moze sie oburzyc na cokolwiek a pisowski katolik i tak ma to w dupie bo te mendy dla wladzy zrobia wszystko
  • zapijaczony_ryj 12.02.18, 22:13
    szlachcic napisał:

> Tez jestem wyrzucany, i to jednak swiadczy ze GW jest obiektywna.
    > Moderator reaguje na "kosze" od pisich i chce miec spokoj
    > Wylatujemy na osla lawke dzieki pisowcom ktorzy chca usuwania naszych watkow -
    > tak mi sie wydaje
    > Wyobrazasz to sobie w pislamskich mediach albo u Rydzyka? To nie mozliwe aby gl
    > os przeciwnikow politycznych cos znaczyl.
    > Milion ludzi moze sie oburzyc na cokolwiek a pisowski katolik i tak ma to w dup
    > ie bo te mendy dla wladzy zrobia wszystko

Gowno prawda, mnie wysyła w pierwszej sekundzie po wejściu na FK, abo w sekundę po zalozeniu wątku. On po prostu jest PISi i nie toleruje przeciwników
    PiS!
    --
    tiny.pl/htd75
  • lech1966 12.02.18, 22:22
    Jeden temat jeden wątek. Jak zakładasz tysiąc wątków o tym samym i zmieniasz tylko jedno zdanie to się nie dziw ryju że leci to w kosz. Ktoś zwyczajnie poszedł po rozum do głowy.

--
    Tylko sądy z ławą przysięgłych są w stanie zdyscyplinować środowisko prawnicze
  • szlachcic 12.02.18, 23:23
    moim zdaniem nadinterpretujesz bany
    Gdyby to byl pislamski kretyn to mielibysmy 100% kasowanych watkow
    Chcesz dowodu?
    zadzwon czy napisz kiedys do pislamskich mediow - tam zostaniesz prawdziwie zdeptany przez pislamskich katolikow i obojetnie co bys mial do powiedzenia, wylgarnego czy grzecznego nie przebilbys sie z niczym
    to jest prawdziwy pislam
  • nazimno 12.02.18, 21:45
    Za duzo konsumujesz, ryju.
    Ogranicz to.
  • zapijaczony_ryj 12.02.18, 21:49
    A skąd masz taką wiedzę, na Cyprze byłeś jak moczymorda Karski zaprawiał?

--
    tiny.pl/htd75
  • niegracz 12.02.18, 21:47
    także w Gazecie

www.salon24.pl/u/niegracz/843991,samozwanczy-eksperci-smolenscy-fizycy-czyli-prestidigidatorzy
    --
    Fizyka wg Naciskowców z forum katastrofa: W czasie chodzenia, w fazie podparcia, czyli gdy stoimy na jednej nodze, kolano przenosi czterokrotny ciężar naszego ciała-przy 100 kg wynosi to aż 400 kg.[/i] Ludzie nie mający wiedzy są podatni na manipulacje mediów.
  • lech1966 12.02.18, 21:52
    zapijaczony_ryj napisał:

> i opiniotwórcza gazeta w Polsce!

Ile ci Michnik płaci za takie "Nowakowe" pomysły? Też GW jest dotknięta ,,,,,,itp itd. Jak to leciało?

www.polskatimes.pl/artykul/171936,nowak-tusk-jest-dotkniety-przez-boga-wielkim-geniuszem,id,t.html

--
  • zapijaczony_ryj 12.02.18, 21:57
    Wysyłąniem na osła!
    Przez PiSią moderację na tym forum!
    A pewnie niedługo Banem, ale ja nie daruję, sam się do niego udam ze zdjęciem na którym jesteśmy razem!

--
    tiny.pl/htd75
  • taniarada 12.02.18, 22:11
    lech1966 napisał:

> zapijaczony_ryj napisał:
    >
    > > i opiniotwórcza gazeta w Polsce!
    >
    > Ile ci Michnik płaci za takie "Nowakowe" pomysły? Też GW jest dotknięta ,,,,,,
    > itp itd. Jak to leciało?
    >
    > www.polskatimes.pl/artykul/171936,nowak-tusk-jest-dotkniety-przez-boga-wielkim-geniuszem,id,t.html
    >
    > Wezwicie KOD niech demonstrują pod domem Michnika i na Czerskiej.Dlaczego GW nakłady spadają?
    >
  • zapijaczony_ryj 14.02.18, 17:10
    taniarada napisał(a):
    > >
    > > Ile ci Michnik płaci za takie "Nowakowe" pomysły? Też GW jest dotknięta

> >
    Zrobił mnie królem oślej ławki!

--
    tiny.pl/htd75
  • lech1966 14.02.18, 17:29
    To także prestiż, nieprawda?? Przynajmniej królujesz na Oślej.. Ja nawet nie marzę o tym,,,od dawna mam bana na zakładnie wątków,,a założyłem wszystkich pewnie z 10 szt..

--
  • taniarada 12.02.18, 22:05
    To hicior tego dnia.Gazeta Michnika która skłóca ludzi.Dzirnnikarze produkują takie bzdety i pomówienia że głowa mała.Mało kto to czyta.Nawet wprowadzony abonament i promocja Agory nie rekompensuje strat.Bzdety z toalety tak to można nazwać.
  • j-k 12.02.18, 22:11

conajmniej od 2007...
    istnieje tylko sila rozpedu.

Dr. J.K.
    w 1981 dziaiacz "S" w Warszawie.
  • kinga.cycek 15.02.18, 15:52
    Tanie-taxi.com Najtańsza taksówka Warszawa Tanie taxi Warszawa Tanie-taxi.com

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.