Dodaj do ulubionych

Firmy ochroniarskie a imprezy WOŚP

22.01.19, 11:28
Ja mam 3 PLN. na godzinę w ochronie i za taką kwotę mam sumiennie pracować ? Nawet jak jakiś szaleniec z nożem chciał by zaatakować kogoś to za 3 zł. na godzinę nikt u nas w grupie pracujących w ochronie nie narażał by się na utratę zdrowia lub życia. Każą stać więc stoimy bo za 8 godzin pracy mam głodowe aż 24 PLN i nic nam się nie należy ani urlopu ani chorobowego ani ubrania do pracy a buty jakaś tandeta chińska bo przeciekają. Mój szef firmy ochroniarskiej to były policjant który miał już kilka wpadek ale ma znajomości na policji i w prokuraturze i zawsze jest nie winny. Taki Owsiak zarabia prawie 10000 złotych miesięcznie i jest niewinny bo winnych chcą zrobić tych co zarabiają 300 złotych miesięcznie.
Edytor zaawansowany
  • aktyntasza 23.01.19, 10:19
    Najlepszą linią obrony firmy ochroniarskiej, stosowaną często przez polityków jest zasłanianie się niepamięcią i niewiedzą – nie widziałem, nie słyszałem, nie pamiętam, nie mam takiej wiedzy i powtarzać to aż do znudzenia. Zawsze mogłeś się na chwilę źle poczuć, popatrzeć w inną stronę lub coś cię mogło oślepić, zagłuszyć doznałeś szoku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.