Dodaj do ulubionych

Wspólne biuro dla PiS oraz Mossadu

17.05.19, 18:15
Wspólne biuro dla PiS oraz Mossadu.

Od dawna już było wiadomo, że siedziba partii PiS znajduje się na posesji żydowskiej. Jak do tego doszło?

Otóż w roku 2007 PiS nie był zdolny do zawiązania żadnej koalicji, aby rządzić. Lepper i Giertych mieli inne wizje co do kierunku w polskiej polityce; a PiS był za słaby, aby zbudować rząd mniejszościowy. Idee obu Kaczyńskich legły i postanowili o rozpisaniu nowych wyborów.

Wtedy pojawił się u nich cichy sojusznik - reprezentowany przez Mossad - czyli Izrael.
I tak rozpoczął się zdradziecki romans Kaczyńskich z najpodlejszymi wrogami Polski - Żydami.

Izraelici zaoferowali Kaczyńskim pomoc w wielu dziedzinach, zwłaszcza finansową. Zabezpieczyli też PiS przed utratą siedziby partii.
Żydzi wykupili pośpiesznie cały budynek, tak aby Kaczyński mógł spokojnie realizować obietnice dane Żydom - w zamian za dojście do władzy.

Skąd kasa?
Przez całe dwie kadencje rządziło PO, które obcinało - ile tylko mogło - datki na PiS z budżetu państwa. Przez dłuższy czas PiS dostawał z budżetu państwa tylko połowę, jaka mu się należała. Ale i to przetrwał...

• A współpracownicy Kaczyńskiego dostawali takie same wysokie gaże jak wcześniej.
• PiS-owskie konwencje, zjazdy i zloty były tak samo kosztowne i wystawne jak te w PO (w niczym nie ustępowały).
• Kaczyński sam opłacał nawet w całości - przez wiele lat - swoją ochronę osobistą, złożoną z wybitnych i drogich specjalistów.

Pytanie skąd Kaczyński brał na to wszystko pieniądze?

Konto osobiste bankowe Kaczyńskiego było stale puste lub nawet zadłużone na niewielkie chwilówki; a jego partia dostawała tylko połowę należnej dotacji z budżetu państwa.

Odpowiedzi znajdziecie w portalu WikiLeaks.

Kaczyńskich wspomagali darczyńcy z Izraela.
Ale prezes musiał spłacać tę darowizny; Żydzi nikomu nie dają nic za darmo!

Mossad w roku 2007 sprytnie wykupił budynek przy ul. Nowogrodzkiej i od tej chwili miał całą kontrolę PiS-u i Kaczyńskiego. Protokoły i stenogramy opublikowane w WikiLeaks pokazują jak Żydzi uzyskiwali niezbędne dane od Kaczyńskiego. Mikrofony i czułe rejestratory zamontowane w całym budynku wychwytywały każdą rozmowę PiS-iorów pomiędzy sobą oraz z ludźmi "na audiencji u prezia"".
Kaczyński doskonale wiedział kto jest właścicielem budynku, bo jego biuro płaciło oficjalnie rachunki za wynajem.

Układ PiS - Mossad
To był komfortowy układ PiS - Mossad, ponieważ czekający na zewnątrz budynku dziennikarze nie widzieli oficjalnych spotkań Kaczyńskiego z agentami żydowskimi... przecież takowe odbywały się w budynku przy ul. Nowogrodzkiej!

Biuro Kaczyńskiego i biuro rezydenta wywiadu izraelskiego było tylko "przez ścianę" - czyli po sąsiedzku. Wszystko odbywało się wewnątrz budynku:

• przekazywanie kasy,
• przekazywanie tajnych dokumentów i tajemnic państwa polskiego,
• przekazywanie poleceń, itp..

Nigdy Kaczyńskiemu nie przeszkadzało takie semickie towarzystwo.
Co się więc zmieniło?

Dlaczego Mossad teraz pozbywa się najlepszego punktu szpiegowskiego w Warszawie?

Wiele wywiadowni zagranicznych zapłaciłoby fortuny za taki budynek!

Przecież tylko w tym budynku Mossad mógł bez żadnych przeszkód kontrolować PiS-rael!

Żaden obcy wywiad nie pozbywa się takiego miejsca, w którym dysponuje pełną kontrolą partii rządzącej!

Ano, dlateg, że:
... PiS znalazł się obecnie w paskudnej sytuacji, bo jest oskarżany przez Naród o tajne spiskowanie przeciw Polsce i Polakom, w związku z ustawą 447 dotyczącą roszczeń żydowskich.
PiS próbuje zatrzeć każdy żydowski ślad i połączenia. PiS jest w panice, ponieważ obawia się politycznego linczu i wywaleniu partii z Sejmu RP.

Nawet jeśli PiS po wyborach wejdzie do Sejmu - to mógłby mieć do powiedzenia tyle: "co Żyd w Gestapo" (czyli kompletnie NIC).

...I to jest prawdziwy i jedyny powód pozbycia się przez Żydów budynku przy ul. Nowogrodzkiej.

A może są jeszcze idioci, którzy wierzą w takie przypadki?

Skoro Mossad kierował aferą taśmową u "Sowy i przyjaciół" - to również nagrywał tysiące taśm w siedzibie PiS-u, których ujawnienie absolutnie nie było by na rękę Kaczyńskiemu i Dudzie.

Czy pamiętacie:
Za rządów PO w Warszawie zbudowano okazały budynek dla MSZ. Wtedy PiS-iory krzyczały, że blisko jest konsulat Federacji Rosyjskiej – a więc istnieje obawa ingerencji i monitoringu polskich tajemnic przez KGB i GRU.
… Ale PiS po zdobyciu władzy w roku 2015 pozostawił swoją główną siedzibę w izraelskiej posesji przy ul. Nowogrodzkiej. To przecież nie w Sejmie RP – ale przy Nowogrodzkiej zapadały najważniejsze decyzje i dyskutowano o wrażliwych tajemnicach państwa!
Widocznie PiS uważał że Mossad musi wszystko wiedzieć…. Dlaczego?

A teraz, UWAGA!
Mówi się o tym, że budynek przy ul. Nowogrodzkiej zostanie zburzony, aby postawić w jego miejsce inny budynek. Nowy właściciel dał rzekomo czas PiS-owi na przeprowadzkę....

Czemu jest taki pośpiech?
Czyżby chodziło o zatarcie śladów inwigilacji PiS przez Mossad?

• Dziwne kable w ścianach...
• Dziwne wnęki po mikrofonach i monitoringu...
• Dziwne przejścia (nie istniejące w blue-printach planów budynku).

Burząc budynek zaciera się ślady!

A co do ustawy 447 - to PiS zawsze będzie spiskował przeciw Polsce i Polakom. Kaczyński zbyt wiele wziął pomocy od Izraela i zbyt wiele zawdzięcza Izraelowi, aby zerwać te więzi.
Izrael złapał Kaczyńskiego i Dudę za gardła i nie chce ich puścić. Prędzej czy później Kaczyński zrobiłby to, co zrobił wcześniej....
Kaczyński wraz z Izraelem pozwolił zaistnieć po wyborach ludziom, na których głosowali Polacy; czyli Szydło, Macierewiczowi, Waszczykowskiemu... ale w połowie kadencji wymienił ich na Żydów: Morawieckiego, Czaputowicza....
Przecież Polacy nigdy na nich nie głosowali!
Ale to akurat Kaczyńskiego nie interesuje, bo spełnia wytyczne z Izraela.

Identyczna sytuacja byłaby - gdyby w najbliższych wyborach PiS wszedł do Sejmu RP i zbudował koalicję Kukizem; po jakimś czasie usunąłby opornych z rządu i obsadził te miejsca Żydami.

Głosowanie na partię Kukiza to tracenie cennych głosów.

Więcej ciekawych i odważnych artykułów przeczytasz w Blogu: mr-navigator.strikingly.com
Edytor zaawansowany

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.