Dodaj do ulubionych

Drodzy Redaktorzy Gazety .pl chcę WAM życzyć ...

04.01.20, 13:55
Chcę WAM życzyć wszystkiego co najlepsze w tym szalonym 2020 roku !!! To co robicie jest najlepsze ze wszystkich portali !!!

--
Kochani Redaktorzy Gazety.pl chcę Wam życzyć Zdrowych i pogodnych Świąt.Jesteście wspaniali.Złe wpisy są tylko dlatego,że pozwalacie się wypowiadać każdemu. I za to właśnie WAS uwielbiam.Dobrej nocy życzę....
Obserwuj wątek
    • najezyn Re: Drodzy Redaktorzy Gazety .pl chcę WAM życzyć 14.01.20, 14:58
      Złe wpisy są też dlatego, że, co widać rozumieją niegłupi redaktorzy, cenzura z czasem prowadzi do odstraszenia wielu użytkowników od ostro cenzurowanego forum i jego obumierania. Czyni też nudną debatę - o ile w ogóle jakaś debata ma miejsce. Bo może nie mieć, gdy się na danym forum znajdą sami zwolennicy jedynie słusznego poglądu. O co tacy się mają spierać? A gdy nie ma sporów, nudą wieje i się usypia - to mniej ludzi wchodzi na stronę i mniej ogląda reklamy. A z reklam media żyją. Więc płaczą te co mądrzejsze - a jedna wpuszczają na forum jakąś pisowską swołocz :) Bo pieniądz, jak wiedzą mądrzy ludzie, nie śmierdzi.
      Ale podziękować warto. Bo to jednak dobrze, niezależnie od motywacji administratora, gdy nie cenzuruje jak wściekły.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka