Cyfrowy Polsat-Nie polecam nikomu !!! Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
            • Gość: kamcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.10, 22:57
              hahaha ŻAL... n-ka chociaż zostawia podstawowe kanały a polsat
              koduje wszystko jak leci, nawet to co jest za darmo, kanał "dla
              abonentów" także. człowieku nie wkręcaj że te posty są sponsorowane
              przez konkurencję polsatu bo mam takie samo doswiadczenie jak ci
              ludzie, których polsat oszukał i oszukeje. PŁACE I PŁACZE, taka jest
              prawda. niech ich szlag trafi!!! cyfrowy polsat najlepszy? hahahaha
              to jest dopiero reklama i podejrzana stronniczość!
              • Gość: gekon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.01.10, 07:42
                każdy kto napisze że coś mu sie podoba lub nie to jest od razu podejrzewany o reklame konkurencji, piszcie sobie co chcecie ja jestem bardzo zadowolony z Cyfrowego Polsatu i z czystym sumieniem polece go kazdemu.....
                • No to na problemy z ich strony długo czekać nie będziesz musiał. Ja z nimi już miałem takie problemy że wypowiedziałem im umowe. NIE POLECAM !!!
                • Gość: z Zabrza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.10, 16:54
                  Rozumiem że polecasz go swoim wrogom?
                  Kochany od stycznia załatwiam wymiane dekoderu,dzis jest wrzesien i jestem w punkcie wyjścia.Na
                  telefony wydałem kupe kasy i słysze zawsze to samo że za dwa -trzy dni będzie po sprawie.
                  Dekoder THOMPSON posiadam od roku 2001 i miał prawo odmówic posłuszeństwa.
                  • Gość: magda IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 05.03.12, 23:03
                    Porażka. Podpisac umowe to są pierwsi ale są problemy z rozwiązaniem. Wysłałam jedno wypowiedzenie ale twierdzą że nie dostali choc poczta twierdzi ze list został odebrany. Gdy zadzwoniłam do nich to niedośc ze naciągneli mnie na 20 min to kazali jeszcze raz wysłac wypowiedzenie. Tak samo miałam z telefonem, umowe wypowiadałam pół roku. Obłęd. Ktokolwiek będzie chciał cyfrowy polsat ostrzegam, dobrze sie zastanówcie. Tam umowy chyba obowiązują na całe życie.
                    • Gość: jo IP: *.dynamic.chello.pl 06.03.12, 14:04
                      Jak czytam, że macie problemy z zakończeniem umowy to śmiech mnie bierze - jaki problem wysłać wypowiedzenie na 3 miesiące przed jej zakończeniem listem poleconym? Masz potwierdzenie nadania i śpisz spokojnie. Ja tak zrobiłem i mam już z nimi spokój.
                      • Gość: sokol IP: 91.240.249.* 12.08.13, 18:42
                        no właśnie ja tak zrobiłem i nie mogę się od nich doprosić żeby mi na piśmie wysłali potwierdzenie rozwiązania umowy żeby oddać dekoder i się zamyka błędne koło nie polecam nikomu cyfrowego polsatu
                    • Gość: Patrycja IP: *.adsl.inetia.pl 02.12.12, 20:53
                      Potwierdzam - to najgorsza firma! Zmieniają sobie co chcą a potem tłumaczą się, że wszystko było napisane w regulaminie! a kto przy podpisywaniu umowy czyta kilkanascie stron regulaminu?!!!! Sprzedawca oczywiście ani słowem nie odezwał się w tej sprawie gdy poprosiłam o streszczenie regulaminu przy podpisywaniu umowy! Zarówno telewizja jak i internet - katastrofa!
                      Już teraz wiem czemu pan S. jest na liscie najbogatszych - bo ludzie nie chcą tych marnych usług ale płacić muszą bo małym drukiem było napisane, że oni mogą wszystko robić, zmieniac bez zgody abonenta a abonent ma płacić, chociaż mu się to nie podoba!
                      • internet na probe za darmo ale potem sie okazuje ze trzeba placic. i Tym oszukancom wolno wszystko? za co 30zl za internet z ktorym trzeba sie laczyc 10minut i kolejne minuty zeby w cokolwiek wejsc? a zamiast odebrac tel to 12minut mnie naciagnelo i skasowalo. Zasrani oszukance i naciagacze
                    • Gość: Adam IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 05.09.14, 19:21
                      Az się boje przegapiłem koniec umowy i sama przedłużyła się o 12 m.
                      Teraz napisałem rezygnacje już dla samej zasady która będzie kosztować dodatkowo 200 zł.
                      Napisałem wypowiedzenie starej i tej nowej umowy.
                      Czekam na dalszy ciąg wypadków o czym poinformuje na łamach forum.
                • Gość: kate IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 20.02.12, 18:43
                  Ja tez mam polsat i nie zaluje.
                  JEstem abonentem od wielu lat.
                  W N nic nie ma, zrezygnowalam. Cyfra plus droga...
                  Polsat jest ok.
                  ja nie mialam najmniejszych problemow
            • Gość: teresa IP: *.147.2.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.11.11, 13:19
              Ja też nie polecam nikomu. Cięzko się z nim dogadać. Chciałam rozwiązać umowę, ale muszę czekać ponad 4 m-ce , bo podobno moje wypowiedzenie spóżniłosię o 1 dzień. Do tego miałam ponoć nadpłatę 16 zł kiedy abonament dopłaciłam za kolejne 3 m-ce okazuje się, że dostałam sms, że zalegam 32,90 zł. Po otrzymaniu mojego wypowiedzenia umowy już 4 razy dzwonili żeby mnie zbałamucić na dalszy okres korzystania z ich usług!
              • Gość: Maciej IP: *.play-internet.pl 27.11.13, 19:12
                Cyfrowy Polsat jest wyjątkową stacją pod względem nękania swoich odbiorców. Jest to pewna forma " STALKINGU",z którego stacja nie do końca zdaje sobie sprawę. Nękanie dokonywane jest w formie sms ,telefonicznie lub wyświetlanie bezzasadnych komunikatów na ekranach telewizorów.Mimo wniesionych opłat stacja np.wzywa do opłat mimo,że takiej formy nie ma w zapisie umowy.Powodując u danego odbiorcy szał,ponieważ komunikaty polsatu trzeba akceptować , bo inaczej ww. komunikat zasłania obraz aż do czasu akceptacji.Jest to ewidentny skalking. Co na to prawnicy Polsatu? Ewentualni chętni do podpisania umowy, strzeżcie się, nie dajcie się omamić.Stacja i tak was wykiwa,bo jej celem jest tylko zdobycie kasy bez względu na metody. Ważna jest skuteczność osiągana straszeniem windykacją, przerabiałem to. Zresztą jak nie posłuchacie, to na własnym organizmie doświadczycie.
            • Gość: autor IP: *.play-internet.pl 02.01.12, 10:47
              no czlowieku, ja ty ogladasz tv trwam, to juz lepiej wykup paket u rydzyka :) i nie chrzan, ze polsat jest najlepszy
            • Gość: Ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.12, 11:57
              Cyfrowy polsat i punkty serwisowe to jedno wielkie oszustwo! Podpisałam z nimi umowę 16.12.2006 na 3 lata, z czego 6 pierwszych miesięcy miało być bezpłatne. Dostałam też wypożyczony dekoder do multiroomu za 1zł. Umowy szczegółowo nie czytałam, bo dałam wiarę (cis!) słowom dziewczyny, reprezentującej polsat. Problemy zaczęły się, gdy zaczęłam ją czytać. Okazało się, ze dorzuciła nam pakiet hbo za 20zł/m-c i umowa została zawarta nie na 36 miesięcy, ale na 29 Podstawowych okresów rozliczeniowych. Dziś dowiedziałam się o tym, gdy zadzwoniłam dowiedzieć się w jakim przedziale czasowym mogę złożyć wypowiedzenie, by później podpisać nową umowę, że umowa skończyła się 2 dni temu i z automatu przedłużyła się na rok i nie dostanę na to ŻADNYCH dokumentów! Stanowczo zapytałam, do kiedy mogę złożyć wypowiedzenie tej "automatycznej umowy", to całe szczęście mogę to zrobić do 16.02.2013. Ludzie, uważajcie bardzo co podpisujecie w przypadku cyfrowego polsatu, a zwłaszcza to co jest małym druczkiem! W moim przypadku panienka nawet nie chciała dać mi umowy do przeczytania przed podpisaniem - wyobrażacie to sobie?! Odradzam podpisywanie umów w C.H. Auchan w firmie PPHU MAG, gdzie przyjmującą zgłoszenie dzieczyną która nas oszukała była Dominika Łapicka.
            • Gość: rr4r43r3r IP: *.ksi-system.net 28.09.12, 21:57
              ile ci zapłacił pol-szmat???
        • Gość: Ender IP: *.adsl.inetia.pl 17.03.09, 21:24
          A dostałeś jakąś odpowiedź z Federacji konsumentów?

Tak na marginesie jakbym Wam opisał jakie ja mam przewalanki z CP od
          października'08 to by Wam kapcie spadły ale to za długa historia i nikt by tego
          nie chciał czytać. Już nie wiem co mam robić bo od 3 m-y nie płacę abonamentu
          (od dawna mam "n" więc na nich leję) a oni mają mnie w d... i nie odpowiadają
          na reklamację. BOK to jest porażka i nie ma tam z kim rozmawiać, same barany i
          każdy mówi co innego. Ręce opadają a zaległości rosną. Zgłosiłem sprawę do
          federacji konsumentów ale nie mam żadnej odpowiedzi więc ciekaw jestem czy oni
          tam w ogóle reagują.
          • Jeżeli będziesz potrzebował pomocy np. w sądzie, chętnie pomogę i opowiem o swoich doświadczeniach z tą bandycką firmą....oni liczą na to, że nas zastraszą, że złamią nas wcześniej, przed tym jak ewentualnie sprawa trafi do sądu... wysokie kary za zerwanie umowy są jednym z głównych elementów tej ich polityki...ludzie się tego obawiają i próbują z nimi rozmawiać, piszą, a oni albo dalej straszą karami albo totalnie Cię olewają, wysyłając kolejne rachunki, które będziesz musiał ostatecznie zapłacić...tylko skuteczne zerwanie umowy w trybie natychmiastowym (list polecony za potwierdzeniem odbioru, koniecznie zrobić należy kopie tego listu), jeżeli uważasz, że usługa jest realizowana na nieakceptowalnym poziomie, wstrzymuje prawo tych bandytów do wystawiania kolejnych rachunków. Mogą się domagać kary, ale wówczas sprawa powinna trafić do sądu, a tam, jeżeli zbierze się ogromna rzesza świadków, a o to będzie nietrudno, polsat nie ma szans. Życzę odwagi i stanowczości i jeszcze raz deklaruję ewentualną pomoc w sądzie. Lion2012 p.s.zachęcam do przeczytania opinii na opiniuj.pl/cyfrowy-polsat-internet.html
            • Gość: walić PC IP: *.kal.pl 10.07.13, 21:19

PARCHATE GNOJKI, ile mam czasu czekać za każdym razem co kilka dni na odblokowanie dekodera GŁÓWNEGO po zamianie kart? Za każdym razem ucieka mi pół godziny filmu albo meczu które oglądam. H WAM W D solożowskie mendy...
            • Gość: aaaa IP: *.158.216.142.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.07.13, 13:55
              Do Lion 2012 ( prosimy o adres mailowy ) , jestesmy w podobnej sytuacji, zawarlismy umowe z tymi bandytami w grudniu 2012r , w lipcu zmieniliamy adres zamieszkania , a tutaj jak sie okazalo nie ma sygnału napisalimsy do polsatu , aby rozwiazali z nami umowe ich niestety nie interesuje ze nie ma sygnału mamy placic abonament za to ze talerz stoi oparty o sciane, o jakosci obsługi na infolinii i w autoryzowanym punkcie nie wspomnie żenada nikomu nie polecam , osoby który mają takie doswiadczenia proszę o kontakt mailowy anetka1979_77@o2.pl
            • Gość: Bartocha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.13, 21:26
              Daj znać proszę jak zakończyła się ta sprawa z tymi oszustami? Twierdzisz że taki list wystarczy żeby załatwić z nimi sprawę?
            • Gość: ewa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 10.03.14, 21:01
              moge prosic mail priv jutro wysylam wypowiedzenie do cp i nie wiem co mnie czeka
    • Witam ponownie-u mnie sytuacja bez zmian-oczywiscie karty nowej do
      dekodera nie dostalem-na swieta mam wiec 4 programy w pakiecie
      Familijnym za prawie 40 pln na miesiac-oczywiscie wykonalem w tym
      tygodniu 2 rozmowy telefoniczne z biurem obslugi-bez efektow-a karty
      jak nie bylo tak nie ma
      Wesolych Swiat dla Wszystkich
      --
      Wojtek
      • Gość: pshemas IP: *.broadband.pl 28.12.08, 13:56
        Ci, którzy zakupili zestaw polasatu z MINI - dekodererm i tak nie
        mogą oglądać jakiegokolwiek programu !!!! w nocy z 27 na 28 grudnia
        coś się im tam się zje.... (no wiecie) i zero TV !!!!!
        Oczywiście wyłączyli telefony bo po co sie tlumaczyć - no właśnie
        ciekawe ilu klientów nie ma TV ??

No i kiedy sie z tym uporają ??
        • wszyscy posiadacze "mini" internet wrze na ten temat a polsat nic nie robi :(
          --
          wpisz w Google

""poznaj hiszpanie"" a dowiesz się więcej o Iberii !!
          • Gość: nowy rok 2009 IP: 94.254.156.* 29.12.08, 08:54
            Ja mam podobna sutuacje-i zastanawiam sie czy nie zerwac umowy-
            jestem abonentem juz 1,5 roku -a mam stara karte i tez nie mam 80%
            kanalow-CO JEST GRANE Z CYFROWYM POLSATEM !!!!!
            • ci wszyscy co tak płacza to jakies sieroty nieudaczniki .nie potrafia karty załatwic. watpię tez czy potrafią ze zrozumieniem przeczytac instrukcje strojenia dekodera
              • Gość: Bazyl IP: *.lan.gosk.pl 20.11.09, 19:28
                Największym nieudacznikiem i sierotą to jesteś TY obrażając ludzi i nie dodając
                nic merytorycznego do dyskusji.
                • Gość: 73-latek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.12, 14:53
                  I ja też nie polecam,nękany jestem SMS-ami o nie zapłaceniu należności za abonament kiedy jest w czasie regulowany .Sami robią nieporządek najpierw mi przysyłają blankiety na wpłatę na kwotę 38.55zł. a potem żądają dopłaty 1.35zł Opłata wysyłki droższa jak jak niby zadłużenie/podczas gdy mam abonament na kwotę 39.90zł ja myślałem że zmienili wartość abonamentu a teraz natarczywie żądają wpłaty tych groszy jakbym nie mógł wpłacić jej przy następnej wpłacie.Wpłaciłem te 1.35zł.mimo dostaje nadal monity SMS-ami,myślę że podziękuję Polsatowi i nie przedłużę dalej umowy
              • Gość: wiera IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 16.09.12, 16:08
                WITAM W KLUBIE NIE MOGE PLACIC ZA INTERNRT POLECENIEM ZAPLATY NALICZYLI MI ZAMIAST 29.00 ZL 60.00 ZL.CHCIALABYM SIE PSZENIES DO PLUSA ALE NIE WIEM CZY MOGE BEZ ZERWANIA UMOWY PLUS TEZ NALEZY DO TEGO SAMEGO PANA.
                • Gość: kedar IP: *.play-internet.pl 15.02.13, 21:34
                  ja mam podobnie. w grudniu zeszłego roku przysłali mi rachunek na 40 zł, a umowę z nimi mam na 30 zł. wiem że 10 zł to nie majątek ale nie zapłaciłem im tej faktury dla zasady. złożyłem reklamację której mi nie uznali i teraz jestem z nimi na etapie straszenia mnie windykatorem. życzę im powodzenia, bo i tak im nie zapłacę za próbę oszukania mnie. życzę wszystkim wytrwałości w walce z pazernymi złodziejami i oszustami.
                  • Gość: ola_fasola IP: *.play-internet.pl 11.03.13, 12:50
                    Ludzie, pracowalam w cyfrowym polsacie i w wiekszosci przypadkow jest tak, ze wy po prostu NIE CZYTACIE UMOWY! dzwonicie potem i op**przacie tych konsultantow a gdybyscie choc raz przeczytali ta umowe od poczatku do konca to nie mielibyscie tych problemow. pozdrawiam.
      • Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • Gość: frania IP: 82.160.33.* 03.08.13, 18:12
          POLSAT to jest naciągacz na kase ludzi ,robią lódzią siano z mózgó swoją durnowatą gatką ,człowiek płaci za co to.... nie wie i za te kanały których niema ale musi zapłacić naciągacze stulecia w Polsce ,,,,,,,,,;;;;;;;;;;
    • Gość: Jacek IP: 94.254.135.* 30.12.08, 08:37
      Ja mam tez polsat ale mam nowa karte-i mi wszystko dziala-
      SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU
    • Gość: Telewidz IP: 94.254.219.* 31.12.08, 09:23
      Olac ta platforme-wez sobie ntv
      • Gość: przeciwnik n IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.09, 00:12
        N tv to jeszcze gorszy chłam od CP, nie polecam lecą ostro w kulki z klientem.
        • Pierwsze slysze - mam N i zawsze jak cos chce zalatwic to jest to zalatwione od
          reki. Nie gadaj glupot. Polsatowi wypowiedzialem umowe i teraz mam N. Polsat -
          nie polecam nikomu !!!
          • Gość: Marek IP: 195.116.13.* 19.07.12, 13:35
            Zgadzam z Tobą. Również przeszedłem do n-ki. Wszystko sprawnie i szybko można załatwić a nie jak w Polsacie na rozmowy tel. wydałem majątek. HD to HD a nie jak w Polsacie HD jest tylko w nazwie. Żałuję jednego że 5 i pół roku straciłem w CP (cyfrowym Polsacie). Uwaga: wchodząc tam trzeba się mocno zastanowić. bardzo ciężko się wydostać hehehe
    • Gość: TV-maniak IP: 94.254.149.* 03.01.09, 08:03
      Wez wywal ten dekoder z cyfrowym polsatem-ja mam cyfre plus i jest
      wszystko ok-Pozdro
    • Gość: jozik IP: 94.254.190.* 13.01.09, 07:18
      Wywal to guwno-wez sobie kabel
    • Wojtek, a bez telewizora, tak w ogóle. Nie dało by rady co?
      --
      Życie Nie Bufet Żeby Tylko Żreć
    • o kant dupy można se ten cały polsat potłuc, kiedy nie zapłacisz to
      od razu odcinają sygnał. ostatnio nie mogłem zapłacić w terminie,
      więc odcieli, zapłaciłem kilka dni później i czekam już prawie 6 dni
      na ponowne włączenie dekodera, do tego jakiś mądry konsultant
      tłumaczy mi, że pieniądze mogą iść na ich konto nawet dwa tygodnie,
      JAJA sobie robią w biały dzień, czy myślą, ża każdy kto do nich
      dzwoni to jakiś debil, któremu można taką ciemnotę wciskać?

POLSAT TO OBCIACH

--
      Z cyklu złote myśli Jarka i Leszka:
      Co do konopi, no to na pewno trzeba walczyć z marihuaną. Ale czy
      marihuana jest z konopi? Chyba nie.(...) Nie wiem, jak pan łączy
      marihuanę z konopią, skoro na pewno z narkomanią trzeba walczyć.
      • Gość: in.ka IP: *.centertel.pl 03.02.09, 13:00
        człowieku mogłes zapłacić dużo przed terminem, sam zawaliłeś! nie
        zapłaciłeś to odcieli- co w tym dziwnego? ja mam CP od paru lat i
        żadnych problemów. płacę terminowo ;D
        • Gość: Malutki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.03.09, 17:43
          Tak,ale te debile z polsatu to chyba jedyni na świecie co po jednym nie
          zapłaconym rachunku odcinają sygnał,litości nikt normalny na świecie tego nie robi.
          Walić to polszajsowskie badziewie
          • Gość: kajkai IP: 195.8.216.* 09.04.09, 15:07
            WSZYSCY tak robią - nie bredz.
            Pracowalam w Cyfrze i wylaczalam ludziom po 1 niezaplaconym rachunku.
            Orange, Era -- > dokladnie tak samo.
          • Gość: nemo IP: *.toya.net.pl 05.05.09, 17:25
            konika sobie zwal
            • oczywiście że oszukiwał, ja już od 2 mca po podpisaniu umowy walczę z nimi..
              zostałem oszukany - wprowadzony w błąd. Mój problem polega na tym, iż nie mogę
              posortować kanałów tak by widzieć tylko te za które płacę. mam pakiet familijny
              i w tym pakiecie cp tak poukładał kanały by wymusić dokupienie szerszego pakietu
              albo nauczenie się na pamięć pod jakim numerem jest dany kanał bo tak jest sporo
              pustych kanałów których nie opłacam. Jak ktoś chce podpisać umowę niech sprawdzi
              czy istnieje taka mozliwość i proszę nie bierzcie ich dekodera mini, bo on
              nadaje się tylko na złom!!!!!!!! |Sam u znajomych układałem listy ulubionych i
              u nich to działą lecz nie maja g***a mini. jak ktoś ma taki sam problem to
              prosze o maila zasypiemy ich skargami jak tak chcą postępować. zakłądam stronę
              odradzającą użytkownikom cp może ktoś się dołączy???
          • Gość: Monika IP: *.strong-pc.com 18.02.10, 16:05
            Masz racje,ja tez sie opoznilam z rachunkiem i nie mam syg.juz 2 tyg
            wiec faktycznie bez jaj,a ta telewizja N nie jest taka bo nigdy mi
            nie wylaczyli sygnalu w dniu w ktorym zazwyczaj placilam rachunek
            np.masz do 5-tego zaplacic a ja zawsze placilam 13-teg i nigdy mi do
            tego dnia nie wylaczyli syg!!!
            I po jaki czasie wlaczyli panu sygnal z CP? bo jestem bardzo ciekawa
            jak dlugo ja bede czekac
      • Gość: zC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 22:31
        Sygnał jest nadawany 14 dni od końca ważności abonamentu. Jak wszędzie:) Już
        nawet zdejmujemy awaryjnie blokadę na 3-5 dni ale jeszcze mało... oj ludzie
        ludzie nie pilnujecie w ogóle swoich spraw. Jak dzieci
      • Gość: Piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 22:34
        Pieniążki wysyłane przez pocztę idą do 14 dni roboczych, Zawsze tak było. Ale
        mało tego - nadajemy sygnał już za sam przefaksowany dowód wpłaty... Ale to
        chyba ponad pana siły i lepiej pomarudzić:) Zawsze można zrobić przelew w banku,
        opłacić przez iCOK, zapłacić w punkcie kasowym. Możliwości są ale coś chęci do
        wywiązywania sie z umowy brak:)
        • Gość: kamila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.01.10, 23:29
          kłamczuch! abonament mam opłacony od początku roku, czyli już od
          ponad 2 tyg. a oni odłączyli mi sygnał 3 dni temu (14 stycznia) bo
          nie zdążyli zaksięgować wplaty z grudnia, każą teraz płacić miesiąc
          do przodu. telefony COK nic nie dają, kazali włączyć na kanał 21,
          czekać aż sygnał "dotrze"... !!! do tej pory nic!!! ludzie, a
          przecież żyjemy w 21 wieku a sygnał nie idzie na piechote... gość
          ziarenko1.1 i piotr to pewnie ta sama osoba.
    • Gość: karineczka IP: *.adsl.inetia.pl 08.04.09, 17:43
      To, że były problemy z wysyłką karty były dlatego, że pewnie były
      one wysyłane do wszystkich klientów. bardzo czesto jest tez tak, ze
      karty w ogole nikt nie odebrał i wracały. a ze masz 3 msc
      wypowiedzenia, to jak wół napisane jest na umowie... podpisałes to
      nie miej do nikogo teraz pretensji!!!! Najpierw sie czyta a potem
      podpisuje..
      • Gość: mlody IP: *.lasypanstwowe.gov.pl 05.04.11, 14:15
        Dzwoniłem do Polsatu pod nr 801 080808 w połowie marca żeby się dowiedziec jak rozwiązać umowę na czas nieokreślony. Dowiedziałem się wszystkiego, razem z tym, że dotyczy mnie miesięczny okres wypowiedzenia. Po przesłaniu do nich wypowiedzenia, przeprowadzeniu nastu rozmów w których czarowali mnie promocjami dowiedziałem się, że dotyczy mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Umowę podpisałem w 2006 roku. Potem nie podpisywałem żadnych umów ani aneksów. Dodatkowo telefonicznie wziełem pakiet HBO z którego w każdej chwili mogłem zrezygnować - teraz się dowiedziałem, że z 3 miesięcznym wypowiedzeniem. Zapłacę im jeszcze za 2 miesiące i drugi raz nie dam się wpuścić w kanał jakim jest Cyfrowy Polsat.
    • Gość: daniel-szkocja IP: *.41.6.150.sub.mbb.three.co.uk 24.04.09, 13:17
      Nie jesteś sam Wojtku! Banda oszustów!!!
    • Gość: zC IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.09, 22:26
      oj panie Wojtku jest pan już sławny w CP:) widzę że woli pan nie mówić
      wszystkiego, i w sumie nie dziwię się panu:)
    • ja mam inny problem oczywiście że oszukiwał, ja już od 2 mca po podpisaniu
      umowy walczę z nimi..
      zostałem oszukany - wprowadzony w błąd. Mój problem polega na tym, iż nie mogę
      posortować kanałów tak by widzieć tylko te za które płacę. mam pakiet familijny
      i w tym pakiecie cp tak poukładał kanały by wymusić dokupienie szerszego pakietu
      albo nauczenie się na pamięć pod jakim numerem jest dany kanał bo tak jest sporo
      pustych kanałów których nie opłacam. Jak ktoś chce podpisać umowę niech sprawdzi
      czy istnieje taka mozliwość i proszę nie bierzcie ich dekodera mini, bo on
      nadaje się tylko na złom!!!!!!!! |Sam u znajomych układałem listy ulubionych i
      u nich to działą lecz nie maja g***a mini. jak ktoś ma taki sam problem to
      prosze o maila zasypiemy ich skargami jak tak chcą postępować. zakłądam stronę
      odradzającą użytkownikom cp może ktoś się dołączy???
      • Gość: Makaron IP: *.tktelekom.pl 09.11.11, 11:11
        Potwierdzam, że dekoder mini to syf jakich mało. Brak możliwości ustawienia list ulubionych to największy tyfus. Drugi, to zawieszanie się dekodera, a trzeci syf to tani marny jak chiński pilot.
        Po wygaśnięciu umowy pozostają tylko reklamy i nieliczne programy fta powyżej poz. 100 bez możliwości wpisania w ulubione i sortowania. Nie ma możliwości ręcznego wyszukiwania. Wszystko, włącznie z satelitą zablokowane.
        Urządzenie które kupiłem (!) na śmietnik.
        • Gość: rowers333 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 03.07.12, 11:48
          kupilem dekoder mobilny aby ogladac tekewizje w samsungu s - 3 nie dziala i juz czekam 2 tygodnie na zwrot pieniedzy 329 zl. internet lte polsatu to taz wielkie gowno ma byc xzybkosc do 100 a jest w porywach do 18. polsat to oszusci i zlodzieje przedniej klasy. mialem u nich telewizje na karte bez przerwy mnie okradali przy rachunkach _ TOTALNY SYF !!!!!!!
    • Gość: beza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.09, 16:11
      mam podobny probleby, kontakt z konsultantami cyfrowego polsatu jest
      tragiczny!!!!! mimo kilkunastu telefonów do nich (co jest
      równoznaczne z kosztami rozmów) nie można się od nich niczego
      dowiedzieć! Od 7 dni czekam na nowy dekoder, mało tego, nikt nie
      może udzielić mi informacji czy został już wysłany do mnie.
      • Gość: Karolina IP: *.cdma.centertel.pl 19.06.12, 15:22
        U mnie cały czas albo jest "tego kanału nie ma w twoim abonamencie" na wszystkich kanałach a mam 5 miesięcy za darmo wszystkie albo ciągle wyświetla mi się, że nie zapłacone dzie nadpłaty jest już ponad 20 zł. Dwa razy musiałam płacic za jeden film VOD a do tego od trzech miesięcy nie potrafią anulowac filmu który mi sie nie wyświetlił reklamacja została uznana a mimo to karzą sobie za nieo płacic, nie ma mowy. Teraz siedzę i czekam aż mi kanały zwrócą których od rana nie mam. Mąż dzwonił i kazali czekac 3 GODZINY!!! A i miałam wyświetlone ponalenie do zapłaty w czasie gdy miałam okres darmowy. Dużó teo złeo u nich a co do konsultantów to faktycznie każdy mówi co innego i dużo kłamią i naciągają....
        • Gość: Nina IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.12.12, 22:36
          Miałam internet mobilny w Polsacie nie miałam zasięgu .próbowali naprawić ale nic nie wyszło.To próbowali zrzucić winę na mnie ale się nie udało UKE mi pomógł zerwać Umowę bez kary. Przepraszał mnie jeden Pan z Polsatu i mówił że to wina techniczna j dostanę zwrot za aktywację a drugi stwierdził że nie dostanę aktywacji tylko 29 zł za abonament.
          • Gość: Krzysiek IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 10.01.13, 22:04
            też nie polecam oczywiście internet odbiera ale nie LTE a umowę mam właśnie na ten polsat nie odpowiada na żadne pisma więc wysłałem rozwiązanie umowy poinformowałem rzecznika praw konsumenta i w razie braku reakcji sprawą się zajmie a ja na busie zrobie baner żeby ludziska nie dali sie nabierać na LTE
    • Jestem abonentem CP od stycznia 2001r a więc prawie od początku jego
      istnienia.Od tego czasu wymieniłem w grudniu 2007r dekoder wraz z
      kartą ,stary przestał działać , przy czym napisałem wypowiedzenie
      umowy na starą kartę z trzymiesieęcznym wyprzedzeniem i było
      wszystko ok do marca br. gdy przysłali upomnienie o zapłatę 151,60 zł
      .Po zadzwonieniu na ifolinię dowiedziałem się , że mam dalej aktywną
      umowę na starą kartę i nic nie dało tłumaczenie , że napisałem
      wypowiedzenie i przesłałem go listem poleconym . Musze płacić bo jak
      mogę udowodnić wysyłkę pisma z wypowiedzeniem ? OSTRZEGAM !!! JEŚLI
      PODPISZECIE RAZ UMOWĘ Z CYFROWYM POLSATEM TO NIE ROZWIĄŻECIE JEJ DO
      KOŃCA ŻYCIA !!!
      • Jezeli wyslales z poczta polecona, to masz potwierdzenie wyslania, a
        mozna tez wyslac polecony z poleceniem pokwitowania odbioru i po 3
        miesiacach wypowiedzenia (warunki umowy?) jestes wolny od tego
        badziewia! Oczywiscie beda próby podejmowac, ale wtedy jest to próba
        wyludzenia kasy i potrzebny prawnik......!?
    • Gość: Kaksy IP: 62.87.178.* 10.07.09, 13:44
      Kup sobie Cyfre, a następnie podziel ja sobie takim urządzeniem
      www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=85&id=1305 i masz stosunkowo
      mniejszy abonament i o wiele wieksze mozliwosci
    • Gość: niezadowolony IP: 87.204.210.* 23.07.09, 14:48
      Dołączam się do tego głosu.
      UNIKAĆ CYFROWEGO POLSATU:
      bo mają badziewne tunery - psują się po kilka razy w samym okresie
      gwarancji
      bo sygnał odbierany jest kiepski - być może przez badziewne tunery
      bo dla "złapanych" nie ma żadnych promocji - złapany ma płacić
      bo są nieuprzejmi, po podpisaniu umowy
      bo, aby przejść na HD trzeba płacić horrendalne dopłaty - cyfrowym
      polsacie tak widać tłumaczą hd
      bo mają tak skonstruowaną umowę, że trzeba płacić jeszcze miesiąc,
      gdy już się go nie używa.
      bo straszą komorniczymi ściąganiami ledwo zaległych opłat
      bo ofertę programową mają głównie skierowaną dla prostych ludzi (dla
      nich to pewnie zaleta)
      bo wcale nie są tacy za darmo, jak się reklamują.

Dlatego byłem niezadowolony i wycofałem się.
      Dlatego będę ostrzegał innych.
      Dlatego przemyśl, zanim wpadniesz w ich sieć.
      W kapitaliźmie będzie nam dobrze, gdy będziemy wymagać dobrej usługi
      za swoje ciężko zarobione pieniądze
      • Gość: widz z Gliwic IP: *.adsl.inetia.pl 03.07.12, 11:28
        Nic dodać nic ująć, podpisuję się obiema rękami. Dałem się nabrać na przedłużenie umowy- teraz mam pakiet mini HD (6programów w jakości HD) i co z tego kiedy nie mam możliwości ich oglądania. Mam dekoder SD na użyczenie i brak jakiejkolwiek możliwości jego wymiany lub kupna dekodera HD, co ciekawe polsat twierdzi że wszystko jest OK bo się dałem nabrać konsultantowi. Pani na infolinii powiedziała żebym się nie czepiał bo przecież sygnał HD "na kablu" do mnie dochodzi.... Radzę omijać polsat szerokim łukiem
        • Gość: valdi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.07.12, 15:20
          Moją siostrę podobnie nabrali, a gdy do nich zadzwoniłem na drugi dzień po rozmowie z konsultantem, powiedzieli mi, że nie ma możliwości zmiany umowy, gdyż już usługi na jej podstawie są świadczone. Pytam jak mam to sprawdzić, skoro nic się nie zmieniło, bo dekoder jest SD a nie HD. Wcześniej też spytałem Panią z BOK dlaczego dała promocję taką, skoro wie, jaki jest sprzęt i że nie można na nim odbierać tych kanałów. Oczywiście odpowiedź wymijająca. Tragedia. I nawet Rzecznik Praw Konsumenta nic nie może zrobić.
    • to dobrze bo ja mam CYFRE +
      • Gość: rozczarowana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.12, 19:19
        Jak jesteś abonentem Cyfrowego Polsatu to nigdy nie wierz w to co mówią konsultanci na infolinii i w to co znajduje się w icok. W życiu już z nimi umowy nie podpiszę. Zrobili ze mnie idiotkę. Teraz czekam na pisemko od nich i idę do prawnika. Tam sobie system żyje swoim życiem. Oni mają błędy a ja mam za nie płacić. NIE PODPISUJCIE Z NIMI UMOWY!!!!!!!!!!!
    • Gość: Roman IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.07.09, 19:38
      NIE POLECAM NIKOMU CYFROWEGO POLSATU TO OSZUŚCI.
      • Gość: jhasdf IP: *.30.23.106.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.04.12, 00:54
        O i to jest właściwa wypowiedz! - ja wprawdzie nacialem sie na LTE ale juz po 21 dniach od podpisania umowy zostałem narzniety na 400zł - mial sie wyłaczyc dostep do Internetu po przekroczeniu pakietu ale sie nie wyłaczył... za to właczył się podrasowany licznik i brak mozliwosci monitorowania zuzycia... - BANDA OSZUSTÓW _ NIE KORZYSTAC!
    • wojtekoswiecim napisał:

> okres wypowiedzenia
      > umowy na czas nieokreslony[umowa na czas okreslony dawno mi sie skonczyla]
      > wynosi .....3 miesiace !!!!!

nie wiedziałeś co podpisujesz? umowy trzeba czytać

ja mam CP od 2 lat i powodów do narzekania na razie brak, mam dostępne UPC, ale
      za taki zestaw kanałów jak mam i HD musiałbym zapłacić o 50 zł więcej (teraz
      płacę 82zł)

infolinia to faktycznie lipa, ale to jakoś da się przełknąć, puki co (odpukać)
      zostaję (no chyba, że pojawi się bardziej konkurencyjna oferta). Jedyne, co mnie
      naprawdę w.ku...ło to to, że mimo opłacania opcji HBO odcięto mi HBO HD (jak
      chcę je oglądać muszę dopłacić 6 zł - a takiego!)
    • Gość: artur IP: *.centertel.pl 24.11.09, 22:38
      a ja jestem nie-szcześliwym uzytkownikiem dopiero od 3 m-cy i mój
      dekoder HD Echoplus od początku użytkowania zawiesza się albo po
      prostu wyłącza się na kilka do kilkudziesięciu minut. Mili rozmówcy
      z BOK dopiero ilka dni temu przyznali że firma wie o problemie od
      jakiegoś czasu i chcą "zdalnie" to rozwiązać. Wiem, że jest więcej
      takich przypadków. Może ktoś tutaj rozpoznał już problem -czy można
      na tej ppdstwie rozwiązać umowę bez kar umownych, etc?
      pozdrawiam innych "abonentów"
      A
      • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 26.11.09, 22:01
        Mam ten sam problem.Rozmowy z BOK nic nie dają. Udało mi się tylko uzyskać
        informację,że mogę oddać dekoder do serwisu w zamian dostanę dekoder zastępczy
        (nie HD)ale zostało mi zaznaczone,że nie przewidują naprawy w ciągu 14 dni, to
        raczej jest niemożliwe. Pozostaje próbować rozwiązać umowę z powodu świadczenia
        usług niezgodnych z umową.Uzyskałam informację,że mogę złożyć rezygnację ze
        świadczenia usług z tego powodu,ale zostanie to rozpatrzone
        indywidualnie.Nadmieniam,ze dekoder zakupiłam w listopadzie i Cyfrowy Polsat
        wiedział już o usterce w dekoderze a pomimo to został mi on sprzedany i jest
        sprzedawany nadal.
        • Gość: bolek IP: *.ssp.dialog.net.pl 07.12.09, 19:28
          zgadzam się z Wami, ja mam DialogMedia i jestem zadowolony, mam tv cyfrową z
          internetem i jest super www.dialogmedia.pl, ostatnio wszyscy z Vectry i
          Multimedia uciekają do Dialogu, bo kablówki nie dogadały się z Polsatem i nie
          będą miały zaraz kanałów sportowych, żenada :(
          • Gość: mariusz.mms IP: 217.97.254.* 25.01.12, 17:18
            Witam wszystkich i pozdrawiam.
            Jak wcześniej pisano nie polecam polsatu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            To żałośni naciągacze którzy wykorzystują sytuacje do odnowienia umowy!!!!!!!!!!!!
            Chcę przestrzec przed przedłużeniem umowy przez telefon bo można się, dzięki sprytnie skonstrułowanymi warunkami umowy, pogrążyć w polsatowskie bagno!!!!!!!!!!!!
            Przepisy polsatu są tak sprytnie napisane że konsultant nie ma obowiązku poinformowania o nie korzystnych warunkach umowy i dopiero jak sie dostaje umowe na piśmie to głowa boli...
            • Gość: Rafal IP: *.as13285.net 02.05.12, 19:45
              To prawda, oszusci i to pinene duzymi literami.
              Moj przypadek to;
              Zadzwonilem do BOK jak moge zrezygnowac , i informacja okres wypowiedzenia 3 miesiace, wyslac do nich na pismie. OK, tak zrobilem. Zostalo mi dwa miesiace do zamkniecia konta, ale ole tu niespodzianka gdyz kwota do zaplaty to o 5 zl wiecej niz w trakcie trwania umowy. Dwonie i konsultantka informuje mnie, iz po skonczeniu umowy kwota wzrosla bo taki maja cennik.
              To jakies bzdury i kpiny. Oni naciagaja ludzi bo ile osob im sie postawi 5%, a 95% zaplaci.

(1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-585
(201-300)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.