Dodaj do ulubionych

Magiczny Świat Dziecka na Tarchominie

06.10.10, 21:06
Poszukuje opinii na temat prywatnej placówki Magiczny Świat Dziecka na Tarchominie w Warszawie.
magicznyswiatdziecka.pl/
Wiem, że to nowe miejsce, ale może są tu mamy, które mogą się wypowiedzieć na ten temat?

--
http://www.suwaczki.com/tickers/82do6iyeds0k7u7g.png
Edytor zaawansowany
  • selena_s 11.10.10, 11:19
    Ja tez chetnie podlacze sie pod ten post - bo chcialabym zapisac malucha tez do tego klubiku - i ciekawa jestem opini innych mam wink
  • martekle 13.10.10, 23:16
    no patrz Selena nikt nie pisze
    bylas juz w tym przedszkolu, dalej o nim myslisz?
    --
    http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/v/vb4q5o30y.png
  • selena_s 15.10.10, 22:34
    Owszem, bylam i opiekunki zrobily na mnie calkiem dobre wrazenie, co prawda akurat bylo malo dzieci, bo to chyba byl moment rozkrecania placowki. I z racji iz jest blisko mojego miejsca zamieszkania to go wybiore.
    I tak naprawde to nie wiem na co powinnam zwrocic tam uwage, postawilam jednak na instynkt wink
    A Ty bylas tam?
  • martekle 17.10.10, 22:33
    Tak tez byłam i tez mam dobre wrazenie jak na 1 raz.
    W tym tygodniu jeszcze sie wybieram.
    POdoba mi sie ze tak kameralnie, domowo i tez blisko mnie.
    Ale jak na przedszkole to dosc drogo wychodzi mam w okolicy tansze.
    A kiedy potrzebujesz oddac dziecko do przedszkola
    Ja chyba od nowego roku planuje adaptacje.
    --
  • selena_s 18.10.10, 11:27
    Bylam tez w klubiku na Botewa - wrazenie negatywne. Moj bobas ma dopiero 9 m, no i planuje tak moze tez od stycznia zaczac zaprzyjaznianie sie z tym klubikiem. Co do ceny to wydaje mi sie iz wszedzie jest podobnie, ale moze faktycznie zrobilam zbyt male rozeznanie.
  • martekle 18.10.10, 13:31
    no wlasnie ja tez od stycznia puszczam małego
    to moze sie spotkamy w przedszkolu i bedziemy mogly wymienic sie opiniami.
    to jeszcze malo znane miejsce i nie ma jak innych mam zlapac i wypytac o wrazenia
    ja byłam w Chmurce tez niedaleko, to masakra
    wyszłam zmrożona...
    --
  • selena_s 19.10.10, 21:16
    No wlasnie - ciezko z zebraniem opinii. A czy juz podpisalas umowe i ew. wplacilas wpisowe? Bo podobno trzeba wczesniej zrobic tzw. rezerwacje miejsca. Zreszta w kazdym klubiku od razu zapowiadali mi iz ciezko z miejscami i koniecznie trzeba wplacic od razu wpisowe....
  • martekle 31.10.10, 21:54
    jeszcze nie wpłaciłam i umowy nie podpisałam
    Teraz dziecko mi strasznie choruje i nie wiem kiedy uda nam się z tego wyjść i kiedy mogłabym go puścić
    To małe przedszkole i mało miejsc, ale z tego co wiem mają tam dopiero 5 dzieci.
    A Ty co planujesz?
    --

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=60364ccda3a047130.png
  • selena_s 15.11.10, 18:34
    A ja chyba pojde w tym tygodniu lub w przyszlym i dopelnie formalnosci. Tylko zapomnialam sie zapytac jak wyglada sprawa z wozkarnia - totalnie wylecial mi ten temat z glowy.... ech
  • bj32 15.11.10, 20:56
    Tak z ciekawości: czemu nie przejdziecie na maila?
    --
    Przepraszam bardzo, rybki w akwarium to wielka odpowiedzialnosc( nakarmic ,wode wymienic,pogadac do rybek).Jezeli tego sie nie robi,to jest to znecanie sie nad rybkami. by Malgoska182
    napisz maila w tej sprawie na forum@agora.pl by Dzieneusz
  • selena_s 16.11.10, 10:01
    szczerze mowiac nawet mi to nie przyszlo do glowy, a z drugiej strony nigdy z tego nie korzystalam piszac na forum.
  • bj32 16.11.10, 14:50
    Nie no, tak tylko pytam, bo formalnie Wam się prywatna rozmowa zrobiła...
    --
    Przepraszam bardzo, rybki w akwarium to wielka odpowiedzialnosc( nakarmic ,wode wymienic,pogadac do rybek).Jezeli tego sie nie robi,to jest to znecanie sie nad rybkami. by Malgoska182
    napisz maila w tej sprawie na forum@agora.pl by Dzieneusz
  • selena_s 21.12.10, 15:07
    Witam, czy moze zdecydowalas sie na zapisanie dziecka do tego zlobka?
  • mow-ez 26.01.11, 14:27
    Witam,
    czy jakaś mama może już coś napisać o tej placówce? Planuje posłać tam dziecko, i chciałabym poznać opinie.
    Czy wiadomo kiedy została ona otwarta - nie ma takiej informacji na stronie.

Dziękuję

martekle napisała:

> Poszukuje opinii na temat prywatnej placówki Magiczny Świat Dziecka na Tarchomi
    > nie w Warszawie.
    > magicznyswiatdziecka.pl/
    > Wiem, że to nowe miejsce, ale może są tu mamy, które mogą się wypowiedzieć na t
    > en temat?
    >
  • kingaw33333 27.01.11, 13:46
    witam ja też chciała bym zapisać tam dziecko ale dopiero od maja a ty ??
    z tego co mi mówiła znajoma to otworzyli to w maju smile)
    mało jest opinii na ten żłobek ???
    co najważniejsze że złych nie ma
  • mow-ez 27.01.11, 21:32
    Ja pewnie też od maja zacznę adaptację smile
    Nie znalazłam żadnej opinii na ten klubik i faktycznie dobrze, że nie ma złych smile
    Może jeszcze ktoś coś wpisze.
  • selena_s 04.02.11, 13:40
    Moje dziecko chodzi do tego klubiku. Staz nie jest zbyt dlugi, ale wg mnie jest bardzo oki. Panie sa bardzo opiekuncze i troszcza sie o maluchy.
    Mnie przekonaly dni adaptacji, ze to byl dobry wybor, bo tez mialam wyrzuty sumienia, ze takiego malucha posylam do obcych ludzi, ale jak widzie jak wyciaga raczki do cioc - to znaczy iz je lubi i akceptuje. wink
  • nr8410 26.05.11, 00:51
    selena_s,
    też szukam żłobka dla mojego maluszka, czy możesz napisać dlaczego nie podobało Ci się na Botewa? czy coś szczególnego zraziło Cię do tego miejsca?
    niestety trudno mi znależć opinie na temat tego klubiku,
    dziękuję
  • selena_s 09.06.11, 22:14
    To bylo rok temu, ciocie byly mocno nie zorientowane co i jak, nie panowaly nad dziecmi....
    Ale ostatnio na spacerze spotkalam mame, ktora oddala swoje dziecko do tego zlobka i jest zachwycona. Z tej opowiesci jej dla mnie najwazniejszym plusem jest to iz wychodza z dziecmi na plac zabaw i same gotuja.
    Ja wybralam Magiczny Swiat - i tez jestem bardzo zadowolona, pomimo iz jest catering i dzieci czas spedzaja na tarasie wink
  • nr8410 09.06.11, 22:34
    Bardzo dziękuję za odpowiedź.

W tzw. międzyczasie byłam w obu miejscach i w każdym z nich są dla mnie i plusy i minusy. W każdym razie dobrze, że są blisko takie miejsca.

Faktycznie w Magicznym Świecie spotkałam dwie przemiłe opiekunki, do których tuliły się dzieci.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam
  • eliz55 29.05.13, 15:25
    nie polecam
  • bj32 29.05.13, 19:16

--
    To Agnieszka mówiła o studentach, nie ja.
    Napisz w tej sprawie na forum@gazeta.pl
  • ela-n20 01.06.13, 21:45
    Dlaczego nie polecasz?
    Ja się też zastanawiałam nad posłaniem synka właśnie tam.
  • a-luska33 24.06.13, 11:42
    Ela i co? Zapisałaś tam dziecko?
    Ja mam doświadczenie jeśli chodzi o zostawianie dziecka pod opieką cioć z magicznego świata i mogę szczerze polecić innym to miejsce smile
  • 29kropek 05.07.13, 20:12
    Witam,
    jestem mamą 13 miesięcznej dziewczynki. Syn mojej koleżanki chodzi do MŚD od pół roku i są bardzo zadowoleni.
    Dziś byłam obejrzeć ich obydwie placówki - przy Pancera i przy Świderskiej.
    Napewno zapiszę tam córkę, tylko nie wiem do której placówki.
    Cała kadra robi bardzo dobre wrażenie.
    W jednej placówce 12 dzieci w drugiej 15 więc różnica nie wielka.
    Na Świderskiej dzieci są podzielone na grupy wiekowe, sale dostosowane do wieku - to mi się podobało bardzo. Na Pancera mają własny plac zabaw.
    Dla mnie najważniejsze jest jak dzieci reagują na opiekunki, a tu w obydwu placówkach wtulone, buziaki ciociom dają, uśmiechnięte. Widziałam jak brały udział w zajęciach - super.
    Mało miejsc już jest więc muszę szybko podjąć decyzję smile
  • 29kropek 20.07.13, 14:49
    WItam,
    zdecydowałam się na Świderską.
    Jesteśmy po adaptacji.
    Dzieci mają dużo zajęć, które mogłam oglądać.
    Mała była zainteresowana wszystkim. Odnalazła się świetnie, a opiekunki przypadły jej bardzo do gustu - mają w sobie wiele ciepła.
    .29kropek napisał(a):

> Witam,
    > jestem mamą 13 miesięcznej dziewczynki. Syn mojej koleżanki chodzi do MŚD od pó
    > ł roku i są bardzo zadowoleni.
    > Dziś byłam obejrzeć ich obydwie placówki - przy Pancera i przy Świderskiej.
    > Napewno zapiszę tam córkę, tylko nie wiem do której placówki.
    > Cała kadra robi bardzo dobre wrażenie.
    > W jednej placówce 12 dzieci w drugiej 15 więc różnica nie wielka.
    > Na Świderskiej dzieci są podzielone na grupy wiekowe, sale dostosowane do wieku
    > - to mi się podobało bardzo. Na Pancera mają własny plac zabaw.
    > Dla mnie najważniejsze jest jak dzieci reagują na opiekunki, a tu w obydwu plac
    > ówkach wtulone, buziaki ciociom dają, uśmiechnięte. Widziałam jak brały udział
    > w zajęciach - super.
    > Mało miejsc już jest więc muszę szybko podjąć decyzję smile
  • 29kropek 29.05.15, 13:31
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • zalukaj99 16.10.16, 10:36
    Przedszkole stanowczo odradzam. Placówka dla dzieci pełnych energi w mieszkaniu to porażka.Brak grup wiekowych. Dzieci w pampersach razem z 4 latkami.Dziecko wracało notorycznie głodne.Jedyny plus to Ciocia Tereska.Zmienilismy placówkę i okazalo sie że można taniej za nic nie doplacajac(zdjecia, husteczki,wycieczki w cenie).A dziecko szczesliwe bo duuuzo miesjaca zabawek. Własny plac zabaw.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.