Dodaj do ulubionych

Żłobek Drukarska Wrocław - proszę o opinie !

11.03.11, 09:23
Witam wszystkie mamy dzieci uczęszczających do żłobka na Drukarskiej i nie tylko smile!
Moje dziecko uczęszcza do grupy II tego żłobka od krótkiego dość czasu i mam obawy do stosowanych tam metod wychowawczych, dlatego bardzo proszę o Wasze opinie, uwagi i odczucia. Poranki bywają różne, bo raz chce iść do dzieci, a czasami nie, choć o wiele częściej nie, za to po dłuższej nieobecności bywa już o wiele gorzej. Zastanawia mnie jednak bardzo rygor i dyscyplina jaka tam panuje, niby dyscyplina jest konieczna, ale w takim stopniu, że moje dziecko, które z natury jest żywiołem wchodzi do sali i siada grzecznie na dywanie obok siedzących w rzędzi dzieci mnie bardzo zastanawia. I zawsze ten sam schemat - wchodzi i siada na dywanie, na którym często nawet nie ma zabawek, czasami stoje pod drzwiami i nie słyszę dzieci, ich zabaw, śmiechu, rozmów, zerkam jak wchodzą inne dzieci, a on nadal siedzi w tym samym miejscu, ale za to Panie niestety nie są za miłe, ale srogie i z podniesionym głosem reagują na ruchy dzieci. Niby jest plan dnia, niby są zabawy, spanie, posiłki i toaleta i niby wygląda to ok, ale jak to wygląda tak jak te poranki to nie wiem czy to jest dobre dla dzieci, taka forma, rygor, coby nie nazwać tego tresurą. Bardzo mnie to martwi. I ten obraz nie napawa mnie optymizmem. W żłobku podobno jest grzeczny, ale za to w domu szaleje z podwojoną siłą i popłudnia są bardzo wyczerpujące, ale pozwalam mu na to widząc co musi przechodzić do południa. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć.
Bardzo proszę o Wasze opinie, odczucia ! Dziękuję i pozdrawiam!
Zmartwiona mama
Edytor zaawansowany
  • camilla001 15.03.11, 21:26
    Witam.Ja też mam dziecko na tej grupie.Czy widujemy się w szatni?Ale moje odczucia są inne.Moja pociecha z chęcią idzie do żłobka.Wiem,że krzywda mu się tam nie dzieje.Z Paniami nie mam złych doświadczeń,są miłe i przyjazne.Trochę dyscypliny nie zaszkodzi.Ja z dwójką w domu czasem mam dosyć.a tam ok.40 "żywych sreber"Pozdrawiam.
  • gogol321 22.05.16, 18:36
    Piszę, bo wysyłając moje dziecko do żłobka na Drukarskiej ponad półtora roku temu też byłam pełna obaw i szukałam informacji. Mój synek idąc do żłobka był dzieckiem bardzo lękliwym, bał się obcych ludzi i innych dzieci nawet. Początki były trudne. Ponad miesiąc płakał, panie nosiły go na zmianę, nawet pani dyrektor przychodziła sprawdzac co się dzieje, że on płacze i nosiła go razem z nimi.
    Ale placówka jest naprawdę super, czysto, dzieciaki mają dobrą opiekę, pani dyrektor wszystkiego pilnuje. Mój syn bardzo polubił opiekunki, przez te półtora roku zmienił się nie do poznania. Stał się otwarty, przyjazny, dużo szybciej nawiązuje nowe relacje. Do żłobka idzie z uśmiechem. Wychodzi też roześmiany i rozbawiony. Szybko nauczył się sikac do nocnika, ładnie sam je. Jestem ogromnie zadowolona z wyboru tego żłobka, nie mogę powiedziec złego słowa. Pozdrawiam wszystkie zatroskane mamy smile
  • osmalekk 27.06.17, 20:19
    Zapraszamy do nowego żłobka "Akuku" we Wrocławiu,
    ul Rzeszowska 11.
    Otwarcie w sierpniu!!! Zapisy tel: 576 139 837
    www.facebook.com/akukuwroclaw/
    www.akukuwroclaw.pl
  • kamila2105 03.11.17, 16:52
    Polecam żłobek www.slonecznyzlobek.pl/ Super miejsce, dobre i kochane Ciocie, cieszy podejscie do dzieci jakie sami pamietamy z dziecinstwa 😄
  • ania230679 01.12.17, 15:37
    Polecam Słoneczny Żłobek. Panie wykonują bardzo dobrą pracę opiekując się pociechami. Żłobek jest zadbany i czysty a dzieci dobrze się rozwijają.
  • alicja991 26.01.18, 17:32

Wybierając miejsce dla swojego dziecka postawiliśmy wysoko poprzeczkę. Przyznam, że zajęło nam sporo czasu, aby miejsca ktore wybieraliśmy spełniało większość wytycznych jakie założyliśmy. Wybór padł na Słoneczny żłobek. W chwili obecnej jestesmy bardzo zadowoleni, a po obserwacjach nasza pociecha nie wykazuje niechęci, z kolei my jesteśmy spokojni ze nasze dziecko jest pod dobrą opieką. Polecam!
  • alaptak12 23.02.18, 17:02
    Polecam Słoneczny żłobek. Wspaniałe miejsce i profesjonalna kadra. Super kontakt i podejście do dzieci. Moja córcia bardzo chętnie chodzi do tego żłobka. Polecam wszystkim rodzicom, którzy planują powrót do pracy i szukają sprawdzonego, godnego polecenia żłobka.
  • mariaarian 23.03.18, 11:28
    Panie sympatyczne, dziecko pomimo wcześniejszych protestów chetnie chodzi. polecam Słoneczny Żłobek
  • kamilka2109 25.04.18, 20:44
    Polecam serdecznie wszystkim rodzicom Słoneczny Żłobek. Rodzinna atmosfera, ciekawe zajęcia, wspanałe nauczycielki opiekuńcze i pełne pasji.
  • grzechu3212 17.05.18, 11:35
    Słoneczny Żłobek dla mnie jest dobrą placówką. Kadra sprawdza się w 100%. Do żadnej z Cioć nie mam zastrzeżeń. Wszystkie są zawsze kontaktowe, uprzejme, godne zaufania.
  • kasiuniam888 25.06.18, 13:25
    Słoneczny jest najlepszy bo dzieci są tam bezpieczne i słoneczne. Dobra opieka, wspaniały program.
  • asia.603 09.07.18, 12:55
    Zapraszam wszystkie mamy do Słonecznego Żłobka!
    Wysoki poziom opieki nad naszymi pociechami na pewno pozwala się o nie nie martwić w trakcie pracy a atrakcyjny i zróżnicowany plan zajęć sprawi, że będziecie je odbierać uśmiechnięte i zadowolone. Dla Mnie zapianie synka do tej placówki było właściwą decyzją. Polecam.
  • magda001 16.09.19, 09:41
    Polecam Słoneczny Złobek. Na prawdę super wykwalifikowana kadra z wielki sercem dla dzieci.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka