Dodaj do ulubionych

Żłobek Warszawa, Ursynów- proszę o pomoc

16.03.13, 14:12
Witam,

Poszukuję żłobka dla mojego 1,5 rocznego dziecka. Mieszkam na Natolinie i chciałabym coś okolicy. Aktualnie rozważam Łączkę bączka, Zaczarowaną dolinę, Skarbnice talentów. Czy może macie jeszcze jakieś godne polecenia i dlaczego i jakie macie zdanie o tych przeze mnie wymienionych? Ewentualnie czy któryś z wymienionych definitywnie odradzacie. Dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • 282paulina 16.03.13, 15:14
    Ja polecam Łączkę Bączka na Natolinie i Urwisie na Ursynowie Północnym, te punkty są najbardziej profesjonalne jeśli chodzi o opiekę oraz edukację. W okolicach Imielina fajne są jeszcze Troskliwe Misie, panuje tam bardzo miła i ciepła atmosfera.
    Osobiście odradzam Zaczarowaną dolinę, sprawia wrażenie przechowalni, w której mało się dzieje i unosi się w niej nieprzyjemny zapach.
    Skarbnicy talentów nie znam.
  • aneczkao1 12.04.13, 21:01
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • 1-buc 26.06.13, 11:25
  • mamamija14 16.04.13, 22:00
    Witam ,
    Ja jestem mamą 2 letniego Janka . Także poszukuje żłobka dla mojego dziecka .
    Odwiedziłam kilka żłobków , ale muszę przyznać , że bardzo podobał mi się żłobek Misio Pisio . Urządzony jest w fajnie , panuje w nim przytulna atmosfera , a ponadto cena jest dość konkurencyjna ( już od 550 zł) i wszystkie zajęcia są w cenie czesnego . To dla mnie duży plus .
    Naprawde żłobek jest wart zobaczenia i przemyślenia . Ja już podjełam decyzję . Pozdrawiam Beata mama Janka
  • amlex 03.06.13, 11:03
    Witam ja też obecnie orientuje się w żłobkach na Ursynowie-interesuje mnie rejon Imielin/Stokłosy najchętniej .Może ktoś coś polecić?
  • malizna123 17.06.13, 23:11
    ja polecam łączkę bączka (ktoś tu chyba też coś wspominał o tym miejscu) więcej info na prv
  • amlex 01.07.13, 20:07
    Kurcze byłam na stronie tej Łączki Bączka ale mają bardzo drogie czesne.Jak patrze po innych stronach złobków to kiepsko cenowo wypadająsad
    A może ktoś zna miejsce żeby był i złobek i przedszkole??żeby nie trzeba było w dwa miejsca wozić...
    Mam dwóch synków jeden 4 a drugi niecały rok
  • 282paulina 01.07.13, 22:37
    Z moich informacji wynika, że zarówno w Łączce Bączka jak i w Troskliwych Misiach (żłobki) są grupy przedszkolne, zawsze można zapytać o zniżki dla rodzeństwa. Żłobkowe dzieci są też przyjmowane w przedszkolu KOALA na ulicy Rumby. Warto też zajrzeć na stronę Klasy Bobasa.

Pozdrawiam.
  • aneczkao1 01.07.13, 23:24
  • aneczkao1 01.07.13, 23:25
  • amlex 11.07.13, 22:09
    Byłam na stronie tego misia ale to tylko żłobek a mój starszak ma 4lata to już za stary na żłobeksmile
  • amlex 20.07.13, 12:46
    Dziękuję Paulina.
    Koale odrzucam bo słyszałam że tam niezłe jazdy są.Ponoć pracownicy nie dostają pensji itp.
    Sprawdzę te dwa Łączka Bączka i Troskliwe Misie.
    Pozdrawiam
  • 282paulina 20.07.13, 13:15
    amlex napisała:

> Dziękuję Paulina.
    > Koale odrzucam bo słyszałam że tam niezłe jazdy są.Ponoć pracownicy nie dostają
    > pensji itp.

Nie zawsze warto wierzyć w to co piszą na forach byli pracownicy smile

> Sprawdzę te dwa Łączka Bączka i Troskliwe Misie.

Życzę owocnych poszukiwań, mam nadzieję, że udało mi się choć trochę pomóc.
    Pozdrawiam.
  • mama-koli 02.07.13, 11:11
    ja mam podobny układ smile. 3l i 8 mcy
    zadzwoń bo warto smile
  • izula_4 13.07.13, 23:18
    Polecam żłobek i przedszkole Dolina Elfów na Starym Imielinie. Właśnie przenoszą się do nowego dostosowanego dla dzieci domu z wielkim ogrodem. Bez wpisowego, podgląd on-line dla rodziców, dzieci od 6 mies. do 5 lat
  • mariakasperek 07.05.14, 12:49
    Czy spotkał się ktoś z Państwa z opiniami nt żłobka Konik na biegunach na Stokłosach? Proszę kilka słów.

MK
  • 0minka 12.06.14, 10:33
    Dołączam do prośby. Też jestem zainteresowana opiniami dotyczącymi żłobka Konik Na Biegunach na Ursynowie. Jakoś nie znalazłam nic w sieci.
  • amajszczyk 13.08.15, 13:40
    Troskliwe Misie zapraszają do zapoznania się z ofertą.Idealne miejsce dla dzieci piękny teren własny
    ul.Zięby8
  • pluszowaakademia 28.02.16, 22:26
    Zapraszamy do grupy żłobkowej przy przedszkolu Pluszowa Akademia na Ursynowie blisko stacji metra Imielin. Czesne w 2016 r. to tylko 800 zł..
  • katarina1956 04.03.16, 16:11
    W Przedszkolu Niepublicznym "SMYK" jest grupa żłobkowa - wygodna opcja dla tych którzy mają i żłobkowicza i przedszkolaka smile Cena to 1000 zł już z wyżywieniem. Przedszkole jest zaraz obok Metra Natolin.
  • myszka.92 22.11.16, 19:48
    A może misio pisio? nam już kolejny miesiąc leci w tym żłobku i bardzo pozytywne mam wrażenia na jego temat. jest kameralnie, cenowo również w porządku. ogólnie maluch jest bezpieczny, pod opieką miłych wykwalifikowanych pań. smile
  • betystaf 08.08.18, 10:03
    Polecam żłobek Pluszowa Akademia na Imielinie. Przytulna atmosfera, kochające cierpliwe Ciocie. Codzienne zabawy, język angielski, plastyka oraz duże jasne sale.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka