Dodaj do ulubionych

żłobki w okolicy metro wilanowska/metro służew

11.01.15, 21:17
Drodzy rodzice, szukam opinii na temat nastepujacych żłobkow:

1. Mali Artyści, ul. Kalatówki 4
2. Klub Malucha Kruszynka, ul. Skrzetuskiego 34
3. Żłobek Dzieciecy Raj na Mokotowie, ul. Niedźwiedzia 16
4. Niezapominajka, ul. Wołodyjowskiego 36A
5. Państwowy żłobek nr.7, ul. Kmicica 3 (Kmitek)

Będę wdzięczna za Wasz odzew! smile
--
www.bieniewicka.pl
Edytor zaawansowany
  • manieczka.11 12.01.15, 12:14
    A ja jestem ciekawa jaki jest koszt w 2, 3 i 4... dowiadywalas sie?
  • nothing.at.all 15.01.15, 10:30
    Bieniewicka - chcesz oddać już Malucha do żłobka? Bo widze, że i tu aktywnie działasz.
    Ja też szukam ale na woli i w centrum. Na razie brak miejsc wszędzie...sad
  • bieniewicka 15.01.15, 11:12
    hej ho Nothing! Nasza mała pójdzie do żłobka prawdopodobnie w listopadzie, dlatego niucham co i jak wink
    --
    www.bieniewicka.pl
  • kejtdziel 26.06.17, 21:02
    Nie polecam Klubu Malucha Kruszynka. Dzieci są zastraszane, nie mają należytej opieki. Mój synek wracał z odparzeniami, bo nikt nie mógł łaskawie zmienić pampersa. Klub nie oferuje żadnych zajęć dla dzieci, wszystko to komercja. Ani opiekunki ani zarząd nie są poważni, powinni to miejsce zamknąć. Ostrzegam!
  • nikaija30 10.08.17, 15:42
    Ja również dołączam się do negatywnej opinii o Klubie Malucha Kruszyna. Tak się zdarzyło , że spotkałam opiekunkę, która odeszła po miesiącu bo były naruszenia zasad BHP, np matka Dyrektorki paliła w kuchni obok sali dzieci. Też jestem zdania KLUB MALUCHA KRUSZYNKA powinien zostać dokładnie sprawdzony. Dyrektorka w ogóle przez rok nie pojawiał się w placówce.
  • jozefina1990 03.02.19, 23:01
    No to ciekawe bardzo jak zarządza firma i zatrudnia tych którzy po utracie pracy pisze takie bzdurysmile ktoś kto kogoś potem komuś potem jakośsmile no blagamsmile
    Ja doświadczenia z Kruszynka mam od 3 lat pospałem tam 2 moich Maluchów i śmiało miejsce polecam. Ktoś kto ludziom takie bzdury opowiada to chyba tylko po to żeby własne niedociągnięcia ukryc
  • agaff 13.08.19, 13:09
    www.facebook.com/dziennaopiekadlamalucha/ a ja polecam to miejsce kameralne troskliwe smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka