Dodaj do ulubionych

Klub Malucha Zaczarowane Rybki Wola

25.02.15, 10:59
Witajcie, jestem tu nowasmile
poszukuję info na temat w.w. klubiku oraz ewentualnie o Niebieskim Kotku przy Olbrachta. Nigdzie nie mogę znaleźć żadnej opinii na ich temat, a powoli zaczynam się rozglądać za miejscem dla mojej córeńki. Proszę, jeżeli ktoś coś słyszał o tych miejscach, bądź chodził, napiszcie!!
Z góry dziękuję.
Edytor zaawansowany
  • john90 16.03.15, 13:56
    Witaj, niebieski kotek już nie istnieje a zaczarowanych rybek NIE POLECAM!
  • skarby13 16.03.15, 14:06
    Czesc, co do Niebieskiego Kotka, juz zdazylam sie zorientowac.Czemu Rybek nie polecasz?Bylas tam?? Ide tam w piatek aby zobaczyc i porozmawiac z wlascicielka...
  • john90 16.03.15, 20:47
    cały miesiąc nikt nie odważył się nic napisać aż do dziś.
  • john90 16.03.15, 20:55
    a odpowiadając na pytanie, nie mam dzieci w tym żłobku. Słyszałem jak się to mówi "na mieście".
  • basia_basienka_lol 25.03.16, 10:17
    mam porównanie bo mój chodził do nich i do innego widać różnicę, chociażby w formalnościach/umowie no i cena nie zachęcająca w Zacz. Rybkach przy wola parku
  • margarita-m 31.03.16, 16:09
    Moja córeczka chodzi tam od pół roku i nie ma żadnych zbędnych formalności, umowa też standardowa a co do ceny to takie są w Warszawie .
  • margarita-m 31.03.16, 16:12
    Jeżeli nie masz tam dzieci to znajdź sobie inne forum
  • basia_basienka_lol 25.03.16, 10:15
    ja też mam mieszane uczucia co do Zaczarowanych Rybek sad
  • marta9072 16.03.15, 14:50
    witaj john90,dziwnie,moje dziecko chodzi już 5 miesięcy,i jestem bardzo zadowolona domową atmosferą,i inny rodzice też,no to pierszy ,ze ktoś tak powiedzal
  • marcin.cylejewski 31.03.15, 10:34
    Witam wszystkich,
    klubik polecam bardzo mocno, dzieci codziennie mają fachowo ZORGANIZOWANY czas, widać, że maluchy są naprawdę doglądane przez Panie przedszkolanki.
    Wcześniej odwiedziliśmy kilka innych klubików w okolicy i ten na nas zrobił doskonałe wrażenie. Po pierwsze osoba prowadząca klubik, Pani Julia ma naprawdę genialne podejście do dzieciaków. Po drugie czyste, ładne zabawki. Po trzecie fachowe podejście do wychowywania maluchów (także zmiana nieprawidłowych zachowań rodziców, daje wspaniałe rezultaty). Po czwarte dzieci są naprawdę zadowolone, nasza córeczka non stop w domu podśpiewuje piosenki z przedszkola.
    W innych klubikach standardowy widok to spłoszone naszą wizytą małolaty zatrudnione w charakterze opiekunek, z trudem odpowiadające na pytania o standardowy rozkład dnia w klubiku. Brudne, niedziałające, niekompletne zabawki, aż żal dzieciaka puszczać do takiego przedszkola, nawet jeśli jesteśmy przekonani, że dziecko powinno mieć kontakt z innymi dziećmi.
    Pozdrawiam
    Marcin Cylejewski
  • martach2009 16.03.15, 18:50
    Moja córeczka jest zachwycona klubem. Chodzi do niego i wraca z uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam...
  • dzeq.pl 16.03.15, 22:05
    Witam, Mój synek chodzi tam od ponad półtora roku. Złego słowa nie mogę powiedzieć o Klubiku. Radość Stasia jak opowiada co robił u Cioci, Ilość rzeczy których się nauczył moim zdaniem pokazuje jak wielkie serce wkładane jest w wychowanie dzieci. DODATKOWO ogromny plus za wczesne wykrycie "uciekającego oka", jak to okulistka z 30 letnim stażem pracy z dziećmi stwierdziła "Proszę podziękować Cioci, Taka Ciocia to SKARB"
  • aannkkaa85 31.03.16, 14:49
    Moja 15-miesięczna córka chodzi do tego klubiku 2 miesiące już i czuje się tam, jak w domu. Nieraz na wejściu nie czeka, aż się ją rozbierze, tylko w ubraniu biegnie się bawić. Uważam, że właścicielka klubiku ma bardzo dobre podejście do małych dzieci, co przekonało mnie do zapisania dziecka w to miejsce. Dzieci się tulą do opiekunek, są zawsze uśmiechnięte. Wprawdzie w innych, dużych żłobkach, które oglądaliśmy były dodatkowe zajęcia językowe i może więcej powierzchni, ale atmosfera w Zaczarowanych Rybkach "wygrała". Uważam, że jest to świetne miejsce dla maleńkich dzieci, które stanowi coś pośredniego - między domem a instytucją, jaką jest już prawdziwy żłobek. Poza tym, przesyłane w ciągu dnia zdjęcia bawiącego się dziecka niezwykle umilają czas pracy rodzicówwink
  • margarita-m 31.03.16, 16:15
    Polecam zaczarowane rybki , moja córeczka tam chodzi. Pooglądaj zdjęcia na ich Facebooku zobaczysz uśmiechnięte dzieciaczki.
  • martach2009 01.04.16, 11:40
    Moja córeczka była zachwycona klubikiem.jak złościła się na rodziców to zakładała plecak,łapała za klamkę od drzwi i i wyprowadzała się do cioci Juliismile to wszystko tłumaczy.Polecam gorąco wszystkim: żłobek super,kadra też.Maluchy będą super przygotowane do przedszkola.
  • pagusiek 11.04.16, 21:31
    Witam. Klubik Zaczarowane rybki jak najbardziej polecam. Chodzi tam nasz drugi synek i nadal jesteśmy przekonani że to najlepsze miejsce dla dzieci. Zawsze z uśmiechem biegną do cioci Juli (starszy przedszkolak doprowadzając braciszka zawsze chce przywitać się z ciociami). Widać po roześmianych buziach dzieci, że czują się tam bardzo dobrze. Do programu zajęć też nie mam zarzutów, widzę jak synek dobrze się rozwija, jest bardzo komunikatywny, chętnie bawi się z innymi dziećmi. Polecam gorąco!
  • siwulekk 14.06.16, 13:44
    witam, można wiedzieć ilu osobowe są grupy w zaczarowanych rybkach?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.