Dodaj do ulubionych

czy ktos zna żłobek Katowice na ul. ordona?

10.01.05, 23:59
Od poniedziałku mój Misiek musi iśc do żłobka a ten jest najbliżej . Czy
któras z emam go moze zna? Napiszcie jak tam jest.
Obserwuj wątek
      • zoe26 Re: czy ktos zna żłobek Katowice na ul. ordona? 11.01.05, 16:01
        Mój Michaś ma 4 miesiace. Ale chyba go tam jednak nie poslę. Zaczynam się starac
        o wychowawczy aż do sierpnia. będzie miał wtedy prawie roczek. Jest do mnie
        bardzo przywiązany. Kiedy patrze jek spi to mi sie serce kraje, że miałby go
        tulic ktos inny niz my z mężem. Jestes z centrum Katowic? Ile ma twoja dzidzia?
        Pozdrowionka
        • leli1 Re: czy ktos zna żłobek Katowice na ul. ordona? 12.01.05, 11:15
          hej, mieszkam wlasnie niedaleko złobka w tych blokach 13-sto pietrowych.
          Moj synek ma skonczone 7 mies, Twoj to rzeczywiscie maluszek, zal takiego dac do złobka. Ja musialam wrocic do pracy, ale maly mial wtedy skonczone 6 mies. Wybralismy opiekunke ale caly czas nie wiem czy dobrze zrobilam......zaczynam byc zazdrosna o jego uczucia do niej bo wyraznie maly ja bardzo lubi. Wiem ze to glupie, ale tak jest i nic nie poradze sad, stąd pomysł ze złobkiem (fe, wstretna ze mnie matka smile ).
          • zoe26 Re: czy ktos zna żłobek Katowice na ul. ordona? 12.01.05, 12:25
            Ja mam tez ogromne wyrxuty sumienia, że wogóle o tym pomyślałam. Ale przejdę sie
            tam kiedys zobaczyć jak to teraz wygląda. Jak dzwoniłam to ta pani mówiła, że
            można przyjść oglądnąc w każdej chwili. To może ni jest tak źle?
            Ja jednak zostanę z dzidzią w domu aż do września tym bardziej , że ma
            nawracające ZUM. Teraz znowu się leczymy. A we wrzesniu będzie miał rok i przez
            ten czas znajdę jakąś opiekunkę i jakoś to będzie. Ale mam tez ten sam problem
            co ty i jestem zazdrosna o uczucia do innych. A jak ktoś się nim zajmuje to
            ciągle obserwuję co z nim robi i mam wrażenie że to już męczy moją rodzinę. ale
            co robic jeśli go tak bardzo kocham.
            pozdrawiam Ciebie i Twojego maluszka. Zosia.
            A i miesszkamy niedaleko siebie bo ja w okolicach Energetyki, kojarzysz?
            • leli1 Re: czy ktos zna żłobek Katowice na ul. ordona? 12.01.05, 13:39
              nie kojarze smile, napisz blizej.
              jesli mozesz sobie pozwolic na zostanie z malym to super. Ja mialam w pracy
              wyraznie powiedziane ze nikt na mnie czekac nie bedzie wiec albo wracam po
              macierzynskiem albo nie mam gdzie wracac. I tak mam szczescie bo zwykle
              kobietki juz po macierzynskiem dostawaly podziekowanie za prace.
              Co za ignorantka ze mnie,....co to ZUM?
              Pozdrawiam was gorąco.
              • zoe26 Re: czy ktos zna żłobek Katowice na ul. ordona? 12.01.05, 23:16
                To jest koszutka osiedle ducha. Ja rzeczywiście mam szczęście bo w pracy prawie
                mnie wygonili na ten wychowawczy. A itak nie wiem czy tam wrocę bo planuje
                otworzyć coś własnego. Ale zobaczymy.
                A ZUM to zakarzenie układu moczowego. Ciężka sprawa.
                Mały dzisiaj słodko poszedł spac wczesniej więc i ja chyba pójde.
                Pozdrawiam Zosia

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka