Dodaj do ulubionych

żłobek (domowy) na Mokotowie w W-wie ???

20.01.06, 11:49
witam,
jestem mamą 1,5 rocznego synka. od początku wychowuje go praktycznie sama
(mąż musi pracować). dziecko jest towarzyskie i aż się pali do zabawy z
innymi dziećmi, a niestety ma z nimi b.mało kontaktusad(
bardzo chciałabym posłać dziecko do żłobka, najlepiej domowego, prywatnego,
albo dobrego państwowego na Mokotowie w Warszawie.
czy ktoś mógłby mi pomóc i wskazać jakąś dobrą lokalizację. z góry dziękuję
za pomoc!!!
Ilona
Obserwuj wątek
    • lokal47 Re: żłobek (domowy) na Mokotowie w W-wie ??? 23.01.06, 09:22
      Dopisuje sie do pytania, ktore zadala Szumajka. Ja z kolei bede chciala poslac
      ok. roczne dziecko do zlobka (teraz corka ma 11 -cy).
      Tez Warszawa Mokotow. Nie wiem tylko czy to nie za wczesnie wysylac 12, 13-
      mczne dziecko do zlobka (prywatny lub domowy). Pzdr, Ania
    • szyszkawaw Re: żłobek (domowy) na Mokotowie w W-wie ??? 09.02.06, 08:24
      Sama byłabym zainteresowana taką formą opieki nad maluchem. Mój synek ma obecnie
      14 mies. i naprawdę nie chcę go zostawiać i wracać do pracy, jednak kłopoty
      finansowe pewnie zmuszą mnie do tego. Jakby miał ktoś jakieś informacje na temat
      domowych żłobków na Mokotowie to proszę dać znać. Sama chętnie zaopiekowałąbym
      się jeszcze jakimś dodatkowym maluchem, gdyby istniałą taka możliwość smile))))
    • siborki_mi Re: żłobek (domowy) na Mokotowie w W-wie ??? 20.02.06, 22:34
      My chodziłyśmy na J. Dąbrowskiego 96, żłobek nr 21. Było całkiem przyzwoicie,
      tyle że w zimie dzieci nie wychodzą na dwór wcale. Ogólnie czysto, o dzieciaki
      dbają, jedne panie miłe, inne mniej, ale to zależy od preferencji dziecka, ja
      nie narzekałam, koleżanki syn chodził tam 3 lata i byli bardzo zadowoleni (moja
      chodziła rok). W razie pytań piszcie na priva, bo nie wiem co Was interesuje. M
        • szumajka Re: żłobek (domowy) na Mokotowie w W-wie ??? 26.03.06, 00:00
          a nie sadzisz że żłobek na Odyńca wygląda trochę jak szpital, owszem jest
          kolorowo na ścianach ale korytarz jest wąski, dłuuugi i dość słabo oświetlony
          przez co mnie wydał się trochę ponury, byłam tam tylko przez chwile i pierwsze
          wrażenie może nie potwierdzić dalszych doświadczeń
          co myślicie o ciociach tam pracujących (podobno są starsze - mają z pewnością
          doświaczenie ale mój maluch boi się babć )?
          interesują mnie również opinie na temat cioć z grupy III w żłobku na
          Dąbrowskiego
          - przeszukałam już forum ale nie znalazłam opinii na ten konkrety temat -
          jedynie ogólniki

pozdrawiam i prosze o szczere opinie (może być na priva)
          • jolla28 Re: żłobek (domowy) na Mokotowie w W-wie ??? 30.03.06, 22:11
            Witam
            mój synek chodzi na Odyńca. Nie wydaje mi się by pracowały tam starsze panie. W
            I grupie są 3 młode panie i jedna troszkę starsza.
            Żłobek moim zdaniem jest ok, ale nie mam doświadczeń z innych żłobków więc nie
            mogę go z żadnym porównać. Na pewno panie dbają o dzieci i nie dzieje im się
            żadna krzywda.
            w zasadzie nie wiem co chciałabyś wiedzieć...

--
            Jola i Hubercik (16.02.2005)
            Hubercik
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka