Żłobki w Gdańsku Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy znacie żłobki w Gdańsku. Proszę o opinie.
    Pozdrawiam.
    lwiica
    • Ojej nikt nie wie
      • też jestem zainteresowana żłobkiem;najlepiej w okolicy Wrzeszcza. Pracujące
        mamy "dzieci żłobkowych" ,widać,nie mają czasu i weny, aby podzielić sie
        opiniami. Gdyby jednak jakies informacje do Was dotarły ( i wzajemnie) to
        dajcie znać.
    • Kuba już 3 miesiące chodzi do żłobka na ul.Startowej. jestem nim zachwycona.
      Ponoć dobrym żłobkiem jest też ten na ul.Racławickiej czy Konopnickiej(ale tu
      mnie osobiście nie spodobało się zbytnio). Jest też żłobek na ul.Pocztowej( też
      ok wg mnie). Jeżeli macie więcej pytań to mój nr GG 2790732
      --
      Człowiek rodzi się zdolny, ale później idzie do szkoły.
      • Blaire,
        czy mogłabyś mi napisać jakie są opłaty za żłobek na Startowej i w jakich
        godzinach jest czynny?
        Pozdrawiam
        Karola
        • karola40 napisała:

> Blaire,
          > czy mogłabyś mi napisać jakie są opłaty za żłobek na Startowej i w jakich
          > godzinach jest czynny?
          > Pozdrawiam
          > Karola

Karola, dopiero przeczytałam twoje pytanie. Opłaty są takie: 35 zł za komitet
          (miesięcznie)+stawka żywieniowa 3,50 za dzień+opłata stała. Liczy się ja
          następująco:dochód netto na osobę w rodzinie tak jak do zasiłku rodzinnego i
          opłata stała to 25% z tego.
          Czynny jest od 6:30 chyba do 17:00
          Warunki rewelacyjne, zresztą jeżeli się zdecydujesz to sama zobaczysz. Opieka
          wspaniała. Kuba początkowo płakał, gdy zostawialiśmy go rano, ale teraz płacz
          jest gdy ma wracać do domu i przez weekend, bo on chce do dzieci i do cioć.
          Jeżeli chcesz więcej szczegółów to pisz blaire@wp.pl lub na GG 2790732

--
          Człowiek rodzi się zdolny, ale później idzie do szkoły.
    • Mój syn (obecnie 10-latek) chodził do żłobka na ulicy Wassowskiego. Bardzo nam
      się tam podobało. Ulica jest ślepa, więc ruch samochodów niewielki. Plac zabaw
      jest od strony przeciwnej niż ulica. Opieka i jedzenie były bardzo dobre. Panie
      opiekunki wymagały punktualności - o 8:00 śniadanie wink Synek nauczył się tam
      jeść samodzielnie i korzystać z nocnika. Dzieci, które wyglądały na chore (np.
      z katarem), nie były przyjmowane do żłobka - synek więc stosunkowo rzadko
      chorował. Były wizyty Mikołaja, prezenty na Dzień Dziecka, wizyty grup
      teatralnych... I przede wszystkim bardzo miła pani dyrektor, która jest do tej
      pory (niedawno tam dzwoniłam). Ogólnie miejsce mogę polecić, o ile przez
      ostatnie 8 lat nie zmieniło się na gorsze. W razie pytań piszcie: dagbe@wp.pl.

Pozdrowienia,
      Dagmara
      • emuska 07.05.2004 21:55 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Witaj Mamusiu Jędrusia !
        Mój synek (10 m-cy) właśnie jest po drugim dniu w tym właśnie żłobku. Pewnie
        niedługo poznamy się osobiście smile.
        Mój Natanek też ma skłonności alergiczne ale powoli z tego wychodzi. Napisz mi
        czy ktoś Ci doradzał ten żłobek? Ja wciąż się waham czy posyłać synusia bo jest
        jakiś niespokojny i w ogóle to nie wiem co tam się w tym żłobku z nim dzieje i
        jak mu tam naprawdę jest. Ostatnio jak po niego przyszłam to większość maluchów
        płakała i nie wiem czy nie robię mu krzywdy posyłając w to nieznane miejsce.
        Może moje obawy są trochę irracjonalne ale pewnie jako mama mnie rozumiesz.
        Dziś jak Natanek wszedł do domu to obraczkował wszystkie kąty ciesząc się że
        już jest u siebie. no to tyle nie przynudzam i czekam na odzew. Emila

• Re: *mamy żłobkowiczów z WASSOWSKIEGO w Gdańsku* IP: (2182).chello.pl
        milena_w 10.05.2004 20:45 odpowiedz na list odpowiedz cytując

hej Emilko.
        mój Jędrul dziś zaczął już na poważnie, czyli do 15.00. pierwsze dni było w
        porządku sam szedł chętnie na ręce ale teraz jest gorzej z zostawaniem rano
        (ryczy). ale zaczął sie bawić zabawkami i z dziećmi i jeść w końcu. jest
        uczulony na mleko i przetwory, gluten, pietruszkę i kilka innych ale dieta jest
        przestrzegana bo nie ma wysypki. o to bałam się najbardziej. rano serce sie
        kraje ale panie mówią, że się przyzwyczai. a jest trudniej bo karmiony piersią.
        mam obawy ale nie mam powodu aby im nie wierzyć. w domu też obraczkowuje swoje
        kąty ale zachowuje się normalnie, nie jest jakiś zalękniony. myślę że dobrze
        się nim zajmują. a żłobek wybrałam bo najbliżej mojej pracy i niwielki a nie
        jakiś moloch
    • magda1104 05.03.2004 20:06 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Który żłobek w Gdańsku polecacie - najlepiej blisko Ujeściska. Jakie są w
      ogóle ceny żłobków w Gdańsku?

• Re: Żłobki w Gdańsku IP: (2131).mlyniec.gda.pl
      a_tomasz 06.03.2004 13:07 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Polecam żłobek nr1 na ul.Malczewskiego33 (przy ul.Kartuskiej).
      Panuje tam domowa atmosfera,ciocie są troskliwe,są 4 grupy,z czego grupa
      czwarta jest przedszkolna. Co do ceny,to jest to zależne od zarobków ale
      najlepiej pzyjdź sama i o wszystkim się przekonaj.
      Magda

• Re: Żłobki w Gdańsku IP: 62.190.106.(699)
      hania_o 09.03.2004 07:31 odpowiedz na list odpowiedz cytując

Ja też z czystym sumieniem polecam żlobek na Malczewskiego. Mój Szymek jest w
      drugiej grupie i wydaje się bardzo zadowolony, że dzień spędza z dziećmi.
      Oplata rzeczywiście jest ściśle zależna od zarobków.
      Pozdrawiam
      Hania
    • czy ktoś zna może żłobki na Chełmie, Orunii Górnej lub Ujeścisku? proszę o
      opinię na ich temat. ewentualnie mogą być też z okolic Gdańska Głównego jak
      znacie jakieś dobre. pozdrawiam
    • Halo czy nikt naprawdę nie zna żłobków z okolic Chełmu, Ujeściska czy Orunii
      Górnej?żadnej mamy dziecko nie chodziło tam?

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.