Dodaj do ulubionych

Taczka strachu

IP: *.252.25.88.internetia.net.pl 25.10.10, 20:16
wiadomosci.onet.pl/regionalne/opole/opole-policja-sprawdzi-potencjalne-grozby-wobec-ra,1,3743256,region-wiadomosc.html
Odnoszę wrażenie, że adresat kartki przesadza, wpada w panikę, lub świadomie robi hałas wokół siebie i szefa w kampanii wyborczej. Wywożenie na wozie z gnojem, czy później na taczkach, jest mocno zakorzenione w naszej tradycji i akceptowane przez wywożących i wywożonych i zdecydowanie bardziej cywilizowane niż eksterminacja.
Edytor zaawansowany
 • Gość: wieśniak IP: *.g1.citymedia.pl 25.10.10, 22:12
  W jednym z opowiadań Haszek przedstawił postać inżyniera, który miał potrzebę tłumaczenia wszystkim wszystkiego. Przykładowo lubił objaśniać takie zawiłości jak to, że w morzu jest słona woda, a woda to jak wiadomo H2O, czyli związek chemiczny, chemia zaś jest nauką ścisłą. I tak dalej.

  Dzięki, że wyjaśniłeś nam, maluczkim, istotę afery z kartką i taczką w kontekście uwarunkowań historyczno-cywilizacyjnych.
  Rzeczywiście człowiek przesadził. Przesada to brak umiaru, umiar tymczasem to brak przesady. Atoli brak to coś zupełnie przeciwnego niż nie-brak, czyli coś. Coś jest przeciwieństwem niczego. Jak w tym dowcipie o zajączku i niedźwiedziu (niedźwiedź to takie zwierzę, zając zresztą też). Niedźwiedź chełpił się, że w jego sklepie można kupić wszystko. Zając nicpoń poprosił więc o nic.
  - Poproszę nic.
  Niedźwiedź podumał i zgasił światło.
  - Co widzisz?
  - Nic.
  - To płać dwa złote i spier***j.
 • Gość: gość IP: *.252.31.213.internetia.net.pl 25.10.10, 22:25
  Piszecie o głupotach. Za 2-3 tygodnie będą nowe głupoty. A to Polska właśnie.
 • Gość: taczka = kara IP: *.ip.netia.com.pl 25.10.10, 22:46
  A to że Policja zajęła się takimi pierdołami to was nie martwi? Czy życzenie wywiezienia polityka na taczce to jest zniewaga? Toż za komuny można było więcej powiedzieć o sekretarzu niż teraz o pisowcu! Czy Policja zajęła się przywracanie IV RP?!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka