Dodaj do ulubionych

jak sprzedać mieszkanie?

IP: *.c192.msk.pl 07.01.11, 13:10
Witam. Już rok bezskutecznie sprzedaję mieszkanie. Zamieściłam ogłoszenia na kilku stronach internetowych: 24 opole.pl., opole.city itp. Bez pośredników. Wydzwaniają, robią zdjęcia i nie przedstawili dotychczas konkretnej oferty. Macie pomysły, co jeszcze mogę zrobić? Będę wdzięczna za podpowiedzi :)
Edytor zaawansowany
  • Gość: rynio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.11, 15:57
    wykonja rzecz najprostszą i najskuteczniejszą. Obniż cenę!
  • Gość: Gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.11, 16:13
    A jakie bo ja chcę kupić?
  • Gość: moi IP: 81.210.61.* 09.01.11, 19:40
    zalezy gdzie to mieszkanie, w jakim stanie i ile za nie chcesz - widocznie gdzieś tkwi błąd: albo mieszkanie nie przygotowane do sprzedaży albo cena nieadekwatna do towaru (czyt. za wysoka)
  • Gość: lalecznik IP: *.dynamic.chello.pl 09.01.11, 21:18
    Wyrzuć zbędne graty i pomaluj na biało. Mieszkanie zrobi się wizualnie większe i bardziej miłe.
  • Gość: ... IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 10:01
    Dokładnie.
    Sąsiad przez ponad rok nie mógł sprzedać mieszkania, bo wyglądało jak z PRL-u.
    Ktoś mu chyba doradził i zrobił tak:
    wyrzucił wszystkie graty, rozebrał piece, które tam jeszcze były, wymalował ściany, położył panele i zupełnie inaczej mieszkanie wyglądało.
    Sprzedał zaraz po tym "remoncie".
  • Gość: Zuzanna IP: *.c192.msk.pl 10.01.11, 10:06
    Dzięki. Pewnie macie rację, odświeżenie z pewnością by się przydało. Cenę już obniżyłam a lokalizacja świetna, samo centrum.
    Nie poddaję się :)
  • Gość: Gonzo IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 10:17
    Zuzanno, wrzuć link do ogłoszenia.
  • Gość: Zuzanna IP: *.c192.msk.pl 10.01.11, 10:27
    Mam wątpliwości czy to odpowiednie posunięcie, ale proszę
    szerlok.pl/oferta/sprzedam-2-pokojowe-mieszkanie-centrum-ID4cxG.html
  • Gość: moi IP: 217.173.195.* 10.01.11, 11:12
    ładna jodełka, ale 225 za 50 m2 bym nie dała - a jeżeli jeszcze łazienka i kuchnia do zrobienia...
  • Gość: Gonzo IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 11:18
    Za mało zdjęć w ogłoszeniu, no i kiepskiej jakości.
  • Gość: maciejba IP: *.prosoft24.pl 04.08.19, 12:57
    Witam,
    być może będę mógł Pani pomóc. Jestem właścicielem portalu odwlasciciela.pl/ dzieki któremu można dodać ogłoszenie do 100 portali nieruchomości w krótkim czasie. Dzięki temu ogłoszenie dotrze do wielu osób zainteresowanych Pani nieruchomością. Jeżeli będzie miała Pani jakieś pytania proszę pisać lub dzwonić na kontakt na stronie.
    Pozdrawiam
    Maciej

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka