Dodaj do ulubionych

pora na „spontaniczny zryw“.

09.02.11, 20:06
Plebiscyt (sonda) juz sie odbyla, wyniki znamy, pora na „spontaniczny zryw“. Jak zwykle zaczynamy od mostow.
PS
Uwagi techniczne dot percepcji watkow "plebiscytowych" na tym forum

Ponownie ponawiam apel w sprawie myślenia przed odpowiedziami na wpisy klona „jasia“ –IWANKA wel Antyszlezjer, Krysia-Polka km 61, Boski Diego, vel Olin, Olenka, Olek, vel Historyk, ,Obserwator.. itd., itd., (okolo 200 !!!) tym podobnych nickow, i to tylko z sąsiednich wątków.

Ponizej instrukcja „deszyfryzacji“ jasia (prosta ja budowa cepa)
1. nigdy sie nie loguje.
2. używa kluczowych słow (Folksdojcz, szwab, rozstrzelać, wysiedlić, itp)
3. jest pierwszy „przy tablicy“ w tematach nawet luzno dotyczacych tematyki PL-D
4. Aktualne IP: *.dynamic.chello.pl.

przedtem IP: *.chello.pl, w międzyczasie nadawal jeszcze z internetu Politechniki Opolskiej i paru innych kafejek (dla tzw zmylenia śladu).

Liczący aktualnie ćwierć wieku z okladem „jasio“ – to ubiegloroczny asolwent Politechniki Opolskiej (wiosna).
Nota bene, fakt ten, to kolejny przyczynek, rzutujący na poziom kształcenia osobowości ww instytucji.
Nie splamił sie dotychczas zadną pracą, i tym samym jest w sensie ekonomicznym pasożytem zerujacym na owocach „ludu pracujacego miast i wsi”. Jak sam pisze (vide linki), lubi sie masturbowac i sni o CHISZPANSKIEJ pozycji (pisownia oryginalna!!!)
W odroznieniu od wladz Politechniki, potencjalni pracodawcy poznali sie na jasiowym „who is who” i
unikaja go, jako potencjalnego wspolpracownika, niczym przyslowiowej zarazy.

Z jego licznych zeznań wiadomo, ze dziadek był „ubekiem” i umacniał wladze na „opolsczczyźnie” z naganem w rece, zaś swoja wiedze historyczna czerpie z biblioteki WUML (Wieczorowy Uniwersytet Marksizmu-Leninizmu) swych przodkow.
Oburzonym mym wpisem, lub niedowiarkom proponuje zapozanie sie z trescia kilkudziesieciu „własnoręcznych” cytatow „jasia” zawartych w ponizszych wpisach (Instrukcja"obslugi" jasia – dwuczęsciowa)

Co to jest jasio – jasio cytaty-wybor

forum.gazeta.pl/forum/w,65,87500958,87500958,Co_to_jest_jasio_8211_cytaty_8211_wybor.html
forum.gazeta.pl/forum/w,65,87500995,87500995,Co_to_jest_jasio_dokonczenie.html

Na drugim biegunie „tajniakow“ Polskiego lobby na ww wątkach, znajduje sie jeszcze bardziej uczony, ale za to emerytowany (a rocznik jego jest czterdziesci cztery) byly I Sekretarz POP PZPR znanego Instytutu w Opolu. Pasuje do niego modne ostatnio okreslenie “zaprzaniec”.
Nie dosc ze bardzo zasmucil (wstepujac dla kariery do PZPR – sam o tym pisze w roznistych forach) swego rodzonego ojca, to jeszcze ostatnio wypiera sie odziedziczonego nazwiska i nadanego mu na chrzcie imienia., aktualnie podpisujacv swe posty „goscinnie“ niczym wierny klon kompana jasia.(kiedys, za dobrych czasow podpisywal sie pelnym imieniem i nazwiskiem)
Aktualny jego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Link ze zrodlami dot ww faktow, a takze mojej racji stanu
forum.gazeta.pl/forum/w,65,115320096,115320096,Meczenie_koz_pod_Stromem_.html
Edytor zaawansowany
  • Gość: hansilein IP: *.pool.mediaWays.net 09.02.11, 20:35
    "jasio" well...well.. nalezy do forumowych troli z misja. Ma okrzeply swiatopoglad i przekazuje
    go czasem w drastyczny sposob, ale sam jest raczej nieszkodliwy. Dla wielu poczatkujacych
    internautow jest bardzo wdziecznym celem atakow i polemiki. I nie wszystkie jego tezy i twierdzenia mozna a'priori odrzucic. Fakty, ktore podaje, sa nawet dobrze udokumentowane-
    problem jest raczej z ich wybiorczoscia z kontekstu i interpretacja- ale to jest stara, dobra polska
    szkola.
  • kolumb4601 12.02.11, 00:55
    „Wicie-rorumicie“ hansilein, że mam odmienne zdania o kompetencjach logicznego rozumowania i obiektywności zródeł ww „jasia“ ,
    – otóz drzewiej udowadniał ci on, i to przez dwa lata, (na forum NTO) o polskosci rzeźbiarza-artysty Veit Stoß, nazywanego w Polsce Witem Stwoszem.
    Geneza;
    W okresie implantowania zdrowego elementu robotniczo-chlopskiego w gnuśny organizm mieszczanstwa Krakowa (czytaj: budowy HUTY LENINA). Miejscowy kacyk PZPR wpadł (zapewne w pijanym widzie ), na pomysł naturalizacji autora tryptyku z kościoła Mariackiego – czyli dokonanie aktu w rodzaju „Subito Polacco“ Porównajcie tez „casus Olisadebe“ jaki miał miejsce poł wieku później!.
    Ten zamiar znalazł uznanie w oczach ówczesnych kompanionów i przyjety na plenum - zapisał się tłustymi zgłoskami w literaturze wykładanej na WUML-u. Po dziś dzien dziela tego rodzaju maja poczytne miejsce w biblioteczkach absolwentów tej uczelni.
    I niech to wystarczy za uzasadnienie.

90% wpisow “jasia”nie miałoby sensu ani zadnej logiki ,gdyby sie logował.
    Tak wiec wielkosc “jasia” bazuje na kłamstwie i oszustwie, i te cechy podług Was hansilein - to stara dobra polska szkola.
    „Wicie-rorumicie“ hansilein – chyba macie RECHT!

Nie neguje natomiast, ze „jasio“ jako „homo-sapiens“moze się rozwinąc, ale przeze mnie bedzie respektowany dopiero wtedy, kiedy przemoze w sobie wstręt “tchórza- dekownika” I wystąpi z otwartą przylbicą – zalogowany, czego i wam „Wicie-rorumicie” hansilein, z calego serca i duszy zyczę.
    Na marginesie; powyzsza mentalność cechuje też osoby, ktore zasiadają za kierownicą po spozyciu, wyprzedzają na podwojnej ciagłej, uzywają sprayu pod osłoną mroku I są blizsze napadowi rabunkowemu na bank niz dokonania zamachu na grochówke.
    Jesli przyjąc, ze zalogowany argumentuje z otwartą przyłbicą, to cytowana przez Was hansilein, stara, dobra polska szkola interpretacji, poki co jest reprezentowana przez dwa zakute łby.
  • Gość: hansilein IP: *.pool.mediaWays.net 12.02.11, 09:56
    Ale jedno musisz przyznac-"jasio" troluje misyjnie-na nim mozna polegac. Jego seksualne upodobania to raczej produkt uboczny i zreszta wcale nie sa az takie wyrafinowane.
    Dla Slazakow jest on tylko jeszcze jednym potwierdzeniem wysokiej polskiej kultury i tam sie nikt nie obraza.
  • wilhelm4 12.02.11, 10:46
    > jest on tylko jeszcze jednym potwierdzeniem wysokiej polskiej kultury
    Buuuuuuhahahahaha, buuuuuuuuuuuuuu aaaaaaaaa hhhhhhaaaaaaaaaaaaaaa ! :)))))))
  • mieszaniec-zopola 09.02.11, 21:09
    Ludzi o dość dobrze sprecyzowanych nacjonalistycznych poglądach nie brakuje.
    Mnie tam facet zwisa. Co raz mam z nim albo starcie, chociaż czasem facet podpiera się moimi opiniami, jak mu wygodnie.
    Nie rzoumiem jednak skąs u Kolumba taka pasja tropicielska i nie podoba mi się, że ujawnia on pewne szczegóły personalne jasia. Po co? Kichać Dżona.
    Popieram jednak krytykę przybierania coraz nowych nicków. Uważam, że osoby niezarejestrowane nie powinny wypowiadać się na forum, gdyż stawiają się poza odpowiedzialnością.
    --
    MIeszaniec
    -----------
    Nie oddawajmy Polski w ręce faszystów.
  • kolumb4601 12.02.11, 01:01
    Nie ujawniam zadnych szczegolow personalnych !!!
    Gdybys czytal uwazniej, to bys takiego sformulowania nie uzyl
    Powtorzylem tylko to co “jasio” na oficjalnych forach Gazety Wyborczej podal do publicznej wiadomosci w latach 2005-2008. i stanowi zawartos podanych linkow w I czesci mego wpisu .
    Na dowod ponownie cytuje “jasia”

Społeczeństwo
    jasio.bimbrowniczek 22.11.06, 20:39 zarchiwizowany
    “Ja walę i dobrze mi z tym.”

Re: seks hiszpański czy francuski
    chiszpański jest dobry i w praktyce - to taki kiedy facet ma wytrysk
    między piersiami kobiety (chociaż może go też i nie mieć w końcu).
    Wt, 08-03-2005, 20:37:06
    Forum Towarzyskie Autor: Gość portalu: jasio

Mam prawo reagowac na jatrzenie i igranie z Bogu Ducha winnymi uczestnikami forum przez byle zero morale i spoleczne (takze w skali Kelvina)
    Przyklady:
    Re. Polacy nie odpowiadają za wysiedlenia.

Ja od dawna mówię że jestem dumny ze swego pradziadka który niósł z
    automatem pod pachą kulturę na zachód, denazyfikował hitlersynów i
    uczył ich demokracji. Ubolewam tylko ze pradziadek nie spotkał po
    drodze Ratzingera. Gość: jasio Pt, 10-10-2008, 08:34:09

Re Niemców trzba wysiedlić
    Ja wierzę że mój pradziadek mógł się bardziej sprężyć i zastrzelić
    trochę więcej niemieckiej gadziny. Cz, 25-09-2008, 14:12:16

Napisales cytuje; “Kichać Dżona.”
    Odp
    jaki z niego Dżon,
    Pewnie w okresie, kiedy na lekcjach geografii dedfiniowano kierunki swiata, byles na wagarach,
    Przyjmuje to to wiadomosci,( "Errare humanum est"), i wielkodusznie wybaczam.
    Wg teori wyznajacej ze ziemia jest kulista, “jasio” moze byc tylko i wylacznie IWANKIEM - pierwowo sorta - i to z rodziny “Parchów czerwonych”*) – jak sam to wielokrotnie powtarzal

*) Parch czerwony - popularna nazwa komuszkow roznej masci uzywana przez dziesieciolecia II Rzeczpospolitej w klubie zwiazkow Tworczych (Teatr 13 Rzedow) w Opolu.
  • wilhelm4 12.02.11, 10:48
    > i uczył ich demokracji.

Dobrze - dla jasia - ze gO nie znam.
  • wilhelm4 12.02.11, 10:44
    Jasio to ciezko bardzo chory,
    zdezorientowany, zakompleksiony, niedojrzaly osobnik.
    Mimoto zycze temu obywatelowi wszystkiego najlepszego.
    Real life jes twardy i zimny, niy tak jak nasze Forum. :)
    Oby se poradzil, borok. :)))
  • Gość: anty-troll IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.11, 10:47
    Jasia najlepiej ignorować. Nie reagować na jego zaczepki. Nie karmić trolla.
  • Gość: anal lityk IP: *.pool.mediaWays.net 12.02.11, 15:54
    Na mojego "jasia" nie dam sie nic powiedziec. On sie przynajmniej staral. A tak poza tym-
    moje ostatnie zyczenie jest, aby wszystkie polskie kombatanty nareszci ZDECHLI !!!!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka