Dodaj do ulubionych

Opolski amfiteatr znów wypełni muzyka

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.11, 08:21
Wet Fingers, barany!
Edytor zaawansowany
  • 21.06.11, 08:50
    A kiedy będziemy oklaskiwać pana Pawła Kukiza z Łosiowa?
  • Gość: dość festiwali IP: *.com 21.06.11, 09:17
    Nie !!! Nie !!!! tylko nie to !!!!,teraz będziemy mieli coś gorszego jak festiwal,nie raz do roku,ale przez całe niemal wakacje,a zanosi się na raban przez cały niemal rok.
  • 21.06.11, 09:48
    obyś był dobrym prorokiem! miliony wpakowane w ten obiekt wymuszają konieczność jego użytkowania cały rok. tam powinny być koncerty przynajmniej w weekendy, co daj panie borze.
    'raban przez cały rok' - ładne hasło reklamowe;)
    --
    Człowiek człowiekowi wilkiem a zombie zombie zombie.
  • 21.06.11, 11:58
    Fakt jest taki: mieszkam w linii proste od amfiteatru, jak był festiwal (zresztą zawsze tak było) to było go slychać, ale nie przeszkadzało to w niczym, natomiast podczas piastonaliów wydawało mi się, że cała ta banda jest pod moimi oknami...
  • Gość: ja IP: 77.223.232.* 21.06.11, 09:51
    mogli zrobic biletowana impreze chocby po 20zl.A tak znow studenciki i inne nieroby ustawia sie od rana w kolejkach ,wszystkie bilety zabiora i beda je opychac na allegro. tak bylo z 3 dniem festiwalu
  • Gość: Jusia IP: *.play-internet.pl 21.06.11, 09:56
    Czytam te komentarze i same narzekanie. Ludzie przestańcie wiecznie tylko marudzić !!
  • 21.06.11, 11:42
    Krytykować - to znaczy dowieść autorowi, że nie robi tego tak, jakbym ja to zrobił, gdybym potrafił. Karel Capek

--
    Sprzedam karabin francuski z II wojny światowej. Nieużywany, raz rzucony na ziemię.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.