Dodaj do ulubionych

Policjanci - mimo wsparcia mieszkańców - skazan...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.11, 13:15
Czarny dzień to gdy szumowiny tryumfują nad stróżami prawa...

Potwierdza się tylko powiedzenie, że sądy bronią bandytów.
Edytor zaawansowany
  • Gość: dr.Ektor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.11, 13:59
    Święta prawda. Co jednak nie zmienia faktu, że drzwi się wyważa, a nie "wywarza" - jak napisał żbik.
  • Gość: dr.Ektor IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.11, 15:06
    GazWyb poprawiła błąd, który przyuważyłem... Strach pomyśleć - może następnym razem nawet przeproszą?
  • Gość: jacek IP: *.tele-fonika-europe.com 07.07.11, 14:13
    Sedziowie musza znac prawo i je respektowac. Jezeli policjanci beda zachowywali sie tak jak bendyci to droga na druga strone nie dluga!
  • hammurabina 07.07.11, 18:22
    zapiszczysz inaczej gdy wieczorową porą banda tych "niewinnych młodziaków" zgwałci twoją córkę, kamieniami obrzuci twój samochód albo tobie spuści łomot bo im się twój wyraz twarzy nie spodoba, Czego ci serdecznie życzę.
  • Gość: opol IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.07.11, 14:16
    Z jednej strony sądy nawet nie udają, że są sprawiedliwe - sprawa odebrania dziecka matce przez ojca za zgodą sądu tylko dlatego że tatuś jest kimś ważnym) a z drugiej strony sędzia sili się na pseudo-sprawiedliwość w tej sprawie.
    Niech taki sędzia przejdzie się na spacer wieczorem po K-Koźlu i potem niech wydaje wyroki.
    Na 200% zmieni mu się punkt widzenia na bandytów.
    Nie ma sprawiedliwości w tym kraju dla przeciętniaka, jest tylko dla bogatego albo dla "karków" z miasta (bo mają kasę na największe papugi).
    Dobrze, że podała gazeta jak się sędzia nazywa - może mu chociaż trochę wstyd będzie jak ludzie będą niepochlebnie o nim gadali.
  • Gość: matak IP: *.adsl.inetia.pl 08.07.11, 16:47
    akurat sprawa odebranie dziecka matce jest sprawiedliwa. wyobraź sobie ze prze 5 lat nie masz prawa do swojego dziecka a matka ze swoją rodziną sączy mu do ucha jad na twój temat, zaszczepia lękiem i nienawiścią przed tobą
  • Gość: IB IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.07.11, 14:35
    Parszywy to kraj w ktorym bandyci maja wieksze prawa niz policjanci. Panu sedziemu zalecam nocny spacer po Porcie, zwlaszcza w okolicy za wiaduktem... Moze wowczas zmieni mu sie optyka. Szkoda policjantow - jako funkcjonariuszy, bo swietnie pelnili swoja sluzbe, no i jako ludzi, bo nie zasluzyli na to, co im zgotowal pan rzekomy poszkodowany. Zobaczycie jak teraz ten wyrok da bezkranosc mlodym dresiarzom z Portu....
  • pamejudd 07.07.11, 17:30
    Kiedy jakis policaj nastapnie mi na odcisk bede wiedzial, ze najlatwiej zemscic sie na nim - pomawiajac.

Do tego poprosze zioma zeby mi przylozyl dwa razy pod oko (ryj nie szklanka w koncu) i gotowe. A jak jeszcze trafie na odpowiednio latwa do urobienia sedzine to moze psom zawiasu nie przybija.

Ta cala sprawa to cymesik prawno-karny... i woda na mlyn dla wszelkiego rodzaju cwaniaczkow. Brawo sad!

--
    GWno rozwija skrzydła
  • hammurabina 07.07.11, 18:23
    pan sędzia pewnie boi się że bandziory i ich rodzinka jemu SPUSZCZĄ ŁOMOT. tO I TAKI GRZECZNY WYROCZEK BĄKNĄŁ.
  • Gość: znam to IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.11, 21:11
    Do sądu idzie się po wyrok, a nie po sprawiedliwość. Odczułem to na własnej skórze jak mozna manipulować kodeksem cywilnym i aktem notarialnym.
  • Gość: janusz spiegel IP: *.180.59.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.07.11, 09:59
    Przez lata byłem gliną na tzw. pierwszej linii. Ta praca to stąpanie po cienkiej linie na wysokości. Nie można liczyć na poparcie przełożonych i wyrozumiałość wymiaru sprawiedliwości. W przypadku potknięcia, a o nie naprawdę łatwo, policjant zostaje sam i dobrze jeżeli skończy się na zawiasach. Przyznaję, że policjanci czasami postępują na granicy prawa, ale gdyby trzymali się ściśle litery prawa, to na pewno nic by nie osiągnęli, szczególnie dotyczy to kryminalnych i prewencji. Jeśli chodzi o sędziów i prokuratorów to proszę mi wierzyć nie są tak wyrozumiali dla bandytów, gdy sprawa dotyczy bezpośrednio ich samych. Wtedy są bardzo surowi i pozwalają policjantom na wiele. W służbie nie jestem od kilkunastu lat, ale widzę że nic się nie zmieniło. Liczą się statystyki, i dobre poczucie przełożonych. Nadal obowiązuje zasada: wierny , ale bierny. Policjanci aktywni i zaangażowani przysparzają kłopotów przełożonym, bo zakłócają im święty spokój. Awansują wielokrotnie miernoty. Biedne to państwo, gdy bandyta wygrywa ze stróżem prawa. Ze sprawy Kędzierzyńskiej wynika jeden wniosek. Najlepszy policjant, to ten, który nic nie widzi i nie robi, legitymuje staruszków i małolatów, mandaty daje rowerzystom. Skoro ze służby eliminuje się takich policjantów jak ci skazani to w końcu o co w tym państwie chodzi. Polska jednak bezprawiem stoi, a po wyroku w Kędzierzynie tam na pewno tak jest. Współczuję teraz mieszkańcom Portu. Żule tam są góra, a inni policjanci musieli by postradać zmysły, aby tam być aktywnymi. Nie wspierajmy policji, to niedługo we własnym domu będziemy drżeli ze strachu przed bandytami, a statystyki będą nas zapewniały, że jest wspaniale. Prawda jest taka: jak rece włożysz w gó... to zawsze coś na nich zostanie. Praca w policji to takie grzebanie w gó...e i zawsze coś do policjantów przylgnie
  • Gość: dno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.11, 14:52
    Rewelacja, wśród policajntów jest mnóstwo tchórzy i dekownikow, którzy nie interweniują a sąd skazuje tych jeszcze odwaznych, którzy podejmują akcje i nie boją się hołoty. To panstwo to tragedia, ulicą zacznie na dobre rządzic dresiarstwo, kibolstwo i inne bydło widząc, ze mogą byc bezkarni.
  • Gość: zniesmaik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.11, 23:17
    Gratulacje gwiazdy palestry -
    sędzia Andrzej Polański, przewodniczący składu orzekającego ....jest pan zadowolony z siebie? czy wyrok jest naprawdę obiektywny?
    Może pan spać spokojnie?
    A spacerować wieczorem ?
    Po pańskim wyroku ja się boję, bo wydaje mi się, ze żule maja większe prawa...
    :(
  • Gość: ofiara proroków IP: *.adsl.inetia.pl 10.07.11, 12:59
    Witam,czy Panom J.D. S.B. i ich rodzinom potrzebna jest pomoc ?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka