Dodaj do ulubionych

Ekwilibrystyka słowna

IP: *.252.31.213.internetia.net.pl 20.08.11, 19:02
W przenośni; Zręczne wypowiadanie się (ekwilibrystyka słowna).
Czy jest jakaś różnica w wypowiadaniu się tych panów.

Pan mieszaniec zopola
Facetowi się zdawało, że ma już taką markę, że jak się podpisze, to zaraz tłumy będą dyskutować, a on Największy Klugscheisser będzie wszystkich punktował, że to niby wywalenie auli na wozduch to taki heroiska deed wart tablicy zabezpieczonej przed demontażem semtexem i że prezydent plastuś i z gęby lać, nie chce na ten Gedenktafel forsy dać. A tu zainteresowanie przekomarzaniem się z dr nauk humanistycznych na poziomie zainteresowania koncertem blondcycatki prawdopodobnie bez matury.
Behemot, żałosny jesteś. Nie stać cię nawet na założenie konta na gw...
Idi ty i na ..., i w ..., i k ...
Po polsku - spadaj!

Pan behemot
www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110819/POWIAT01/343695501
Kubalańca wraz z SLD dał preziowi do zrozumienia, że uchwała nie przejdzie, no passaran, stąd prezio by się nie narażać na porażkę, uchwałę wycofał spod obrad. A ze zmianą ZWM na AK poszło tak gładko. Wstyd na całą Polskę. No i co sie dziwić Maleńczukowi, że pyta, czy w Opolu mówi się jeszcze po polsku?

Można prawie wszystko tolerować, nawet treści ukryte za wielka wodą pustych słów.
Edytor zaawansowany
  • mieszaniec-zopola 21.08.11, 08:24
    Dziękuję za sprowadzenie mnie na ziemię. Rzeczywiście są to tylko popisy w stylu publicystyki politycznej literatów zredukowanych do prostej roli dziennikarzy.
    Może to i ładne i zgrabne, ale nic za sobą nie niesie, bo nawet za to nie płacą.
    Postaram się ograniczyć moje popisy słowne. Mam także nadzieję, że ograniczę występy na forum do minimum. Skuteczność mojego pisania jest żadna. Za największą osobistą porażkę uważam prawie zerowe zainteresowanie moją kampanią przeciw podwieszanemu wariantowi wiaduktu na Struga. W sprawie tablicy chwalącej czyn Jerzego Kowalczyka skuteczniejsi okazali się radni ta zwanej lewicy (jaka to lewica ...).
    Na razie nie deklaruję całkowitego wycofania, zobaczymy. Pozdrawiam czytelników forum, w tym również znielubianego przeze mnie Behemota.
    --
    MIeszaniec
    -----------
    Det löser sig sa han som sket i Valhallabadet.
  • Gość: gość2011 IP: *.252.31.213.internetia.net.pl 21.08.11, 14:57
    Powiem szczerze, fajnie napisałeś. Podoba mi się to. Ja piszę na tym forum raczej dla zabawy, nie wierzę w jej moc. W Opolu funkcjonują niewyobrażalne dla "średniaka statystycznego" układy, które nie znikną. Pozdrawiam.
  • przemo_opole 21.08.11, 15:15
    Ja tam lubię Twoje posty. Tak jak i Behemota. Obaj jesteście nie przewidywalni albo raczej mało przewidywalni. I to jest w tym najfajniejsze.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka