Dodaj do ulubionych

Opole zaczyna dbać o ciężko chorych

IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 14.09.11, 22:50
Juda to facet, który robi biznes na nieszczęściu chorych ludzi i ich rodzin, które zrobią wszystko żeby bliska osoba wyzdrowiała. Przestrzegam przed tym człowiekiem, jego biznesem i oraz przychodnią na rogu ozimskiej z reymonta, gdzie jedna lekarka za 5 minut konsultacji skasowała 130 zł. oraz wysyła wszystkich chorych na raka do dr Judy, bo z nim współpracuje. W ciągu godziny obsługuje ponad 10 pacjentów!!!! kierując ich do specjalisty Judy, a raczej Judasza, który nabija kasę dalej. I tak biznes się kręci. To przykre, ale tak niestety jest.
Obserwuj wątek
    • Gość: Pacjent Ostrzeżenie przed dr Judą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.11, 00:49
      Potwierdzam słowa przedmówczyni. To bardzo niepokojący sygnał. Apeluję do Gazety Wyborczej, żeby nie przyrównywała Hospicjum Samarytanin do projektu Księdza Niemca. Opieka hospicyjna w wydaniu dra Judy to zaprzeczenie idei. Pan doktor zarabia i to dużo na każdym pacjencie. A Samarytanin to Fundacja i status organizacji pożytku publicznego. Poza tym NFZ go dotuje, a on kasuje po 1600 miesięcznie od rodziny. Pani Redaktor, warto pokazać drugą stronę medalu. Niech GW będzie obiektywna.
    • Gość: brawo gratulacje IP: *.xdsl.centertel.pl 19.09.11, 16:34
      Gratulacje - dla dr Judy, dla pracowników i wszystkich, którzy angażują się w pomoc chorym! Troskliwa opieka, dobre warunki i wiele ciepłych słów tak wiele znaczą. Jakże potrzebny był taki ośrodek i cieszmy się że jest! Powodzenia w tej jakże ważnej i potrzebnej misji.
      Chylę czoła.

• Gość: mart27 To bardzo dobry lekarz IP: *.adsl.inetia.pl 19.09.11, 18:34
      Jeśli jest jakiś opolski onkolog, o którym można powiedzieć "lekarz z powołania", to jest nim właśnie doktor Juda, w kręgu moich znajomych jest kilka osób, które były jego pacjentami. Moja przyjaciółka zawdzięcza mu życie, nie będę się rozpisywać, jak potraktowano ją na opolskiej onkologii, bo miejsca nie starczy. Nie wiem, czy jest drugi onkolog, który odbiera telefony od pacjentów nawet o późnej godzinie nocnej, wsiada w samochód i jedzie, a jak trzeba skierować, umówić na badania konsultacje, robi to od ręki. No i jest z pacjentami do samego końca, wiem, bo tak było z moim ś.p. dziadkiem
    • Gość: gość Opole zaczyna dbać o ciężko chorych IP: *.punkt.opole.pl 21.03.13, 11:58
      Samarytanin, i to jest prawda, należy do placówek prywatnych a co za tym idzie bardzo drogim. Przeciętny Kowalski tam nie pójdzie, bo badania i wizyty są wręcz horrendalne wysokie. Dopłaty z panstwowej kasy są symboliczne i nie należy na nie liczyć, chyba jak to w Polsce, po znajomości. Uważam jednak, że dla bogatych ludzi taka biznesowo-medyczna placówka powinna być. Bogaci ludzie, chorzy, źle się czują w otoczeniu zwykłych lub wręcz biednych chorych w normalnej opiece paliatywnej. Szkoda tylko, że są takie duże różnice w opiece nad chorymi. No, cóż, sami ludzie tego chcieli po 1989 roku mimo, że nie przewidzieli iż będzie tak źle.
    • Gość: PACJENT Oradzam samarytaninia! IP: *.252.22.106.internetia.net.pl 31.05.14, 16:33
      W OPOLU FUNKCJONUJĄ POPRAWNIE TJ. BEZ WYŁUDZANIA PIENIĘDZY OD PACJENTÓW, WYDAWANIA RECEPT NA ZBĘDNE LEKI, "KOMERCYJNYCH" KONSULTACJI TAKŻE INNE HOSPICJA. ODRAZDAM BO W SAMARYTATNINIE DOKTOR OPRÓCZ CZCZYCH (ACZ PIEKNIE SFROMUŁOWANYCH) OBIETNIC NIE MA WYSTARCZAJĄCO CZASU DLA PACJENTÓW I GDYBY SIE NIE UPOMINAĆ PEWNIE ZUPEŁNIE BY ICH NIE KONSULTOWAŁ.
      DOKTOR JEST AROGANCKI, TRUDNO DOSTĘPNY DLA PACJENTÓW I RODZIN I DLATEGO ZDECYDOWANIE ODRADZAM TO MIEJSCE.
    • Gość: bozia Pospaceruj z rakiem IP: *.dynamic.chello.pl 16.11.14, 00:57
      Poczytaj,a zrozumiesz!!!Zbieram na chemię u Judy,jest jedyny lekarz który chce mnie leczyć .W Gliwicach usłyszałam ,że najlepiej jak pójdę sobie i umrę w domu.Kasa za leczenie,a nie w kopercie lub drogi podarunek wychodzi na to samo.jednak ,która wersja jest uczciwa.?Może kwestię orzekanie w ZUS i na Budowlanych.Jako lekarz jest konkretny i parę razy uratował mi dupę.I na pewno nie lekceważy bólu i potrzeb pacjentów.Na górze w hospicjum panuje porządek.Szkoda jednak ,że to nie doktor pacjentów ma w d,,,ie tylko państwo.I najgorzej nie robić nic niż robić cokolwiek.Mając raka chcemy wierzyć,że jest choć mała szansa.I to może należy winić system ,a nie doktora X.Jeśli ktoś jest zainteresowany ,aby coś zmienić zapraszam do współpracy.To my pozwalamy ,aby było tak jak jest.Zapraszam na Pospaceruj z rakiem.
    • Gość: Wiktor Re: Opole zaczyna dbać o ciężko chorych IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.17, 14:26
      Ja to nawet powiedziałbym, że doktor Juda to zbrodniarz na ludziach. To jak potraktował mają ciężko chorą siostrę to się w głowie nie mieści. Jakbym opisał szczegóły i to tak mało kto by uwierzył. Proszę go unikać szerokim ługiem. Złodziej i wyłudzacz. A pacjenci u niego konają z bólu,a nie idzie się o nic doprosić. Jest to bardziej niż oburzające
    • izabelastanek2121 Re: Opole zaczyna dbać o ciężko chorych 04.10.19, 11:15
      Przykro mi to czytać, naprawdę. Miałam podobny problem w rodzinie. Zostaliśmy naciągnięci przez pewnego lekarza na niepotrzebne koszta. Postanowiliśmy poszukać pomocy w jakichś ośrodkach, domach opieki i trafiliśmy na ośrodek Samarytanin. Polecam każdemu, kto pilnie potrzebuje pomocy w związku z osobą starszą, która nie jest w stanie sama sobie pomóc. Szacunek i pomoc, za to dziękuję ośrodkowi po dziś dzień.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka