Dodaj do ulubionych

Uczciwy złotnik w Opolu - gdzie?

IP: *.dynamic.chello.pl 15.11.11, 09:21
Zna ktoś złotnika, który zrobi coś fajnego z powierzonego złota i przy tym nie oszuka?
Ile taka usługa w ogóle kosztuje?
Edytor zaawansowany
  • Gość: darek IP: *.adsl.inetia.pl 10.03.14, 22:46
    W Opolu polecam jedynie złotnika na Kośnego 4, młody ale zna się na rzeczy i przede wszystkim jest bardzo uczciwy. A ceny jak na Opole są wręcz śmieszne... 12zł za lutowanie złotego łańcuszka czy 10zł za powiększenie obrączki, naprawdę polecam!
  • Gość: Gość IP: *.252.26.26.internetia.net.pl 20.03.14, 13:43
    Byłam u niego i bardzo miły chłopak, ale z tymi cenami aż tak kolorowo nie było. Za zmniejszenie pierścionka 20 zł. Dlatego dziwi mnie, że za powiększenie obrączki dałaś 10 zł.
  • Gość: re IP: *.dynamic.chello.pl 10.02.15, 16:09
    w jakich godzinach? jakis numer kontaktowy?
  • Gość: milena IP: *.centertel.pl 20.03.14, 14:54
    Też mogę polecić Kośnego 4 byłam dziś i za zlutowanie dużego pierścionka z koralem zapłaciłam 22zł a wszyscy złotnicy u których pytałam chcieli za to min. 40zł. Pan zrobił pierścionek w pół godziny a po lutowaniu nie ma ani śladu, czyszczenie miałam gratis.
  • Gość: Magda IP: *.adsl.inetia.pl 04.07.15, 08:44
    To prawda ceny nie duże a obsługa super :) Robiliśmy z mężem u złotnika na Kośnego obrączki z naszego złota. Cena o wiele mniejsza niż u innych, których byłam, bardzo uczciwe podejście no i nie czekaliśmy zbyt długo ( 10 dni na obrączki z grawerem ). Przy okazji kupiłam sobie także kolczyki na wesele. Polecam!
  • Gość: tosa6 IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.15, 23:40
    Również polecam Kośnego 4, miła obsluga, dobre wykonanie, dobra cena i słowność 😊 polecam
  • Gość: ak IP: *.play-internet.pl 09.08.15, 18:13
    A macie może do tego Pana kontakt tel.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka