Dodaj do ulubionych

Poseł Jaki się nie ugnie. Będzie budował nową p...

IP: 82.118.151.* 15.11.11, 13:03
Jaki Jaki i Zioberko taka partia Cwaniaki i Zera. Solidarna Polska :) Jest najważniejsza i zasługuje na wiecej - w kieszeni własnej. Pieniacze i karierowicze.
Edytor zaawansowany
  • Gość: tomek IP: *.dynamic.chello.pl 15.11.11, 13:11
    Zadanie niełatwe, ale życzę Jakiemu jak najlepiej.
  • Gość: opolanin IP: *.dclient.hispeed.ch 15.11.11, 13:51
    Ja tez zycze jak najlepiej.Warto
  • nitro_gbm 15.11.11, 14:12
    Wyrzucili Was z pisu to złóżcie mandaty poselskie i budujcie co tam sobie chcecie! Ten znienawidzony twór Palikot kiedy odszedł z PO złożył mandat, który zdobył w "barwach" PO i takie zachowanie powinno być standardem !
  • Gość: mała uwaga IP: *.dynamic.chello.pl 15.11.11, 14:25
    W 2005 roku Pośle Jaki byłeś w PO i wcale nie wygrałeś wyborów!
  • Gość: +++++++++ IP: *.centertel.pl 15.11.11, 15:24
    Jaki jest NIJAKI, cwaniak już budował PO -2x, PiS a teraz co, PiS bis. Karykatura przeciętności.
  • Gość: synek ze Śląska IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.11.11, 14:49
    ten oseł jest niJaki
  • Gość: Opole Zdrój IP: *.205.76.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.11.11, 19:28
    Cwaniaki wykorzystują PiS do budowania własnych karier!
  • Gość: tao szatanski IP: *.nyc.res.rr.com 15.11.11, 21:04
    za 10 000 pln, a nawet więcej, można peerdolić różne głupoty. ani pis, pjn czy solidarna polska nie jest wstanie zbudować rozsądnej chrześcijanskiej partii prawicowej, są debilni i intelektualnie ograniczeni. branice to dla nich odpowiednie miejsce. polecam oddział "j". czy powstanie w polsce partia prawicowa? jestem przekonany, że tak tylko do czegoś takiego trzeba dorosnąć a to, jak wszyscy wiemy, wymaga czasu. w polskim przypadku pokolenie, chyba że... sprawę w swoje ręce wezmie roman gerdych, który powoli staje się rasowym politykiem zdala od realnej polityki. ewolucja tego faceta robi na mnie wrażenie. reszta to błazny z poselska dietą. srałłł na nich pies.

tao szatanski
  • Gość: do tao szatański IP: *.adsl.inetia.pl 16.11.11, 00:17
    Z logiki twojego wywodu wnioskuję, że oddział, który polecasz znasz, z autopsji?
  • Gość: tao szatanski IP: *.nyc.res.rr.com 16.11.11, 09:33
    dzięki wstawiennictwu sb w '82 miałem przyjemność przez sześć tygodni być rezydentem oddziału "j" w branicach. nie myślę żeby od tego czasu cokolwiek się tam zmieniło.

tao szatanski
  • mieszaniec-zopola 16.11.11, 08:46
    Tym razem mnie zawiodles. Tzw, srodowiska prawicowe sa dla mnie wstretne, lecz wysylania ludzi do Branic, nawet jako skrotu myslowego nie pochwalam. Owszem jest tam kilka osob kwalifikujacych sie jak najbardziej. Ale sa one bardzo nieliczne, ze znanych nazwisk przychodzi mi na mysl tylko jeden pan.
    Poza tym sam sobie przeczysz. Na poczatku piszesz, ze za 10,000 mozna pierniczyc rozne glupoty. I tu zgodzilbym sie, bo wiekszosci politykow chodzi o kase, a gloszone poglady sa tylko srodkiem do jej zdobycia.
    Co do Romana Giertycha, to nie jest on pierwszym politykiem, ktory umie sie uczyc, z wiekiem nabywa klase i kulture osobista. Do tego na pewno trzeba sie zestarzec, ale niektorym i to nie pomaga. Poza tym zachowanie zalezy od zajmowanego miejsca i ktos, kto nie panuje na d slowami, moze przejsc radykalna przemiane zostawszy poslem.
    Niestety obydwa czynniki w wypadku ludzi z PiS, z malymi wyjatkami zawodza.
    --
    MIeszaniec
    -----------
    Det löser sig sa mannen som sket i Valhallabadet.
  • Gość: tao szatanski IP: *.nyc.res.rr.com 16.11.11, 09:58
    wiem co pisze. nie jestem anonimowy. w latach 70-tych przez kilka miesięcy pracowałem jako referent transportu, dwa samochody, fszmp. de facto nie miałem nic do roboty i by z nudów nie paść dokładnie czytałem wszystkie wewnętrze biuletyny, instrukcje, wytyczne i książki polityczne służące do szkolenia socjalistycznego narybku. byłem świadkiem szkoleń i zebrań partyjnych. wyrzucono mnie z pracy za wygląd, stył bycia i braku przynależności do organizacji. do rzeczy. to co tam zobaczyłem, poznałem, przeczytałem to wypisz wymaluj przypomina mi polską prawice z tą różnica, że chłopaki z fszmp mieli, prywatnie, w duuupie ideologie, ważna była kariera a chłopaki z obecnej prawicy przypominają mi pacjentow z oddziału "j". wierzą w swoje urojenia.
    światła prawica musi mieć intelektualnie i moralne zaplecze w kk a polski kk jest w póżnej epoce breżniewa. i po ptokach.

pozdrawiam

tao szatanski
  • Gość: pietrek IP: *.opera-mini.net 15.11.11, 21:18
    powodzenia panie Jaki!!!!!!
  • mieszaniec-zopola 15.11.11, 22:18
    Przede wszystkim światopoglądem, przestrzeganiem podstawowych wartości chrześcijańskich. Nie będziemy jak PiS chować głowy w piasek, ale przeciwstawiać się takim tworom jak Palikot, podejmiemy twardą debatę. Chcemy odbudować zwycięską i zdrową prawicę, jaką była w 2005 roku. Zbudujemy wielki ruch społeczny, który zaprowadzi prawicę do zwycięstwa.

Swiatopogladem - smiech na sali, jaki wy macie swiatopoglad? Oportunistyczny. Przestrzeganie wartosci chrzescijanskich? Najpierw trzeba byc chrzescijaninem i rozpoznawac owe wartosci. Do takich nalezy pokora, ktora jest antonimem pychy oraz milosc bliznego, ktora stoi w opozycji do nienawisci. Przeciwstawiac sie Palikotowi? To juz macie nowego wroga? Najpierw byli czerwoni, ale oslabli, potem diablem wcielonm byl Donek, ale trudno oponowac, teraz Palikot?
    Twarda walka? Tu nie potrzeba zadnej twardej walki. Twarda walka potrzebna byla jak byl system niedemokratyczny, teraz jest potrzebna praca organiczna, a wygrywa ten, kto jest w niej lepszy.
    Panie mlody, moj syn to ten sam rocznik i tak sobie mysle, ze gdyby mial szukac sobie zajecia w zyciu drogami, po ktorych pan stapa, to sprawilby mi ciezki zawod.
    Aha, mysle, ze potajemnie powinien pan wyznawac milosc do Gazety Wyborczej.
    Opolski dodatek wypromowal pana o wiele lepiej niz cokolwiek innego. Czy pan ma tam kumpli?

--
    MIeszaniec
    -----------
    Det löser sig sa mannen som sket i Valhallabadet.
  • Gość: Anty taki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 10:15
    Władze PIS, nie wyrzucać słodkich oczu z pisiu. Nigdy powrót do Opola, sobie pobulka i gwiazdkami zaświeci na jakieś święto Wasze. Bo gdzie indziej.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.