• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Nie będzie sylwestra z Radiem Zet, bo gwiazda n...

• IP: *.dynamic.chello.pl 19.11.11, 19:47
    Po co macie szukać .Mamy taki skarb w Opolu ale nikt z możnych nie reaguje na słowo Rooster.To też prawdziwi muzycy i w dodatku nasi Opolscy .Czy to do państwa nie przemawia ? .Po co wydawać tyle kasy .W NCPP panowie wiedzą o zespole , w Wojewódzkim Ośrodku Kultury też .Drodzy włodarze nie bagatelizujcie państwo tej szansy .To nasze Opolskie i dobre .Z poważaniem ,Opolanin
    Edytor zaawansowany
    • Gość: Opolanin IP: *.dynamic.chello.pl 19.11.11, 20:16
      Dlaczego miasto ma płacić takie pieniądze komuś . Wielu w Opolu wie ze mamy taki skarb jak zespół Rooster .W NCPP panowie wiedzą , w Wojewódzkim Ośrodku kultury też .Zespół grał w cyklu Akustyczne Opole .wydał swoją płytę i jest nasz Opolski .Czy musimy mieć obce może gwiazdy ? Państwo włodarze kochanego Opola może by choć raz uczynić w ten sposób .Gratuluję z góry odwagi .
      • Gość: 987654 IP: *.252.19.65.internetia.net.pl 19.11.11, 20:32

a po co w ogole sylwester na rynku? eeeeeeeeeeeeeeeee
        bez wzgledu na to kto by mial wystapic to nie bede popierac takich imprez
    • 19.11.11, 21:09
      A kto w ogóle chodzi na takie imprezy jak ta w rynku? Ja byłam raz i to dlatego, że bawiłam się u kogoś w mieszkaniu blisko Rynku. Jak dla mnie żadna rewelacja. Gdyby było lato to co innego, ale stać ileś tam godzin na mrozie? Bez sensu. Już chyba lepiej zorganizować coś w domu albo iść do kogoś jeśli nie chce się płacić za zorganizowanego Sylwestra. Ja się ostatecznie zraziłam do tej imprezy w Rynku gdy przeczytałam artykuł, że jakiejś dziewczynie policjant w ostatniej chwili wyciągnął petardę z kaptura, którą jej jakiś pijany wyrostek tam wcześniej wsadził. Bezpieczeństwo jest najważniejsze...
    • Gość: Pudelek IP: *.252.48.38.internetia.net.pl 19.11.11, 21:27
      impreza na rynku (nie tylko w Opolu) - zimno, nudno, grupy pijanych dresiarzy, puszczane byle gdzie fajerwerki. Naprawdę, nie rozumiem po co ludzie tam idą?

Szkoda kasy na takie imprezy, choć podejrzewam, że ratusz i tak nie jest w stanie ich sensownie wydać
    • Gość: opolanin IP: 31.61.32.* 20.11.11, 11:46
      Boże, kogo my mamy za vicka ?! Raz mówi jedno, raz drugie, znów zmienia zdanie. Panie! Zamiast pieprzyć w mediach o swoich chciejstwach a nie rzeczywiście załatwionych sprawach weź się pan do roboty! Zrób pan coś konkretnego! Dokształć się chociaż, naucz jakiegoś języka żeby nie wychodzić na buraka przy delegacjach zagranicznych. Zajmij sie pan może zielenią miejską a nie sprawami, o których pojęcia nie masz!
    • Gość: Lilio IP: *.opole.hypnet.pl 20.11.11, 13:14
      Jakaś taka drobna niekonsekwencja i zamęt w wypowiedzi pana vice... to w końcu "gwiazda" miala być wyłoniona w głosowaniu radiosłuchaczy, czy już było wiadomo, kto wystąpi, skoro według pana vice "nie była warta 100 tyś. zl".... Szkoda, że znowu wiecej pustego gadania niż konkretnej roboty ze strony tego pana... Tour de Pologne odpada...., Sylwester z Radiem Zet odpada... bo i po co Opolu dobra reklama w ogólnopolskich mediach.... lepiej narzekać, że w Opolu nic się nie dzieje....
      • Gość: A ja... IP: *.146.104.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.11.11, 14:02
        Jezu, jak mocno pokutuje mit, że jak gdzieś w radiu napomkną coś o mieście, to już stanie się ono kwitnące itd. Sylwek w Zetce? Ot, łomotanina muzyką trzeciej kategorii plus kilka grepsów didżeja. I co? Że jak niby to będzie transmitowane z Opola, to nam przyniesie taki splendor??? Że jak niby didżej kilka razy połączy się z opolskim rynkiem, to nazajutrz tu będzie Krzemowa Dolina?
        To takie rozumowanie zakompleksionej cioci Fesi. Czy wam chciałoby się jechać np do Piły albo Krosna Odrzanskiego tylko dlatego, że pośród sylwestrowego zgiełku ktoś wymienił nazwy tych miast na antenie? Dobrze zatem, że pan wice odpuścił sobie Zetkę i nie dał wydoić miejskiego budżetu przez cwaniaczków w zielonych okularkach.
        Zetka to poza tym straszna chała. Sieczka dla mózgu. Zetka- mózgotrzepka.
        • Gość: mok IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.11, 15:25
          rozsądnie dowaliłeś!
          • Gość: opolanin IP: *.centertel.pl 20.11.11, 16:06
            Chodzi własnie o to ze to nie pan vicek odpuścił sobie zetke, tylko zetka odpusciła sobie impreze. A pan vicek ogłaszał jak pamietam w radiu że super, że rewelacja, że on się tym zajmie, że promocja Opola, że zetka sretka... Żałosne. I wbrew pozorom tego typu piaty garnitur "polityków" naprawdę mysli że zapunktuje, jeśli wyjdzie na chwilę na scenę w czasie takiej imprezy i pozdrowi maluczkich.
    • Gość: AKPP IP: *.adsl.inetia.pl 20.11.11, 17:33
      Obdzwoniłam już prawie 20 lokali w Opolu w poszukiwaniu miejsca na Sylwestra 2011/2012 w pobliżu opolskiego rynku. Żeby zaoszczędzić Wam kasy na telefony informuję, że:
      3 propozycje "na pierwszy rzut oka" warte rozpatrzenia to: Restauracja Radiowa, Don Vito,
      i indyjska Golden Lamp (ci ostatni nie zadecydowali jeszcze, czy organizują)
      10 lokali nie organizuje sylwestra: chińska Kim Lan, Venezia, Starka,
      Złota Nić, Szara Villa, Mandarin Duck, Pod Arkadami, Piwiarnia Warka
      (ale ma otwarty Pub), Piramida Steakhouse, japońska Kaiseki,
      4 miejsca odpadają: Villa Młynówka (menu z PRL-u), Musiałówka i
      Aquarium (same małolaty), Maska (w zeszłym roku spędziliśmy tam Sylwestra i to już
      pozostanie nasza ostatnia wizyta tam)
      w 2 lokalach nawet nie pytam: Zagłoba i U Mnicha (nie mam o nich najlepszego
      zdania)
      • Gość: AKPP IP: *.adsl.inetia.pl 01.12.11, 20:43
        Uzupełnienie:
        Właśnie się dowiedziałam, że Don Vito w Sylwestra jednak będzie zamknięte, ale za to na dachu Solarisa w japońskiej Hana Sushi organizują Sylwestra (niespodzianka, bo o nich nawet zapomniałam). No i jeszcze pozostaje John Bull Pub (110zł. od osoby, ale alkohol trzeba z sobą przynieść lub domawiać na bieżąco) no i Radiowa (oni wysyłają profesjonalnie przygotowaną ofertę).
        Dajcie znać, jak jeszcze można w Opolu spędzić Sylwestra 2011 (byle nie w domu - to mam co roku) !
    • Gość: janek IP: *.adsl.inetia.pl 21.11.11, 13:55
      Kakałko ,to bajkopisarz jak się patrzy,raz siak raz owak.Jak ten gościu może być wickiem .Wstyd .Ten pan to taki manipulator ,w zależności od tego z kim rozmawia to pewnie każdemu obieca .A co mu tam kasa z budżetu więc ma to w nosie.
    • Gość: motocyklista IP: *.adsl.inetia.pl 22.11.11, 09:34
      Ależ ten wicek Ka Ka ma poczucie humoru.W obiecywaniu jest numerem jeden.Ten gościu po prostu się nie zna na kulturze,Resortowiec który sprawy najpierw załatwia za pośrednictwem dziennikarzy,a potem ukradkiem się wycofuje.A może ktoś z wydziału kultury sprawdzi jak to było z Bydgoszczą .Ciekawe też co to była za gwiazda za 100 tys,skąd pan Ka bierze takie stawki,niesamowita wyobraznia.Właściwy człowiek na właściwym miejscu-hehe .A pamiętacie jak paradował wraz ze swoim synem po rynku z dziewczynami,modelkami ,ciekawe co im obiecał,może wybory miissssswwwwoooorrrddddd
    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.11, 15:58
      Nawet w Krakowie nie będzie takiego Sylwestra jak przez ostatnie lata a szczeniaki z Opola rzucają się na forum jak durnie z pretensjami do władz miasta.
      • Gość: hbn IP: 41.190.16.* 22.11.11, 17:05
        Szkoda pieniędzy na sylwestra na rynku. Alternatywa jest. Kluby, lokale, domówki... o co te pretensje? Nie trzeba nam igrzysk. Trzeba pracy!
        • Gość: kaka IP: *.centertel.pl 23.11.11, 00:47
          Nikt ci tyle nie da co Kaka naobiecuje. Tyle w temacie.
    • Gość: wrocek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.11, 18:07
      We wrocku będzie.
      Przenieśmy Opole do wrocka
    • Gość: janek IP: *.cdma.centertel.pl 28.12.11, 18:57
      Dyzma przechodzi samego siebie .Pewnie w całości wyda z 900 tys .za wyscig,zakorkuje miasto .K ale to promocja miasta.A sylwek z radiem zet i Bydgoszczą to kolejna mrzonka wicka.Ten gościu przechodzi samego siebie
    • Gość: kawałek IP: *.adsl.inetia.pl 29.12.11, 10:47
      Ryszardzie Zembaczyński! Nie idźcie ta drogą! Wywalcie wreszcie tego Kawałka bo to żenada ! I wstyd!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.