Dodaj do ulubionych

Siedem lat dla pirata drogowego jeżdżącego pod ...

IP: *.dynamic.chello.pl 13.01.12, 09:43
I dobrze i tak powinien dostać więcej. Recydywa jak nic... Narkoman i tyle. Szkoda, że białego nie zmieszał z wódą i napojem energetycznym + kawa to może byłby spokój jakby zszedł na zawał.
Edytor zaawansowany
  • Gość: albert IP: *.unknown.vectranet.pl 13.01.12, 10:36
    ?
  • Gość: Krakus IP: *.adm.agh.edu.pl 13.01.12, 11:02
    Nikt..
  • obrain 13.01.12, 12:32
    jak mylisz VV wypchanego pasazerami z betonowym filarem to pewnie sam sie jako Zientarski przedstawiasz..
  • Gość: lilith IP: *.noisetor.net 13.01.12, 11:08
    Pirat drogowy który zabija, powienien zawisnąć na stalowej lince na najwyższej latani w mieście, tak żeby jego widok był przestrogą dla następnych aroganckich skurw.. za kierownicą.
    Nie ma litości dla bandytów drogowych !!!
  • sejakafr 13.01.12, 13:13
    "Tymczasem K... nie czuje się winny."

Typowe. Co drugi więzień jest "niewinny".
    Poniżej zbiór propozycji na wytłumaczenie zdarzenia i przy okazji uspokojenie sumienia zabójców drogowych:

- to był przecież wypadek, ja go wcale nie zabiłem

- no przecież wiedział, jak jeżdżę, więc mógł ze mną nie wsiadać - to wyłącznie jego wina

- przecież każdemu z was mogło się to zdarzyć, więc każdy z was jest tak samo winien jak ja, czyli wcale

- pojawił się znikąd i z prędkością światła wbiegł/wjechał pod mój samochód, przecież nic nie mogłem zrobić - to jego wina

- skąd mogłem wiedzieć, że za tym zakrętem/samochodem/wzniesieniem jakiś pieszy przechodzi przez pasy? jasnowidzem nie jestem, więc ten wypadek to nie moja wina

- to wina pieszego była, bo nie uciekł, albo nie przeskoczył nad samochodem

- widocznie Bóg tak chciał, albo Szatan więc to ich wina, a na pewno nie moja

- jezdnia była za śliska, pewnie jakiś dureń coś tam rozlał-to jego wina

- winny był deszcz, że napadał i mróz, że zmroził. Mróz go zabił, albo deszcz ale na pewno nie ja

- był za jasno, bo słońce za mocno świeciło, więc to wina słońca, to ono go zabiło

- było za ciemno i nic nie było widać, to wina księżyca, że akurat zaszedł za chmury i żarówki, że mi się spaliła
  • mwpoland 13.01.12, 13:30
    Jeżeli spotkasz pirata drogowego, polecam zostawić wiadomość na www.klaksonik.pl - ślad w sieci pozostanie na długo...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka