Dodaj do ulubionych

Radio Opole zapłaciło za "paranoiczne zwolnieni...

IP: *.centertel.pl 25.01.12, 23:18
jak znam życie radio pewnie zapłaciło z kasy z abonamentu bo przecież nie potrąciło z wypłaty byłego prezesa przez komornika....
jak to było?? płać abonament?? wzorując się na prezesie P. należy jednak pokazać f.c.a...
Edytor zaawansowany
  • katarsis 26.01.12, 00:45
    Bo jak to jest, ze orzeczenie Iszej instancji jest zupelnie przeciwne do orzeczenia IIgiej instacji? Zeby chociaz mala rozbieznosc byla np co do kwoty jaka sie nalezala...A tu totalnie sprzeczna interpretacja tych samych przepisow...Moze jeszcze kiedys bedzie normalnie...
  • Gość: moskal IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.12, 06:24
    Źle się dzieje panie, skoro z publicznego radia odchodzą ci [bo muszą], którzy mają coś do powiedzenia. W ten sposób byle-jakość zastępuje jakość.
  • Gość: obserwator IP: *.dynamic.chello.pl 26.01.12, 06:57
    Zblazowany nihilista bluzgający w swoich programach na wszystko na pewno nie był wzorcem kultury ani tej z dużej ani z małej litery.
  • Gość: AMR IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.12, 07:06
    To twoja wyłącznie subiektywna opinia. Podsiadły szkoda.
  • eberhardt_toll 26.01.12, 07:50
    Nihilista? Chyba tylko w zestawieniu z chłopcami od Giertycha, których serca tłoczą gorącą pansłowiańską krew. O tak! Oni są solą tej ziemi. Rumiane gładko ogolone chłopy, których serca bija w takt pieśni patriotycznych. Oto nasza przyszłość...

PS: Ale jeszcze nihilizm nie umarł www.studnia.org.pl
  • Gość: ciamciaramcia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.12, 08:29
    Oni są solą ziemi. Ja raczej powiedziałbym, że solą w oku tej ziemi. A studnia była genialna, audycja z dużym ładunkiem intelektualnym. No i wspaniała, niespotykana w stacjach radiowych muzyka. Studnia miała swój klimat. A Jacek Podsiadło to przecież ceniony poeta, laureat m.in. prestiżowej Nagrody Kościelskich. I pogonił go jakiś nawiedzony aparatczyk partyjny.
  • Gość: ArtKing IP: *.pool.mediaWays.net 26.01.12, 08:45
  • Gość: ArtKing IP: *.pool.mediaWays.net 26.01.12, 08:52
  • grubyfacio 26.01.12, 08:58
    Ta kara zostanie zapłacona z Twojego abonamentu.Plus odsetki oczywiście

Śmieszy mnie to,że ktoś z tak poważną wadą wymowy,ma parcie na mikrofon.
    Tylko by wiersze pisali,tańczyli,śpiewali,politykowali,zarządzali,administrowali,dawali pupę, a robić to nie ma komu.
  • Gość: Spiker IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.12, 09:04
    Jeśli chodzi o wady wymowy, to jest w tym Radio też taki ranny korespondent Cezary Cezary, który też wg. mnie lekko seploni. ;-) Bez urazy oczywizda! Może jednak się nie znam.
  • Gość: lila IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.12, 09:16
    Akurat wada wymowy pana Podsiadło jest czarująca, jednocześnie jak najbardziej do zrozumienia. W opozycji do bełkotu polityków bez wady wymowy.
  • jureek 26.01.12, 10:24
    grubyfacio napisał:

> Śmieszy mnie to,że ktoś z tak poważną wadą wymowy,ma parcie na mikrofon.

Wolę kogoś z wadą wymowy, ale mającego coś do powiedzenia, niż kogoś z doskonałą dykcją, ale nie przekazującego żadnych treści.
    Jura
  • Gość: Hanys IP: *.dynamic.chello.pl 26.01.12, 14:05
    A ja turlałem się ze śmiechu, gdy ten "tfurca" niezależny jak najbardziej, najpierw lizał rowa Poganowi i brał od niego kasę, po czym, gdy nóżka się temu podwinęła, napisał demaskatorski utwór o krążącej po ratuszu korupcji. Do radia zresztą też go wprowadzi bodajże ktoś z czerwonej czeredki. Ot, taki ci to nihilista;)
  • Gość: Dytylius IP: 31.61.4.* 29.01.12, 16:38
    podsiadło to istotnie utalentowany poeta człowiek z pewnością wyjatkowy...

Ale fakt faktem audycja pt.Studnia to było duszenie knota...antyklerykalizm w sosie dadaizmu absurdu

Pewnie, że z tym co szyją np: pany z "Lozy" to arcydzieło postmodernistycznej gimnastyki wyczynowej!
  • Gość: no i IP: *.atol.com.pl 29.01.12, 19:38
    Odwal się od loży, bo cię na języki wezmą. I tak są pany choć byli takie, co myśleli że zmiana Tereski to także ich wymiana. Hahahaha
  • Gość: antysłuchacz RO IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.12, 18:53
    To teraz wiemy na co ida pieniadze z abonamentu. W tym (marnotrastwie), jesteśmy pierwsi w Europie.
  • Gość: gOŚĆ po raz 2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.01.12, 15:24
    A jednak. Moderatorzy z GW pracują nad dobrym wizerunkiem swoich dziennikarzy. Niedawno napisałem, że wybiórcza z Opola nie napisała by o tym ani słowa gdyby prezesem radia nadal był Teryjza "pierwsza dama opolskiego żurnalizmu" Kudyby. Wszak mąż pani nadredaktor Joanny "wiem wszystko" Pszon tłukł fuszerkowate audycje o dupie marynie. Teraz kiedy władza w radyju juz inna GW już naskakuje na to medium :) hehehehe.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka