Nowa herbaciarnia w Opolu Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • mozna przyjść z bahorami?
    • Gość: Marzyciel IP: *.play-internet.pl 27.02.12, 11:38
      Odwiedziłem herbaciarnię w piątek i mogę stwierdzić, że takiego miejsca w Opolu brakowało !! Bardzo klimatyczne i zdecydowanie można się odprężyć q! Smak herbaty niespotykany i podany w ciekawy sposób. Trzymam kciuki
    • Gość: rob IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.12, 11:41
      Będzie plajta. Pomysł głupi i nie dla Polaków, inna kultura. Nie chcę wąchać jakiś skarpet faceta obok.
      • Gość: m IP: *.dynamic.chello.pl 27.02.12, 12:28
        w opolu nie ma sensu czegos takiego robic ... to jest wieksza wies, szkoda, ze niektgorzy tego nie widza i topią kasę w kiepskie biznesy
    • Gość: sss IP: *.dynamic.chello.pl 23.05.12, 22:22
      drogo i z indiami nie ma prawie nic wspolnego. pralnia pieniedzy, zero klintow ,
    • Gość: Niuń IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.12, 12:36
      Miejsce niesamowite!!!!
      Boski klimat,piękny zapach witający już przy wejściu,niepowtarzalna atmosfera...sle mnie maxior.Już nie mogę się doczekać kolejnej wizyty:)
      • Gość: xy IP: *.dynamic.chello.pl 06.02.13, 05:27
        naciągają klientów na kasę, produkty podrzędnej jakości i nawet się nie zorientujesz jak ich na Tobie skąpią. obsługa klienta- żenada.
    • rozumiem, że Koleżanka/Kolega "xy" tak się zna na oferowanych tam dobrach, że z zawiązanymi oczami bez trudu na kilometr rozpoznaje jedynie słuszne produkty oferowane tylko w Indiach i tylko w określonej knajpce o ściśle określonej godzinie i gdzie tylko jeden ulubiony kelner może to podać ;)
      osobiście mam zupełnie inne odczucia z wizyty - bardzo pozytywne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.